18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak ominąć blokadę uliczną?

phrontch • 2019-10-15, 09:50
Ten kierowca ma na to idealny patent (0:18)




Sajlenthill

2019-10-15, 10:04
A się k***a zdziwiła. Mogl przestrzelic mu ten tępy ryj.

Aikawa

2019-10-15, 10:33
Ten co jebnął tym czymś w samochód później sp***ala ostro taki odważny i uprzedzając komentarze to ja bym nie uderzył komuś w samochód bo szanuję własności innych ludzi

McQurwa

2019-10-15, 11:25
U nas jeździły kiedyś takie czarne wołgi, większość gimbów nie będzie kumało o co chodzi?

Japiszon

2019-10-15, 12:33
Leniwe "ciemne" k***y.
Za odstrzelenie łba nagroda powinna być.

Centurionero

2019-10-15, 13:52
Taki z niego gangus, że ja pie**ole Mógł nic nie robić i po prostu pojechać.Spalił sobie fure

Andrzejas

2019-10-15, 19:31
Wystarczy wjechać ciężkim zestawem w to towarzystwo. Psiarnia przymknie oko i protokolant napisze, że wszyscy "nagle wtargnęli na jezdnię w miejscu niedozwolonym".
...jeśli jednak napisze inaczej, to należy też wjechać ciężkim zestawem w obrady ichniejszego rządu.
Tak, czy siak, ten problem da się rozwiązać samym rozjeżdżaniem ludzi. Nawet nie trzeba nic mówić.

DariuszKalafior

2019-10-16, 00:32
Aikawa napisał/a:

Ten co jebnął tym czymś w samochód później sp***ala ostro taki odważny i uprzedzając komentarze to ja bym nie uderzył komuś w samochód bo szanuję własności innych ludzi



ślepy czy niewidomy ? zainwestuj w nowe szkiełka , ziomuś

DzidaZawodnik

2019-10-16, 01:25
Centurionero napisał/a:

Taki z niego gangus, że ja pie**ole Mógł nic nie robić i po prostu pojechać.Spalił sobie fure



Wez dziecko sie uspokój,bo to nie jest filmik z twojego osiedla. Myslisz, ze bedzie sie teraz chowal przed cbś? :V

DariuszKalafior napisał/a:

ślepy czy niewidomy ? zainwestuj w nowe szkiełka , ziomuś



Głupi czy debil, który nie umie czytać ze zrozumieniem? Nic nie rob, nic ci nie pomoze.

DariuszKalafior

2019-10-17, 23:42
DzidaZawodnik napisał/a:

Wez dziecko sie uspokój,bo to nie jest filmik z twojego osiedla. Myslisz, ze bedzie sie teraz chowal przed cbś? :V
Głupi czy debil, który nie umie czytać ze zrozumieniem? Nic nie rob, nic ci nie pomoze.





Takich jak ty to jem na śniadanie , leszczu