18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak powinna brzmieć Greta

kayol • 2019-09-26, 23:48
Brzmi tak bardziej skandynawsko :-P


McQurwa

2019-09-27, 00:19
maciekmako napisał/a:

Co to k***a jest...


To jest eco- mongol


Sushy

2019-09-27, 06:33
Wszędzie k***a to autystyczne "pokrzywdzone przez świat" dziecko z bogatego Europejskiego kraju co robi za maszynkę do hajsu dla rodziny/lobby/organizacji pod przykrywką ekologii. Niech już zgranie hajs ten kto miał zgarnąć i niech cała akcją z nią zdechnie w czeluściach bo aż chce się rzygać.

PanKukuruźnik82

2019-09-27, 07:40
Pacynka Iluminatów kreowana by pociągnąć na lewacką stronę miliony eco-dzieci . Lewackie pranie mózgów już od najmłodszych lat pod pozorem walki o środowisko. Dramat :(

Wiewór

2019-09-27, 07:43
Zabawne, że bogaci ludzie i korporacje bardzo się przestraszyli małej dziewczynki.
Strach jest tak duży, że do roboty rzucono wszystkie trolle, żeby ją zaszczuć i shejtować.
Wiadomo, że dbanie o środowisko firmom się nie opłaca bo kosztuje. Nagle pojawia się dziewczynka, która ruszyła tłumy i zwróciła uwagę na dewastację środowiska. Rozumiem tych wszystkich krwawych kapitalistów, że dla nich to jest jakiś kurewski koszmar i przecierają oczy ze zdumienia i oburzenia.
Ludzie o niskim IQ oczywiście szybko łyknęli zanęcone przez trolle gówno i ze smakiem je łykają :-D

chocho

2019-09-27, 07:48
Up Wiewiór

Na kiedy masz termin do lekarza specjalisty?

edmund

2019-09-27, 08:08
Wiewór napisał/a:

Zabawne, że bogaci ludzie i korporacje bardzo się przestraszyli małej dziewczynki.
Strach jest tak duży, że do roboty rzucono wszystkie trolle, żeby ją zaszczuć i shejtować.
Wiadomo, że dbanie o środowisko firmom się nie opłaca bo kosztuje. Nagle pojawia się dziewczynka, która ruszyła tłumy i zwróciła uwagę na dewastację środowiska. Rozumiem tych wszystkich krwawych kapitalistów, że dla nich to jest jakiś kurewski koszmar i przecierają oczy ze zdumienia i oburzenia.
Ludzie o niskim IQ oczywiście szybko łyknęli zanęcone przez trolle gówno i ze smakiem je łykają



posłuchaj,
każdy wie że dbanie o środowisko jest normalne i potrzebne, ale nie rozumiesz że to co robią ci jebnięci ekolodzy ma znamiona ekoterroryzmu,
jest tylko grą polityczną, biznesową

nowynick

2019-09-27, 08:30
Ignorowałem globalne ocieplenie ale Greta mnie przekonała.... :kawa:

Tak na poważnie wzrostów temperatury nie można nie zauważyć, na ile to człowiek za to odpowiada, a na ile cykl natury czy wybuchy wulkanów nie wiem. Swoje dokładamy. Najgorsze w tym podniesieniu temperatur jest to , reakcja rzeczywiście zdaje się być łańcuchowa - wyższa temperatura = niższa rozpuszczalność uwięzionego w oceanach CO2, więcej CO2 = większa temperatura itd. Oczywiście, że nie będę na to konto rezygnował ze zdobyczy cywilizacji, ale z kopciuchami i paleniem śmieci czy wysoko skażonym tanim węglem w Polsce to rzeczywiście mogliby coś zrobić, bo szkoda naszych płuc.

xmen

2019-09-27, 08:44
Dobre, dawno się tak nie uśmiałem...

Presquevu

2019-09-27, 08:44
Wiewór napisał/a:

Zabawne, że bogaci ludzie i korporacje bardzo się przestraszyli małej dziewczynki.
Strach jest tak duży, że do roboty rzucono wszystkie trolle, żeby ją zaszczuć i shejtować.
Wiadomo, że dbanie o środowisko firmom się nie opłaca bo kosztuje. Nagle pojawia się dziewczynka, która ruszyła tłumy i zwróciła uwagę na dewastację środowiska. Rozumiem tych wszystkich krwawych kapitalistów, że dla nich to jest jakiś kurewski koszmar i przecierają oczy ze zdumienia i oburzenia.
Ludzie o niskim IQ oczywiście szybko łyknęli zanęcone przez trolle gówno i ze smakiem je łykają



Ruszyła tłumy? Widziałeś jej inne wypowiedzi? Te nie napisane przez innych ludzi? Nie wszystkie negatywne opinie na jej temat to kwestia trolli w sieci. Ale to typowe podejście. Mnie ona wk***ia niemiłosiernie, po prostu. Aktorstwo na poziomie trudnych spraw, przypłynęła sobie jachtem z kasiastymi rodzicami i pie**oli na temat o którym nie ma pojęcia. Ona najbardziej pokrzywdzona w tym świecie. Daj spokój.

Eges

2019-09-27, 08:48
nowynick napisał/a:

Ignorowałem globalne ocieplenie ale Greta mnie przekonała....
Tak na poważnie wzrostów temperatury nie można nie zauważyć, na ile to człowiek za to odpowiada, a na ile cykl natury czy wybuchy wulkanów nie wiem. Swoje dokładamy. Najgorsze w tym podniesieniu temperatur jest to , reakcja rzeczywiście zdaje się być łańcuchowa - wyższa temperatura = niższa rozpuszczalność uwięzionego w oceanach CO2, więcej CO2 = większa temperatura itd. Oczywiście, że nie będę na to konto rezygnował ze zdobyczy cywilizacji, ale z kopciuchami i paleniem śmieci czy wysoko skażonym tanim węglem w Polsce to rzeczywiście mogliby coś zrobić, bo szkoda naszych płuc.



Myślisz, że jak w Polsce zrobią porządek z paleniem śmieci czy wymienią wszystkie piece na te gówno eco kotły to jakość powietrza i globalne ocieplenie sie zmieni? Weż pod uwage chociażby to, że np w takich Czechach mogą palić sobie w piecu czym chca czy to węgiel kamienny brunatny czy nawet drewnem to ostatnie też słyszałem że w Polsce ma mieć określoną wilgotność żeby tym palić w piecu. Więc nie pisz głupot, że to coś zmieni bo Janusz czy Władek zmieni piec na eco bo to ch*ja prawda oddychamy tym samym co chociażby wspomniani Czesi a cała ta nagonka na wymiane kotłów jest po to bo ktoś robi na tym kase pod przykrywka różnego rodzaju eco ustaw i ciemny naród kupuje kotły po 8-10 tyś zł i droższe po to żeby być eco i dostać dofinansowanie do kotła. Już samo dofinansowanie powinno wam dać do myślenia, że ktoś kręci na tym dobry interes na "rządowej umowie"

Misiek_KRK

2019-09-27, 09:12
Eges napisał/a:

Myślisz, że jak w Polsce zrobią porządek z paleniem śmieci czy wymienią wszystkie piece na te gówno eco kotły to jakość powietrza i globalne ocieplenie sie zmieni? Weż pod uwage chociażby to, że np w takich Czechach mogą palić sobie w piecu czym chca czy to węgiel kamienny brunatny czy nawet drewnem to ostatnie też słyszałem że w Polsce ma mieć określoną wilgotność żeby tym palić w piecu. Więc nie pisz głupot, że to coś zmieni bo Janusz czy Władek zmieni piec na eco bo to ch*ja prawda oddychamy tym samym co chociażby wspomniani Czesi a cała ta nagonka na wymiane kotłów jest po to bo ktoś robi na tym kase pod przykrywka różnego rodzaju eco ustaw i ciemny naród kupuje kotły po 8-10 tyś zł i droższe po to żeby być eco i dostać dofinansowanie do kotła. Już samo dofinansowanie powinno wam dać do myślenia, że ktoś kręci na tym dobry interes na "rządowej umowie"



Ojciec wybudował wielorodzinny (16 mieszkań) dom w Krakowie. Chcieliśmy podpiąć go do ogólnie dostępnego centralnego ogrzewania promowanego w Krakowie. Moglibyśmy zrezygnować z gazu, bo płyty i piekarniki mamy na prąd.
MPEC za podpięcie powiedział nam 68 tysięcy złotych. Podpięcie miało polegać na przeciągnięciu rur pod drogą i 36 metrów w ziemi. Wk***ieni całą sytuacją kupiliśmy dwa duże piece gazowe (ogrzewanie wody do mycia przez cały rok i centralne ogrzewanie w sezonie grzewczym) i podciągnęliśmy gaz. Suma inwestycji 24 tys. zł.
I niech wam dalej wciskają, że chcą ekologii. Ich interesuje kasa, kasa, kasa. Ogrzewanie gazem jest lepsze niż węglem, ale jeśli ciepłownia i tak smrodzi Kraków, to mogliby podpinać wszystkich za mniejsza kwotę. Chętnie podpinają bloki, bo spółdzielnie płacą, a dodatkowo dofinansowuje UE.

leonfun

2019-09-27, 09:22
Nie taka p*zdeczka cwana jak jej tekstu nie dadzą :P


Flamingo

2019-09-27, 09:29
W dupie mam ta małą, ale widzę jak zmienia sie klimat, już nie ma wiosny a bio różnorodność jest mniesz, nie ma tyle owadów ptaków co kiedyś . Nie chce żyć w świecie zdominowanym przez najsilniejsze gatunki . Jestem za ochroną środowiska i ch*j.