18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak poprawnie palić e-papierosa

grauper • 2017-05-06, 10:57
Wujek Rob pokazuje jak poprawnie Vaporyzować kółeczka z e-papierosa :v


przeme13

2017-05-06, 12:22
Vapowanie to pedalstwo.

C0...........BO

2017-05-06, 20:15
za gnojka to trzeba było się z fajkami chować... a obecnie te gimbusy pie**olone bez wstydu vapują w autobusach, na przystankach i kij wie gdzie jeszcze... tylko kiedyś była różnica w wychowaniu... a teraz za klapsa w dupe lewackie k***y by Cię na policje podały... :kawa:

grudzin7

2017-05-06, 22:04
Nie rozumiem czemu się tak srają do ludzi wciągających smakową parę... Gównoburza bez powodu, bo przecież od takich ludzi nie jebie kiepem na dwa metry jak od zwykłych palaczy.
No i przynajmniej nie rozpie**alają połowy pensji na szlugi :roll:

Siljorfag

2017-05-07, 01:23
Ekspertem nie jestem, ale czy benzyna nie powinna się najpierw zapalić a potem wybuchnąć? Jebie mi tu fejkiem...

Dla efektów specjalnych włożył tam jakiś ładunek wybuchowy czy coś...

jurekNN

2017-05-07, 06:03
@up = opary, mówi to panu coś?

maro.

2017-05-07, 08:48
@Siljorfag
No k***a nie tylko nie jesteś ekspertem, jesteś na przeciwstawnym biegunie. Jak słyszę takie mądrości gościa podobno pełnoletniego, to jestem za aborcją i eutanazją.

zomos

2017-05-07, 10:50
ch*ja wafla. Sama benzyna we wiadrze by nie strzeliła! Nawet opary by nie dały takiego efektu! Musiałoby być tych oparów wymieszanych z powietrzem o wiele więcej a nie wpadnięcie papieroska do wiadra i dopiero walnięćie... Na bank tam była petarda. Widać to nawet na slowmotion że najpierw "wch*j" benzyny wylatuje z wiadra w górę! Od spadnięcia gównopieroska z plastiku nie możliwe by było by tak chlusnęło!

eMCeONe

2017-05-07, 14:01
I tu narzuca się pytanie główne i zasadnicze. "dlaczego Vapowanie to pedalstwo". Zwykły fajek zawiera nikotynę i wpierdyliard substancji rakotwórczych, a na paczkę nałożona jest wyj***na w kosmos akcyza przebijająca w 500% faktyczną cenę paczki. (tak pamiętam czasy gdy vicki kosztowały coś powyżej 3'ki). E-fajka też ma nikotynę i ch*jwieile substancji szkodliwych (teoretycznie niezależne testy wykazały, że nie powoduje uszczerbków zdrowotnych w dłuższym czasie użytkowania) + nie jebie na tyle, że ciuchy założone raz nadają się do prania.
Jeżeli ktoś jest faktycznym palaczem papierosów to ma w ch*ju (ew. cipie) czy zaspokoi głód nikotynowy przez zwykłego fajka czy przez "e".
Stwierdzenie "vapowanie jest pedalskie" to tak samo jak by stwierdzić, że picie piwa jest pedalskie, bo to przecież nie porządna wóda do naj***nia się tylko jakiś substytut.
Stwierdzenie wymyśliły gimby, którym mamusia nie kupiła e papieroska i więksi debile od nich teraz to powtarzają.