18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak pozbyć się kalafiora

Sajlenthill • 2020-01-09, 11:43
Krótki materiał jak pozbyć się kalafiora.


dżuma

2020-01-09, 12:22
k***a jakie obleśne pazury.

bodzio9391

2020-01-09, 13:18
kompot i teraz na handel na dworzec zoo

V8ROG

2020-01-09, 13:35
dżuma napisał/a:

k***a jakie obleśne pazury.



Pokaż ryj k***a. Ocenimy ...

Recydywista

2020-01-09, 15:59
dlatego nie rozumie 25 latkow z kalafoiorami jak Gracie. 8 lat turlalem sie po macie i przez dbanie i sciaganie plynu moje uszy praktycznie nie roznia sie od normalnych.

Tom9310

2020-01-09, 17:02
Mam takie samo coś na jednym uchu ale nie zawracam sobie tym głowy. Czy któryś z ekspertów wypowie się co to i komu to potrzebne? :-D

Lexuz123

2020-01-09, 18:14
Wystarczy przytrzasnąć uszy drzwiami i kalafiory gotowe.

PS. Owocnych prób.

BanujNasNieMichalka

2020-01-09, 18:34
Tom9310 napisał/a:

Mam takie samo coś na jednym uchu ale nie zawracam sobie tym głowy. Czy któryś z ekspertów wypowie się co to i komu to potrzebne?



Stary zamiast Ci uszy myć to trzepał o wannę i masz. Wyglądasz jak rasowy napie**alaka, jak się jakiś osiedlowy dres przypie**ala pokazuj mu to ucho, będzie wiedział z kim ma doczynienia.

KoniecZartow

2020-01-09, 19:07
Rannhide napisał/a:

Stary zamiast Ci uszy myć to trzepał o wannę i masz. Wyglądasz jak rasowy napie**alaka, jak się jakiś osiedlowy dres przypie**ala pokazuj mu to ucho, będzie wiedział z kim ma doczynienia.



Będzie wiedział gdzie przyj***ć i że gościu gardy nie trzyma dobrze

:lol:

ritu4l

2020-01-09, 19:08
Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.

botspam

2020-01-09, 19:53
Kalafior to informacja dla potencjalnego rywala że ma do czynienia z kimś kto zna się na rzeczy :D
KoniecZartow napisał/a:

Będzie wiedział gdzie przyj***ć i że gościu gardy nie trzyma dobrze



Kalafiory powstają głównie przy zapasach i grapplingu. Nie znam nikogo kto miałby kalafiora po uderzeniu. Sam miałem sine uszy od uderzeń w stójce ale kalafiora się nie dorobiłem takim sposobem.



Karmazon napisał/a:

Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.



Co? Co k***a? Skórka? :D Skórkę to masz na ch*ju :D Kalafior to obrzęk na uchu wypełniony krwią i nazwijmy to wodą w następstwie gojenia powstaje narośl nazywana kalafiorem.

Zielka

2020-01-09, 21:14
Karmazon napisał/a:

Przecież to nie są kalafiory tylko jakiś zaropiały syf, pewnie od bycia brudasem. Kalafiory od uderzeń nie są wypełnione żadnym obleśnym gównem, zwykła skóra która nie trzyma się chrząstki.




ch*ja się znasz. Używałam kilka takich. Te które są twarde są już zaniedbane.

sars_80

2020-01-09, 21:49
zwane kalafiorem. specjaliści k***a się znaleźli. ktoś Was nieźle r*chał w ucho. to jest patałachy tzw kalafior


purwol

2020-01-09, 23:13
to jest akurat cgi ktore imituje kalafiora

ritu4l

2020-01-09, 23:28
botspam napisał/a:


Co? Co k***a? Skórka? Skórkę to masz na ch*ju Kalafior to obrzęk na uchu wypełniony krwią i nazwijmy to wodą w następstwie gojenia powstaje narośl nazywana kalafiorem.



Nie pie**ol wierszy bo dzis nie pierwszy

:-D