18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

KrisCFC

2015-05-04, 13:53
I to akurat, może uświadomić rodzicom jak bardzo muszą uważać na dzieci. Nie wiem tylko dlaczego ktoś dopisał w nazwie "prank" skoro to nie jest żaden prank, a gość na wstępie mówi matkom, ze podejdzie do ich dzieci i pokaże im jak łatwo porawać dziecko etc.

Piwo leci. ;)

furak151

2015-05-04, 14:08
Pierwszy sensowny social experiment jaki widziałem na tym portalu. Piwo.

Rottenlady

2015-05-04, 15:07
Polnischefuhrer napisał/a:


gratulacje dla rodziców :homer:


Niekoniecznie. Dzieci są różne. Jednemu możesz gadać milion razy, żeby nie gadało z obcymi a i tak nie załapie, innemu powiesz raz i będzie ostrożne, jeszcze innemu powiesz i będziesz myślał, że załapało a potem pójdzie z kimś obcym za rączkę. To tak, jak z wrzątkiem/ostrymi przedmiotami/czymkolwiek. Jednego ostrzeżesz i będzie ostrożne, inne się musi poparzyć. Wychodzi, że trza uważać i nie ufać bezgranicznie kilkulatkowi.

Catar

2015-05-04, 15:20
lec na glowna

Ma...........gw

2015-05-04, 15:26
@Rottenlady
Racja! Raz porwane dziecko, skatowane, zgwałcone w ciemnej piwnicy, jeśli jakimś cudem przeżyje i ucieknie, więcej razy nie da się porwać ;) w końcu się "poparzyło"

Paczka50

2015-05-04, 15:29
Klimat jak z Heavy Rain'a :D

Rottenlady

2015-05-04, 15:29
Majkizrpgw napisał/a:

@Rottenlady
Racja! Raz porwane dziecko, skatowane, zgwałcone w ciemnej piwnicy, jeśli jakimś cudem przeżyje i ucieknie, więcej razy nie da się porwać ;) w końcu się "poparzyło"

Nie, chodziło mi o to, że czasem wydaje ci się, że dzieciak wie, że ma uważać a tu i tak poleci za obcym. Idiota może mieć zarówno 20 jak i 5 lat. Chociaż u dziecka to raczej brak wyobraźni a nie bycie idiotą. I przez ten brak wyobraźni chocbys mowił tysiąc razy może nie załapać, że takie "pójście na szczeniaczki jest niebezpieczne". I temu trzeba dzieciaka pilnować. Ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

issenpl

2015-05-04, 15:30
Ma ktoś do sprzedania szczeniaka?

Gnoyek1990

2015-05-04, 15:31
@up

Dokładnie mądry człowiek po szkodzie. Dziecku ciężko coś wytłumaczyć póki nie zrozumie na własnej skórze ,że to się źle kończy.

Ale tak czy tak pierwszy prank/srank czy inne gówno na poziomie, a nie jakieś zj***ne akcje

voidinfinity

2015-05-04, 15:31
Rottenlady napisał/a:

I temu trzeba dzieciaka pilnować.



Albo po prostu nie mieć :lol:

Aedero

2015-05-04, 15:32
Idziesz z dzieckiem na plac zabaw to z nim siedzisz i ciągle mu się przyglądasz. Jak chodziłem z mamą na plac zabaw to zawsze miała na mnie oko próbowałem tylko gdzieś uciec na chwile to od razu mnie wołała (tak bardzo było ze mną ostrożna) ale to były stare czasy dzisiejsze matki są strasznie głupie umawiają się takie 4 solary na plac zabaw i pieprzą o paznokciach a dzieciaki mogą robić co tylko im się podoba. Nawet nie zauważą kiedy dzieciak zginie. Pozdrawiam.

irish

2015-05-04, 15:35
dziecko mogło poczuc sie pewniej widząc że matka wczesniej rozmawia z panem "nieznajomym", więc już nie był taki nieznajomy.

wizzPL

2015-05-04, 15:36
ja mam wrażenie że nawet jeśli dziecko rozumie co się do niego mówi "że nie wolno rozmawiać z nieznajomymi" rodzice i szkoła podają podstawowe wiadomości dzieciom
widziałam parę takich filmów dla dzieci - i zazwyczaj dzieci kojarzą to ze "starszym panem w płaszczu"
mogli zrobić film o tym jak zadają dzieciom pytanie "z jakimi ludźmi nie można rozmawiać jak se takiego pana/panią wyobrażają"

a tu podchodzi miły młody chłopak "zadbany" ze ślicznym pieskiem - rozmowa jak najbardziej pozytywna...

Film jest jak najbardziej ciekawy i chyba każdy powinien pomyśleć nad tym :P

Rottenlady

2015-05-04, 15:58
wizzPL napisał/a:

ja mam wrażenie że nawet jeśli dziecko rozumie co się do niego mówi "że nie wolno rozmawiać z nieznajomymi" rodzice i szkoła podają podstawowe wiadomości dzieciom
widziałam parę takich filmów dla dzieci - i zazwyczaj dzieci kojarzą to ze "starszym panem w płaszczu"
mogli zrobić film o tym jak zadają dzieciom pytanie "z jakimi ludźmi nie można rozmawiać jak se takiego pana/panią wyobrażają"

a tu podchodzi miły młody chłopak "zadbany" ze ślicznym pieskiem - rozmowa jak najbardziej pozytywna...

Film jest jak najbardziej ciekawy i chyba każdy powinien pomyśleć nad tym :P


Szczególnie księża wyglądają dobrodusznie :szczerbaty: Ale ogólnie racja. Najmilej wyglądająca osoba może być zwyrolem.