18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak powstają fejki

C0C0JUMBO • 2021-12-20, 00:17
Szanowni, z cyklu Sadistic bawi i uczy
Nie wierzcie w każdy bubel który wygląda na śmierć. Tutaj zlepek możliwości komputerowych. Chociaż miło się to ogląda....


Prof._Kot_Budd

2021-12-20, 00:29
Czy ja wiem czy fejki ? Dla mnie wszystko wygląda ok.

CrookerS

2021-12-20, 00:35
Bardziej realistyczne niz pie**olenie morawieckiego i tuska (speckalnie nazwiska z malej na znak pogardy) :kawa:

*pie**olenie - > obietbice

sothis

2021-12-20, 00:36
Jak jeszcze trochę to rozwinąć, to fanarty będą miały naprawdę solidny potencjał.
Cześć grafików ma konkretnie kreatywne/posrane umysły, a jak dorwą się zamiast anime do czegoś bardziej realistycznego, to będzie wesoło ;)

Geniusz

2021-12-20, 03:24
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Czy ja wiem czy fejki ? Dla mnie wszystko wygląda ok.



Bo masz problemy ze wzrokiem :smiechzula: :amused:

ququa

2021-12-20, 06:39
Pewno że fejk ..ile razy gość może ginąć

C0C0JUMBO

2021-12-20, 07:38
ququa napisał/a:

Pewno że fejk ..ile razy gość może ginąć



To były pechowe sześcioraczki

Tryper

2021-12-20, 07:39
No dobrze poj***ne to gówno.

janlew

2021-12-20, 07:46
Takie efekty umie, to se mógł usunąć te 30kg, świniak obleśny.

CrookerS napisał/a:

Bardziej realistyczne niz pie**olenie morawieckiego i tuska


Nie wiem po co wpie**alać tu politykę, ale 90% procent Polskiego prawodawstwa idzie z unii euroPEJSkiej. Polecam oceniać rządy po stosunku do tej socjalistycznej międzynarodówki i jej komisarzy. Stosunek i szacunek do Polskiej kultury, historii, wiary i patriotyzmu, również mówi bardzo wiele. Podobnie jak stosunek do lewactwa, mniejszości i innych Antif czy BLM-ów.
Widać po USA jak wzrosła przy Bidenie akceptacja dla sterowanej koszernym pilotem dziczy z BLM, tak samo by było u nas z mniejszościami za Peło. Już przecież do szkół włazili LGBT-owcy, już niemcy prawie mieli łapę na wszystkim, już setki tysięcy muslimów czekało tylko na zielone światło po wyborach.

andrzejrobert75

2021-12-20, 07:47
W indyjskich fabrykach raczej się w to nie bawią.

butcher11

2021-12-20, 08:12
Ale który z tych filmików to niby fejk?

htp

2021-12-20, 09:46
janlew napisał/a:

Nie wiem po co wpie**alać tu politykę




Nie wiem po co wpie**alać tu politykę, ale zawsze można napisać, że wszystkiemu winni Żydzi, Tusk, pedały i psy hodowane po domach.


janlew

2021-12-20, 10:15
htp napisał/a:

Nie wiem po co wpie**alać tu politykę, ale zawsze można napisać, że wszystkiemu winni Żydzi, Tusk, pedały i psy hodowane po domach.


Oczywiście. Nie ja zacząłem, ale jak już ktoś z nią wyskakuje, to i ja wyrażę swoje zdanie. Cóż w tym dziwnego?

CrookerS

2021-12-20, 10:32
janlew napisał/a:

Oczywiście. Nie ja zacząłem, ale jak już ktoś z nią wyskakuje, to i ja wyrażę swoje zdanie. Cóż w tym dziwnego?



Chcialem nadac pikanteri i moim zdaniem, te porownanie uzyte przeze mnie pasuje idealnie. Ale wiadomo, wolnosc slowa i kazdy ma swoje zdanie. :ok:

Jebac wszystkich zydow, pis, peło, lempartowa i godek k***iska j***ne :krejzi: no i wszystkich politykow lpg+ itp :krejzi: