18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powstają dwugłowe krowy

_R...........s_ • 2021-12-31, 08:59
Czy też ilość deformacji u ludzi i zwierząt w Indiach i okolicach jest dla was fascynująca?

Tutaj jeden z przykładów tego, jak powstają dwugłowe krowy i inne deformacje i zwierząt (w tym ludzi). Tego typu filmików na sieci są setki, od zakładów odzyskujących minerały z elektrośmieci, przez sortownie śmieci, czy tego typu zakłady produkcyjne. Popatrzcie ile z jaką ilością chemii i syfu ci ludzie mają styczność każdego dnia.


Fx12

2021-12-31, 09:26
No tak się nazywa recykling po europejsku: w kontener i do Afryki, Indii i gdzie tam się uda jeszcze przekupić jakiegoś lokalnego kacyka. Problem nielegalnych składowisk odpadów w Polsce to skąd się wziął ?

Misiek_KRK

2021-12-31, 09:41
Dla nas to kosmos, ale miałem przyjemność widzieć osobiście podobną produkcję w okolicach miasta PUNE w Indiach . W nowoczesnej firmie montowaliśmy francuskie piece, produkowane w Polsce. Wszystko wyglądało lepiej niż w niejednym polskim zakładzie. Byłem zdziwiony że w indiach jest taka technologia.
Potem w ramach wycieczki zwiedzaliśmy kilka zakładów należących do tej samej grupy kapitałowej. Wyglądały podobnie jak na filmie.
Dla mnie jako osoby odpowiadającej za moich pracowników niedopuszczalne było używanie maszyn bez osłon, odlewanie ołowiu bez filtrów i odciągów. Ludzie pracują bez żadnych przepisów BHP. Brak okularów, stoperów, obuwia, firmowej odzieży.
Większość ludzi pracuje na czarno lub na śmiesznych umowach akordowych.
Nie ma takiego czegoś jak badania okresowe.
Choruje to zwalniają Cię i umierasz bo nie stać Cię na lekarza. Jak należy się do bogatszej kasty to rodzina robi składkę na lekarza, ale niestety tą kase trzeba potem oddać.

baronturbina

2021-12-31, 10:03
Ale „Minerał Fiuta” nadal nieodnaleziony.

Krak

2021-12-31, 10:24
Zapewne dla współczesnego rurkowca ten film jest niezrozumiały.

Mzimu

2021-12-31, 11:04
Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po ch*j im BHP?

tfujdiler

2021-12-31, 11:42
Takie materiały sprawiają że mam wątpliwości czy Mcgyver urodził się w uSA.

MakGregor

2021-12-31, 12:09
Mzimu napisał/a:

Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po ch*j im BHP?



A nie pomyślałeś o tym że mogli jeszcze stołu i krzesła nie wynaleźć? :D

zygmuntt

2021-12-31, 13:33
Nowiutki taki Akumulator kosztuje Rs. 11,595 = ~250zł.

Quassar

2021-12-31, 15:53
MakGregor napisał/a:

A nie pomyślałeś o tym że mogli jeszcze stołu i krzesła nie wynaleźć?



No nie wiem w barach i lokalach jakoś u nich są, nawet w domu pare sztuk sie trafi od czasu do czasu,

Ukasz995

2021-12-31, 15:58
Mzimu napisał/a:

Gównostan można poznać po tym, że w całym procesie produkcyjnym nie użyto ani jednego krzesła czy stołu - wszystko w kuckach, bezpośrednio na glebie, w zgiętych i nadwyrężanych godzinami kolanach. Jak oni nie potrzebują nawet odrobiny ergonomii, to po ch*j im BHP?



Polecam obejrzec jeszcze raz albo wytrzeźwieć

:!:

hewehmunja

2021-12-31, 16:21
a gdzie w pracy safty shoesy ?

ridin2

2021-12-31, 16:25
Co to za tytuł i opis w ogole? Jakie dwugłowe krowy ? :D autor chyba ześ coś poj***ł. Na filmie typ dzióbie przy bateria a nie przy krowach

SPERMINATHOR

2021-12-31, 16:26
zygmuntt napisał/a:

Nowiutki taki Akumulator kosztuje Rs. 11,595 = ~250zł.



Chyba 5 lat temu przed podwyżkami PISSowskimi...