18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak polskie państwo robi nas w człona

PeWuEn • 2013-03-24, 21:06
Zapraszam to ogarnięcia sytuacji w jakiej znajdujemy się my Polacy, a nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę !













polskabieda.com

broomer

2013-03-24, 22:14
ch*ja wiesz a duzo mowisz

Meretrix

2013-03-24, 22:16
Już to kiedyś pisałem ale powtórze, czemu porównujecie Polskę do krajów Europy zachodniej, Polska to biedny kraj, porównajcie ją sobie z Ukrainą, Rosją czy Białorusią, chcielibyście aby Polska była równa Francji czy Angli, które jak Polski nie było na mapie władały prawie całym światem, i tak nie dzieli nas taka różnica jaka mogła by wynikać z historii.

PeWuEn

2013-03-24, 22:18
Cytat:

Reklama i nic więcej. Z drugiej strony czemu ja, skoro mi się powiodło mam oddawać temu który nie chce robić?
Niech nie będzie minimalnego progu i podatek liniowy. Tylko wtedy będzie sprawiedliwie.



Reklama czego ? stronki która jest w 100% nie komercyjna ?

Peciak

2013-03-24, 22:20
to już wiadomo czemu Cypryjczycy mają teraz przej***ne ....

honecker

2013-03-24, 22:26
Cypr blisko 80000 zwolnione od podatku, już rozumiem skąd ten kryzys na tej wysepce, niech zdychają.

YoogiGoogi

2013-03-24, 22:28
nawet jeśli 80% tego co napisałeś to szczera prawda, a już na pewno 100%, że zostaliśmy wych*jani, to co z tym dalej?

piszecie petycje, zbieracie 100 tyś podpisów, robicie wszelakie demonstracje, ale to Wam ch*ja da.. petycja można wyrzucić do kosza, podpisy i tak nie zostaną przegłosowane dalszą drogą, a demonstracje są tragicznie tłumione przez służby publiczne.. jedyną opcją na obalenie tego rządu jest wyj***nie bomby w sejmie jak wszyscy się tam zbiorą i po kłopocie..

szybciej uzbierasz na muzułmanina, który popełni samobójstwo rozwalając cały sejm, ratując przy tym całą Polskę niż na normalne życie Twojej rodziny

mnie rozwala już to całe "działanie", że k***a Polacy się niby nie obudzili.. a co my k***a możemy? prawo Polskie jest tak zryte, że nie ma sposobu po dobroci cokolwiek załatwić.. poza tym 90% Polaków takich jak ja nie zna nawet w 1% dokładnie prawa Polskiego

jedyne co kojarze z lekcji WOS'u, to że po zebraniu 100 tyś podpisów i tak wszystko leci do sejmu, albo/i przez prezydenta, wiec jak do ch*ja mamy obalić ten rząd?

nie wiem, może zróbmy wydarzenie na fejsie, że jest impreza w sejmie, zbierzmy milion osób i po prostu się tam wbijmy, w końcu na jedną służbę publiczną przypada kilka obywateli, wiec jak zobaczą taką masę ludzi, to może w końcu się przestraszą i coś ze sobą zrobią..

tak, tak, jak jutro nic tutaj nie napisze, to popełniłem samobójstwo

Ant1984

2013-03-24, 22:30
Dlaczego dług nazywa się długiem PUBLICZNYM i przelicza się go na 1 obywatela?
Nie zaciągałem żadnego długu i nie będę żadnego spłacał. A nawet jakbym spłacił, to ci u góry znowu by zaciągnęli kolejny.

ja...........ze

2013-03-24, 22:31
@up

Bo korzystasz z dóbr, które są opłacane z pieniędzy państwowych. Nie chcesz korzystać z tych dóbry to wypie**alaj do dżungli w Amazonii

PeWuEn

2013-03-24, 22:40
YoogiGoogi nic sie nie da zrobic z naszym zadem kazdy kazdemu myje rece jak im cos nie wyjdzie maja tyle slupów ktorych wykorzystuja zeby to oni przyjeli porazke na klate.. my jedyne co mozemy zrobic to sp***alac z tego kraju albo tak jak mowiles rozk***ic sejm najlepiej zalozyc konto w banku zrobic zrzute na sadolu i kupić od ruskich jakas ladną bombę z dostawą pod sejm ;)

je...........ę

2013-03-24, 22:43
juzek napisał/a:



za pewne twój pracodawca rozlicza cię w Emergency Tax Code dlatego wychodzi ci wiecej



aż wyciągnąłem swojego payslipa
436.02 f, NI potrącili mi 34.86 a taxu 56.00 , pracowałem 6 dni stąd zwiększony NI kod podatkowy mam normalny żaden emergency

mają rację,że pobierają 92 zł (mniej więcej) ale to tygodniowo

Koniec Świata

2013-03-24, 22:46
Ej prawdziwe pie**olaki, czy przypadkiem nie obalaliście wczoraj rządu, bo nic nie słyszałem? Tyle lajkowania było na fejsie i piw na Sadolu.

fussion

2013-03-24, 22:48
Dodam coś od siebie...


ja...........ze

2013-03-24, 22:48
Koniec Świata napisał/a:

Ej prawdziwe pie**olaki, czy przypadkiem nie obalaliście wczoraj rządu, bo nic nie słyszałem? Tyle lajkowania było na fejsie i piw na Sadolu.


Rząd obalony, było 50 000 ludzi, 14 czołgów, 2 amfibie

tak jak zapowiadano na facebook'u i na sadisticu

Część się nie zjawiła, bo mama powiedziała "możesz zachorować"

silverrose

2013-03-24, 22:53
@up trochę pomieszałeś, 50 000 lików, 14 osób i 2 ameby

nanab

2013-03-24, 23:09
ŁAAAAAŁ odkryłeś amerykę!!! Niesamowite!! Kto buy pomyslał że w polsce jest bieda?!