18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak postępować z EMO!

~Angel • 2009-07-23, 18:29
Oto prosty sposób postępowania z EMOgłąbami!
:karate: :kop: :emo:



j***ć, karać nie wyróżniać!

Nyrge777

2010-05-18, 16:25
leszcz6025 napisał/a:

Logiczne że nie poszedłby cwaniakować na siłownie albo gdzieś gdzie ludzie trenują sporty walki bo by dostał wpie**ol i nie miałby się czy chwalić Najłatwiej jest przywalić jakiemuś mieczkowi w gębe i się chwalić



sam nick mowi za siebie ^^

Lol94

2010-05-18, 23:10
andariel napisał/a:

Fajnie, ze nawet ludzie nalezacy do tej ~Sadystycznej "elity" wypowiadaja sie tak samo, jak najwieksze szczyle w temacie. k***a, kolesie mieli prawo wygladac jak emop*zdy, mogli miec nawet ch*je na czole i krzyczec, ze sa ch*jorozcami. Nie rozumiem, po jaka cholere faceci probuja cos sobie udowodnic, nawolujac do ubijania wszystkiego, co mniej meskie niz stereotyp smierdzacego troglodyty w dresie/ramonesce/koszulce Slayera. Geje - fuj, zajebac, emo-fuj, zajebac jeszcze szybciej, [tu-wpisz-nazwe-"grupy-znienawidzonej"]-fuj, zajebac.

Emo? Mam wyj***ne, a niech se beda. Bede sie smiac z nich i zartowac ze znajomymi, a na widok takiego czleka nie powstrzymam sie od ironicznego usmiechu. Nie podoba mi sie, wg mnie wyglada toto zalosnie, ale to nie powod do kopania w twarz pierwszego lepszego emosa, za to, ze mu cos odj***lo i postanowil byc tym, kim jest.

Mikstry- witam na forum, i dziekuje za postawienie m.in. mnie tuz po mordercach i pedofilach. I nie wiem, co wam tak, k***a, przeszkadzaja te transy. Chca, to niech popieprzaja tak, jak lubia. Jest legalne? Jest. To ch*j wam do tego?



100% prawdy, śmieszą mnie tacy debile, którzy na siłe chcą pokazać jacy to oni są męscy, przez to że popisują się swoją nienawiścią do gejów, czy emoboyów, a do lesbijek czy dziewczyn emo już nic nie mają, takie coś zdarza się czasami nawet na sadisticu... Może przed swoimi równie bezmózgimi, łysymi kumplami się popiszecie, ale w oczach normalnych ludzi będziecie tylko j***nymi hipokrytami, którzy wzbudzają jedynie uśmiech politowania... Przepraszam za dosadne słownictwo, ale strasznie wk***ia mnie taka hipokryzja i zakompleksieni chłopcy, którzy myślą że przez takie bezmyślne zachowanie będą bardziej męscy. Pomimo swoich skrajnie lewicowych poglądów, już sto razy bardziej wolę prawicę, u której przynajmniej można zaobserwować jakąś ideologię(inna sprawa że skrajnie głupią) i jak już nienawidzą jakiejś grupy społecznej to niezależnie od płci, czy wyglądu, a nie tak jak niektórzy śmieszni zakompleksieni chłopcy...

Ra...........og

2010-05-18, 23:15
Lol94, k***a sprawilas ze pierwszy raz od roku przeczytalem posta dluższego niż 3 linijki :mrgreen:

qwe999

2010-07-11, 18:51
co za radziecka drechołota. oO'
z 2giej strony te emo to też cioty, bo koleś napie**ala wszystkich po kolei i a ci stoją i czekają na swoją kolejkę. ;\

swoją drogą zajebiście szałowy kolor dresu ma ten "napie**alacz" :D

diegonus

2010-08-12, 16:28
Widać ze gościu to debil jak niema co ronić niech się rozpędzi i wściane głową przypie**oli

floue

2010-08-12, 20:18
Tak! Właśnie tak, mydła!

Resterwers

2010-08-13, 12:24
No to mamy następnego przeciwnika dla pudziana.

Ruszek

2010-08-13, 14:16
Piękne rzuty ;-)

amazeroth

2010-10-05, 22:35
Hmm, nie no, pięknie.
Przeraża mnie ten filmik, jednakże poparcie co niektórych tego czynu ... bardziej mnie przeraża. Co takiego jest w tym przerażającego ? Brak tolerancji i za przeproszeniem popie**olenie. Bo ch*j wam do tego, czy będę emo, goth, dres, chrześcijaninem, ateistą czy wyznawcą latającego potwora spaghetti - ch*j wam do tego !

Śmieszy mnie natomiast to, że niektórzy uważają kogoś po czymś takim "mężczyzną" ... genialne.

Doczytałem też się w pewnym poście coś na temat selekcji naturalnej, nie wiem czy nie wiesz człowieku, ale coś takiego już dawno zanikło w dzisiejszym świecie inkubatorów i tych podobnych. Dzisiejsze społeczeństwo ma dane wymagania, jednym z nich jest bezpieczeństwo. Te wymagania są spełniane dzięki ustalonemu prawu, lecz nie w każdym przypadku ( pierwszym przykładem przychodzącym mi na myśl jest legalizacja ;) ) - no ale tak na ogół rzecz biorąc, jest tak, jak pisze. Osoby nie przestrzegające ustalonego prawa nie nadają się do funkcjonowania w społeczeństwie i są z niego "wydalane" w postaci urlopu wypoczynkowego za kratkami z "miły" panem, którego hobby lepiej nie wymieniać. Jeżeli to są dla was prawdziwi mężczyźni, to pozdrawiam.

mackoslokos

2010-10-25, 09:53
Pozazdrościć;/ !!! moim zdaniem film przedstawia zakompleksioną p*zde!!!!
Autorowi z resztą też pozazdrościć (odnoszę sie do opisu) Tacy cwani jesteście
to zapiszcie sie gdzieś do fight clubu! Po co wyładowywać swą "moc" na kimś kto jest nie winny i ma prawo do bycia sobą? Wyszedłby jeden z drugim raz po raz na parkiet z profesjonalistą to by zobaczył jaki cieniutki w gaciach jest!!! Bo w worek czy niebroniącego się przeciwnika każdy bić potrafi!!

hardekk1

2010-10-27, 15:42
Żaden, ale to zadem człowiek nie powinien być traktowany w ten sposób(wyjatki-psychole którzy dokonali czegos okropnego na innych , niewinnych ludziach), tego dresa sam bym rozj***ł, jakbym zobaczył że robi z nimi takie coś, jeden telefon , i by byli pakeerzy vs pseudo-dresy. Ciekawe kto wtedy by się na glebe kładł, dok***iłbym takiemu ścierwu i śmiałbym sie gdyby błagałżebym mu nosa nie łamał, po czym zaj***łbym m uz czuba w ryj.

Everal

2010-10-27, 16:39
Ale pie**olicie głupoty. Zrobił to zajebiście i tych emo nic nie tłumaczy. Tak naprawdę większość z was jest podobna do tych emo i dostała by podobny wpie**ol. Koleżka miał ochotę się ponapie**alać i go rozumiem. Natomiast nie rozumiem dlaczego tamci się nie bronili. Nic ich nie usprawiedliwia, jakby się rzucili w paru na niego to by wygrali. Ale woleli patrzeć i dostawać wpie**ol (:

hardekk1 napisał/a:

Żaden, ale to zadem człowiek nie powinien być traktowany w ten sposób(wyjatki-psychole którzy dokonali czegos okropnego na innych , niewinnych ludziach), tego dresa sam bym rozj***ł, jakbym zobaczył że robi z nimi takie coś, jeden telefon , i by byli pakeerzy vs pseudo-dresy. Ciekawe kto wtedy by się na glebe kładł, dok***iłbym takiemu ścierwu i śmiałbym sie gdyby błagałżebym mu nosa nie łamał, po czym zaj***łbym m uz czuba w ryj.

Obejrzyj jeszcze raz ten filmik. Typ połamałby Cię jak zapałkę a później podpalił Tobą papierosa. Mi się filmik zajebiście podobał. Jest motywacja żebym kiedyś sam tak zrobił :szczerbaty: k***a, rozj***ć 6 czy tam paru, zajebista satysfakcja.

Adas220989

2010-11-27, 13:51
szkoda ze tam Luntka nie bylo :D