18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak postępować z EMO!

~Angel • 2009-07-23, 18:29
Oto prosty sposób postępowania z EMOgłąbami!
:karate: :kop: :emo:



j***ć, karać nie wyróżniać!

andariel

2009-09-08, 07:25
Fajnie, ze nawet ludzie nalezacy do tej ~Sadystycznej "elity" wypowiadaja sie tak samo, jak najwieksze szczyle w temacie. k***a, kolesie mieli prawo wygladac jak emop*zdy, mogli miec nawet ch*je na czole i krzyczec, ze sa ch*jorozcami. Nie rozumiem, po jaka cholere faceci probuja cos sobie udowodnic, nawolujac do ubijania wszystkiego, co mniej meskie niz stereotyp smierdzacego troglodyty w dresie/ramonesce/koszulce Slayera. Geje - fuj, zajebac, emo-fuj, zajebac jeszcze szybciej, [tu-wpisz-nazwe-"grupy-znienawidzonej"]-fuj, zajebac.

Emo? Mam wyj***ne, a niech se beda. Bede sie smiac z nich i zartowac ze znajomymi, a na widok takiego czleka nie powstrzymam sie od ironicznego usmiechu. Nie podoba mi sie, wg mnie wyglada toto zalosnie, ale to nie powod do kopania w twarz pierwszego lepszego emosa, za to, ze mu cos odj***lo i postanowil byc tym, kim jest.

Mikstry- witam na forum, i dziekuje za postawienie m.in. mnie tuz po mordercach i pedofilach. I nie wiem, co wam tak, k***a, przeszkadzaja te transy. Chca, to niech popieprzaja tak, jak lubia. Jest legalne? Jest. To ch*j wam do tego?

cronoseek

2009-09-08, 11:02
Mikstry napisał/a:

Ludzie, czy wy k***a w ogóle wiecie jakie były okoliczności? Może Ci kolesie mieszkają na tym samym osiedlu i dobrze wiedzieli, że jeśli mu oddadzą, to mogą się przeprowadzać, bo codziennie będzie kasowanie od tego typka i jego kumpli. Ktoś wcześniej napisał, że filmik miał 10 min i się bronili przez 9 min, ktoś napisał, że mogło tam stać jeszcze 5 takich za kamerującym, więc na ch*j pie**olicie, że cioty skoro nie wiecie jak było naprawdę -.-. Oczywiście Ci kolesie nie wyglądali na wojowników roku ale jestem pewien na 99%, że taką grupką dali by mu radę. Ogólnie nie podoba mi się ich wygląd ale to nie znaczy, że mam ich za to bić! Bicie za wygląd? Tak robią chyba tylko zwierzęta i istoty im podobne, bo na pewno nie ludzie!

Widziałem jeszcze wypowiedzi jakichś metali. Gardzicie emosami czy jak oni tam się zwą, a zapominacie chyba jak mówią o metalach i jak ich traktują! Co myślicie, że jesteście jacyś lepsi, bo emo są na szczycie listy do kasowania? Imo najbardziej znienawidzone grupy ludzi to:

1. Pedofile/Mordercy
2. Pedały/Tranwestyci
3. Emo/Goci (nie wiem czy dobrze napisałem)
4. Metale/Skini?
5. Dresy/Skejci? :D

Raz widziałem w parku jak jeden metal sobie po prostu szedł. Podeszło do typka 3 skinów którzy ostro go skasowali, tylko za samo bycie metalem. Na początku myślałem, że rozj***li mu czaszkę, jak zobaczyłem te ich skoki po jego twarzy -.-. Nie wiem jak w innych miastach ale w Białymstoku metalów wyzywają od brudasów, więc nie wiem czym tu jest się szczycić, bo z tego słyszałem, to w innych miastach metale tez nie mają najlepszej opinii.

Jeśli chodzi o muzę, to nie ukrywam, że słucham metalu ale nigdy nie miałem zamiaru tak się ubierać. Gdybym miał się ubierać na podstawie muzy którą słucham, to chyba do dziś bym się nie zdecydował, bo słucham każdego rodzaju. Ostatnio głównie słucham Rocka, Techno, Gotycką muzę i jakieś wojenne (coś w stylu He's a Pirate). Według mnie to głupota żeby się ubierać na podstawie muzyki którą się słucha, bo każdy powinien chodzić w tym w czym czuje się najlepiej.

Trochę się rozpisałem ale może da to co niektórym do myślenia!

Pozdro




Skąd Ty k***a jesteś? Krótka odpowiedź na Twoje wypociny, TAK ROBIĄ LUDZIE!!! nie znam jakoś żadnego gatunku zwierzęcia które by się darło z drugim za to że ma białe a nie czarne łatki. Swój bardzo twórczy podział sobie możesz w dupę wsadzić i jeśli nie wiesz jak się coś pisze to zrób użytek z google albo wcale się nie wypowiadaj. I ostatnia kwestia jak chcesz poopowiadać o muzyce jakiej słuchasz to zapraszam do KLOPA Czego słuchają sadyści

a poza tym pozdrowienia od wujka Staszka i Pani z podpisu :idzwch*j:

Mikstry

2009-09-08, 15:42
Cronosek, prawda w oczy boli, więc najlepiej idź się popłacz, bo i tak mam wyj***ne na Ciebie.

Z tego względu, że nie mogę edytować posta, dodam jeszcze, że tak nie robią ludzie tylko pie**olone zwierzęta. Ty pewnie należysz do takiej grupy. Widzę, że bardzo Cię to zabolało :( . Gdybyś oglądał przynajmniej raz na rok jakiś film przyrodniczy, to zobaczył byś, że takie zachowanie mają niektóre ze zwierząt lol. Niestety jesteś ograniczony i nie potrafisz tego pojąć. Napisałem jakiej słucham muzy, żeby takie tępaki jak Ty skumały o co mi chodzi z ubieraniem się emo, metali czy innych grup. W swoim poście udowodniłeś jaki jesteś tępy i ograniczony, więc CYA bo nie mam ochoty odpowiadać na Twoje posty. Jeśli powiesz coś do osła, to osioł i tak nie odpowie na Twoim poziomie :P

Pozdro :*

cronoseek

2009-09-08, 17:00
No swoją wypowiedzą na pewno nie podniosłeś poziomu tej rozmowy :roll: natomiast w krótkiej odpowiedzi na twe wypociny. Zwierzęta zabijają aby przeżyć (niestety musisz się pogodzić z prawami panującymi w naturze), tylko człowiek jest w stanie zabić dla przyjemności. To czy taki jestem czy nie to może być Twój interes tylko w momencie gdy spotkamy się na ulicy. A jak chodzi o muzykę to:

Cytat:

Rocka, Techno, Gotycką muzę i jakieś wojenne (coś w stylu He's a Pirate)



to już sobie wyobrażam Ciebie ubierającego się zgodnie z preferowanym stylem muzycznym :lol: każdy na ulicy chciałby Ci dać w mordę. A i z tego co pamiętam EMO to sposób bycia a muzyka jest tu raczej drugoplanowa.

i jeszcze jedno... jednak odpowiedziałeś na mój post

Ah bym zapomniał o Ośle... na Twoim na pewno nie odpowie, obstawiam, że będzie to wyższy poziom wypowiedzi

A i sorki za Offtop. Mam nadzieję, że będzie na tyle konsekwentny i dotrzyma danego słowa
Cytat:

więc CYA bo nie mam ochoty odpowiadać na Twoje posty


Oskarek

2009-09-15, 15:03
koles trenuje zapasy jak nic :D
Trenowalem i wiem ze takie rzuty to zapasnicze :D

Biskup

2009-09-28, 00:45
Nourgab napisał/a:

Nawet takie "rzuty" jak wykonuje są banalnie proste.



Wierz mi, że z osobą która się broni wcale nie są proste.

bo...........as

2009-10-19, 23:48
Mikstry napisał/a:

Imo najbardziej znienawidzone grupy ludzi to:

1. Pedofile/Mordercy
2. Pedały/Tranwestyci
3. Emo/Goci (nie wiem czy dobrze napisałem)
4. Metale/Skini?
5. Dresy/Skejci? :D



A co ci zrobili metale, goci, skejci czy skini? Ci ostatni to są wręcz pożyteczni, co do reszty trudno się nie zgodzić.


A co do filmu, mimo wszystko te emo to p*zdy. Nawet jeśli za kamerą stało jeszcze paru dresów to mogli zwyczajnie dać dyla a nie tak sie szmacić.

Rh...........ox

2009-10-20, 10:24
:sparta:

Centurion

2009-11-17, 18:20
Temu grubasowi też się nie podobają emo chłoptasie ;)


Av...........ge

2009-11-18, 22:05
Jeśli chodzi o muzę, to nie ukrywam, że słucham metalu ale nigdy nie miałem zamiaru tak się ubierać. Gdybym miał się ubierać na podstawie muzy którą słucham, to chyba do dziś bym się nie zdecydował, bo słucham każdego rodzaju. Ostatnio głównie słucham Rocka, Techno, Gotycką muzę i jakieś wojenne (coś w stylu He's a Pirate)

:facepalm: jeszcze tu k***a kantry brakuje :/

co do filmu- ogolnie jebie mnie kto kogo napie**ala. Czy na tym portalu tego typu filmy są po to by rozckliwiać sie "kto ma racje" czy patrzec z lekkim usmiechem na twarzy jak ktos inny dostaje wpie**ol?

a idiotów wszedzie znajdziesz- nawet k***a w domu ;) na tym filmiku dres kogos nadupia, na innym bedzie metal, na innym punk, emo ... ;)

.:...........:.

2009-11-18, 22:11
Avalange napisał/a:

miałem

Avalange napisał/a:

Gdybym miał


Kolejny chłopiec pod znaczkiem dziewczynki, tylko zapomniał o czymś?

Ra...........og

2009-11-18, 23:02
Linekk napisał/a:

Kolejny chłopiec pod znaczkiem dziewczynki, tylko zapomniał o czymś?


Wykastrujmy go!

karolinka xd

2009-11-19, 16:26
jestem tego samego zdania co Baalp wykastrować to