18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak polskie państwo robi nas w człona

PeWuEn • 2013-03-24, 21:06
Zapraszam to ogarnięcia sytuacji w jakiej znajdujemy się my Polacy, a nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę !













polskabieda.com

ja...........ze

2013-03-24, 21:09
Niezła reklama. Gdzie porównanie z innymi krajami?

PS: Nic tylko przenieść się do Grecji :D

zerwikaptur

2013-03-24, 21:12
jakie bzdury jakim cudem małzenstwo w angli od 8 koła zl zaplaciło by tylko 195 zl podatku jak ja od 1100 funtów place 231 funtów podatku propaganda jak za gierka

glistownik

2013-03-24, 21:13
To z miesięcznym podatkiem od 8tys w angli to prawda?

Różnica 1152 PLN?

Nie no?

k***a...

ja...........ze

2013-03-24, 21:13
Żeby nie było, nie popieram podatku dochodowego, ale takie porównania z niektórymi wybranymi krajami są bez sensu. Do tego, to że wszystkie podatki, ktore płaci człowiek są przeznaczane na emeryturę. Smutne to, bo trzeba utrzymać służby porządkowe, straż pożarną, opiekę medyczną, szkoły, no ale lepiej zawęzić temat, lepiej się sprzeda i reklama dla strony będzie. Potem kilka reklam, osoby, które nie chcą być lemingami łykną wszystko co dotyczy biedy w Polsce, nabiją wyświetleń z reklam, a potem właściciel strony śmieje się w twarz, bo dzięki biedakom, żyje jak król.

LICH0

2013-03-24, 21:13
Niech padnie nasz rząd
by pokolenia nie dbały o swąd,

Niech padnie Unia szukajac jelenia,
by naród nie czuł zniewolenia!

glistownik

2013-03-24, 21:14
EDIT:

Dzieki zarwikaptur już się pakowałem :D

Sz...........an

2013-03-24, 21:17
Reasumując:

Dokończyć plan Brunona i zacząć wszystko od nowa.

sfx

2013-03-24, 21:21
Spalić i nie czuć litości

ja...........ze

2013-03-24, 21:24
Łatwo można manipulować wybiórczymi danymi. Podam przykład.

W 2011 według powyższego tematu dług publiczny wynosił aż 858mld zł!

Tymczasem za rządów króla ryżego I Dług publiczny w 2013r wynosi 846mld zł! Cud dług się zmniejsza, minimalna płaca została podniesiona, oddane do użytku zostały kolejne km autostrad. Cud kraj mlekiem i miodem płynący. http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl

Co to ma na celu. Był wczoraj w Warszawie ten manifest? Obalony ten rząd czy jeszcze? Ehh... .

Powtarzam dla niekumatych. Nie mówie, że jest wszystko super i dobrze, ale jak już ktoś robi takie porównania to niech pokaże większy przegląd a nie wybierze sobie dogodne...

slaiter

2013-03-24, 21:55
Nie wiem jak wy, ja lecę do Anglii za 2 tygodnie, nie ma sensu gnić w tym kraju, generalnie to nie ma szans zrobić dobrych studiów jednocześnie pracując, jedyna opcja z jaką się spotkałem to brać kredyt finansowany z unii na ~~ 6 lat na studia z oprocentowaniem 0%, ale pozdrawiam, jeżeli ktoś chcę wchodzić w samodzielne życie z takim kredytem, ja nie chcę..

I jak się cieszysz, że zarabiasz 5 tysięcy złotych, to pamiętaj, że pracuje na Ciebie kilka osób za tysiąc na rękę miesięcznie...

PeWuEn

2013-03-24, 22:00
Cytat:

jakie bzdury jakim cudem małzenstwo w angli od 8 koła zl zaplaciło by tylko 195 zl podatku jak ja od 1100 funtów place 231 funtów podatku propaganda jak za gierka



za pewne twój pracodawca rozlicza cię w Emergency Tax Code dlatego wychodzi ci wiecej

sz...........an

2013-03-24, 22:08
teraz czekamy na opłaconych wyznawców Tuskolandu i eurokołchozu którzy przyjdą hejtować temat :D

JezusToŻyd

2013-03-24, 22:14
Tylko że statystyki tych żyjących poniżej granicy kasy potrzebnej do życia są zawyżone przez robiących na czarno, żyjących na zasiłkach i część rolników.

Reklama i nic więcej. Z drugiej strony czemu ja, skoro mi się powiodło mam oddawać temu który nie chce robić?
Niech nie będzie minimalnego progu i podatek liniowy. Tylko wtedy będzie sprawiedliwie.