18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak pedały trzymają się za ręce

raistpol • 2014-11-07, 14:18


bonus:

O - Olejnik

K - Kukiz
B - Biedroń

O - Panie Pawle, WG Pana, Poseł Biedroń jest gejem czy pedałem?
K - yyyy.. wg starego nazewnictwa jest pedałem, wg nowego gejem.

Ah ta poprawność polityczna :lodowka:

Halman

2014-11-07, 14:21
stare (nazewnictwo) nie oznacza gorszego

St...........us

2014-11-07, 14:26
Jak ja nienawidzę tej wiedźmy i tego tęczowego pajaca. Wyzwiecie mnie od katola, ale spaliłbym ich na stosie!

cholonek

2014-11-07, 14:34
@up

Wbrew obiegowej opinii najwięcej "czarownic" spalili na stosach protestanci, a więc: Ty kacerzu! :D

borisklinga

2014-11-07, 15:01
Ten debil tak pie**oli że az mi się filmik nie chce wczytywać

Radysh

2014-11-07, 15:04
Ale do ch*ja ktoś tych j***nych biedroni (pedałów/pederastów/gejów)
w telewizji i publicznie promuje!

Po jaki ch*j?

Kiedyś postaciom moralnie podejrzanym nawet nie podawano ręki.
A teraz celebrycą w mediach.

Co za k***a czasy...

exfon

2014-11-07, 15:12
Akurat przy oglądaniu pełnego programu z nimi, trzeba przyznać że Biedroń gada spokojnie argumentuje i rozmawia jak człowiek, mimo że jest gejem.
A Kukiz pie**oli jak to ma w zwyczaju.

cys23

2014-11-07, 15:29
@exfon

To ten pedał pie**oli jak potłuczony. Że niby tylko raz w roku mogą się afiszować ze swoją miłością. Prawda jest taka że pedalstwo wbija się w życie codziennie, dowodem jest wywiad powyżej (jeden z wielu). I kukiz ma rację, bo jak idzie zgraja zboków na te całe parady, to czują się jak mistrzowie wszechświata i wszyscy patrzcie na nich, jak oni się kochają.

Mam wyj***ne na pedałów do momentu w którym zabierają mi moją przestrzeń. A teraz chcą kierować moimi myślami? Czy jak to działa? Bo logicznie rzecz biorąc, jak nie lubie zboczeńców, to jak ich wyjście na ulice i kiczowate prowokacje mają mi pomóc ich zrozumieć i lubić?!

exfon

2014-11-07, 15:35
@cys23

Szczerze? Jebie mnie to, kto co i komu wsadza w dupe. Nie wiem jak bardzo trzeba się nudzić, żeby się tym interesować. Póki nie liżą się w miejscach publicznych.
Choć z drugiej strony, parka hetrero liżąca się (nie całująca) w centrum handlowym też jest paskudna.

BKKWK

2014-11-07, 16:03
Kukiz, k***a...
Biedroń, k***a...

qwachu

2014-11-07, 16:04
@exfon, ja poproszę nieszczerze.

Mr.Diesel

2014-11-07, 16:07
@ cys23

A ja mam dość, że katolstwo i purpurowi cały czas się wpie**alają w to jak mam żyć, co mogę robić a co nie.
Chcą tworzyć prawo i pie**olą non stop w mediach co jest grzechem i jak każdy polak powinien postępować

W związku z tym co mogę zrobić? Wypie**olić ich z PL?

PoloniaJuby

2014-11-07, 16:12
Ah ta nowomowa... PEDAŁY!

BeKay napisał/a:

Kukiz, k***a...
Biedroń, k***a...



BeKay, k***a...

brisen

2014-11-07, 16:14
Kazde tego typu pie**olenie, utwierdza mnie w przekonaniu, ze bycie pedalem to choroba umyslowa. Zdrowy na umysle czlowiek nie pie**oli takich bzur.

Szczam_na_Zakrystii

2014-11-07, 16:22
A wy chyba wszywscy nie zrozumieliście o czym Kukiz mówi.
Jak dla mnie on mówi o tym że oni się z tym k***a afiszują i tu jest problem.
Mi osobiście przeszkadzało by nawet zwykłe trzymanie się za rękę dwóch pedałów ale powiedzmy że jest to jakoś tam do zaakceptowania, odwracam głowę i udaję że nie widzę. Ale k***a to jawne afiszowanie się "jestem pedałem i patrzcie na mnie jaki jestem fajny i lepszy od was" należy napiętnować i o tym mówi Kukiz i jak dla mnie ma 100% racji! Bo telorawać ich trzeba, byli od zawsze i będą ale k***a do niedawna siedzieli sobie w domach i tam sobie wsadzali słoiki w dupska a teraz już niewiele brakuje że będą to robić na ulicy i będą wmawiać wszystkim na prawo i lewo że to normalne. Kultura wymaga tego że jeśli jest się w mniejszości to przyjmuje zasady obowiązujące w danej grupie społeczniej w której jest się mniejszością. k***a jak powstanie wyspa na której będą same homosie to albo na nią hetero nie pojadą albo z automatu będą wiedzieli co zobaczą i na co się godzą więc w normalnym świecie (który możemy nazwać wyspą gdzie 99% to hetero) ja się domagam aby pedałki się dostosowały do nas i tyle. Nie chce oglądać ich całujących się na ulicy, trzymających za ręce etc. Zwyczajnie k***a nie chce! A w domu co robią to już mnie gówno obchodzi. Nikomu nie zabraniam bycia pedałem ale zabraniam wynoszenia sypialni na ulice.