18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

jak odegrać sie na szmacie

Pi...........02 • 2016-09-04, 12:43
Witam, moja była się puściła i chcę wiedzieć jak się odegrać na szmacie, poproszę o jakieś fajne pomysły, które nie są bardzo sadystyczne, lecz będzie miała sraczke przez reszte życia albo coś w podobie

Wiewór

2017-12-09, 21:20
Nie wiem stary k***a może napisz do Bravo może ci coś poradzą A tak serio to ci się chyba portale popie**oliło]y.

KarelGoldbaum

2017-12-09, 21:26
O, nawet nie wiedziałem, że Bravo jeszcze wydają.

KarelGoldbaum

2017-12-11, 19:42
kevlarx napisał/a:

sadistic zszedł na psy, nawet żydzi mają tu prawo głosu.



Okej, "Żyd" - członek narodu żydowskiego, nie "żyd" - wyznawca judaizmu, to po pierwsze.
Po drugie, zamykając się na rozmowę z kimś tylko ze względu na jego rasę czy wyznanie jednocześnie zamykasz nowe ścieżki percepcji i doświadczenia. Prowadząc dyskusję z "Żydem" możesz poszerzyć horyzonty i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat jego, tego co go interesuje oraz co ma do powiedzenia w wielu kwestiach, jak każdy człowiek, bez względu na pochodzenie etniczne. "Co człowiek, to wszechświat". Uważam że powinno się móc rozmawiać z każdym, kiedy się chce i gdzie się chce.
Poza tym, nigdzie na sadolu, czy to na forach czy w regulaminie, nie ma nic o zakazie wypowiedzi dla Żydów. Jeżeli ci się to nie podoba to może czas zmienić stronę? Albo zawsze możesz włączyć ignorowanie użytkownika, moje konto nie jest kontem partnerskim i to się na razie nie zmieni :-)

kevlarx

2017-12-13, 10:16
Żyd czy nie żyd, uważam że idiotów należy unikać zamiast wdawać się z nimi w dyskusję.

KarelGoldbaum

2017-12-14, 12:36
kevlarx napisał/a:

Żyd czy nie żyd, uważam że idiotów należy unikać zamiast wdawać się z nimi w dyskusję.



Kto ustala, który człowiek jest idiotą a który nie? Jakiś komitet? Noszą opaski z napisem "idiota" na ramionach, żeby inni wiedzieli że należy ich unikać?
Ponownie, wszystko zależy od twojej własnej percepcji oraz systemu wartości i zgromadzonych przez lata doświadczeń. Tym samym nie poznasz, że ktoś jest "idiotą" (w twoim relatywnym rozumieniu), dopóki nie poznasz tej osoby, nie wdasz się z nią w bezpośrednią dyskusję.
Inna sprawa, jeżeli z góry zakładasz, że prawie wszyscy ludzie na świecie (oprócz ciebie) to idioci, z którymi szkoda rozmawiać. Tym samym automatycznie jesteś zamknięty na dialog, a twój sposób postrzegania jest całkowicie oparty na nihilizmie.

do...........ka

2017-12-14, 12:41
Up, idioci nie potrzebują opasek. Zwykle za dużo, za głośno i za często się odzywają.
Aha i nie czają żartów.

KarelGoldbaum

2017-12-14, 12:54
Skąd wiesz, że nie udają idiotów? Pewna piosenkarka ma bardzo wysokie IQ według powszechnie przyjętych w społeczeństwie standardów, a zachowuje się jak słodka idiotka-nastolatka ze zbyt dużą, pustą przestrzenią pod złocistymi lokami :-)

kevlarx

2017-12-14, 20:13
KarelGoldbaum napisał/a:

Kto ustala, który człowiek jest idiotą a który nie?



Inni ludzie. Każdy sam decyduje kogo uważa za idiotę.
Miałeś na myśli Dodę? Skąd czerpiesz informacje? Z Pudelka? Sam pewnie masz się też za inteligenta, a zachowujesz się jak... dopisz sobie sam i daruj sobie pseudo-elokwentny styl wypowiedzi, od Twojego bełkotu i zakłamania aż mnie mdli.

dobra.wróżka napisał/a:

Up, idioci nie potrzebują opasek. Zwykle za dużo, za głośno i za często się odzywają.
Aha i nie czają żartów.



Tak jak Velture? :anegdotka:

KarelGoldbaum

2017-12-15, 18:30
Cytat:

Inni ludzie. Każdy sam decyduje kogo uważa za idiotę.
Miałeś na myśli Dodę? Skąd czerpiesz informacje? Z Pudelka? Sam pewnie masz się też za inteligenta, a zachowujesz się jak... dopisz sobie sam i daruj sobie pseudo-elokwentny styl wypowiedzi, od Twojego bełkotu i zakłamania aż mnie mdli.



Ale nie dowiesz się, czy ktoś jest idiotą czy nie, jeżeli zamykasz się na dialog z tym kimś.
To powszechnie dostępna wiedza. O Stephenie Hawkingu też piszą na Pudelku, ale wątpię byś rzucił tym porównaniem źródeł wiedzy gdybym o nim napisał.
"Bełkot i zakłamanie"? Typie, przecież ty mnie nawet nie znasz :-D Jeszcze parę postów wyżej twierdziłeś, że Żydzi głosu mieć tu nie powinni, później jednoznacznie dałeś do zrozumienia, że jesteś człowiekiem zamkniętym na dialog. Teraz widać że to prawda, skoro rzucasz oskarżeniami o kłamstwa i bełkotanie w moim kierunku, nawet nie wiedząc jaką osobą jestem poza Internetem i opierając się na krótkiej rozmowie o pochodzeniu etnicznym i poziomie intelektualnym. W ogóle jak nie chcesz dalej rozmawiać z kimś innym to się nie przymuszaj, to nie jest tak że jak udowodnisz mi i innym ludziom że masz we wszystkim rację to ktoś ci da za to nagrodę albo ciastko, a twoje życie będzie pełniejsze :-D

kevlarx

2017-12-15, 22:39
Gościu twoja twarz aż krzyczy, że masz problemy z głową. Może to od tego pudelka tak ci się popie**oliło, nie wiem. Nie znam cie osobiscie i wcale nie chce, bo jak narazie dajesz sie poznawac wyłącznie z negatywnej strony. Im dluzej z toba rozmawiam, tym bardziej upewniam się, że jestes narcystycznym typem manipulatora, masz w głowie gnój a twoim jedynym celem jest mieszać w głowach innym - charakterystyczna cecha żydowsta. takze ten, na droge krzyż bo nie chce sie zarazić, żegnam.

KarelGoldbaum

2017-12-15, 23:46
Cytat:

Gościu twoja twarz aż krzyczy, że masz problemy z głową.



Dlaczego obrażasz mnie i wnioskujesz, że mam problemy z głową na podstawie wyglądu mojej twarzy? Oceniasz książkę po okładce. Ja wiem że mój ryjec wygląda, jakby się miał zaraz zapaść do środka, ale staram się to rekompensować za pomocą osobowości, którą stale rozwijam oraz wiedzy, którą również nieustannie przyswajam. Poza tym ja nie wstydzę się mojego wyglądu zewnętrznego. Z nas dwóch to ty chowasz się za awatarem i co krok wywlekasz na wierzch rzeczy nic nieznaczące.

kevlarx napisał/a:

Może to od tego pudelka tak ci się popie**oliło



Ziomek, co ty masz z tym Pudelkiem? :-D Próbujesz zakamuflować jakieś wewnętrzne poczucie winy związane z potajemnym zaglądaniem na tą stronę, czy co :-D

kevlarx napisał/a:

jak narazie dajesz sie poznawac wyłącznie z negatywnej strony



Twierdzisz tak tylko dlatego, że z góry byłeś negatywnie nastawiony do mojej osoby. Wypowiedziałem się pod tym tematem chcąc przekonać autora, że nie warto marnować sił, zdrowia i czasu z powodu byłej dziewczyny, która poszła do łóżka z innym kolesiem. Ty wpadłeś ze swoją antyżydowską retoryką i prawie zacząłeś domagać się zakazu wypowiedzi dla mnie tylko dlatego że jestem Żydem. Próbowałem cię przekonać, że zamykanie się na dyskusję z drugą osobą tylko ze względu na jej pochodzenie etniczne pozbawi cię możliwości poznania innego punktu widzenia od twojego hermetycznego postrzegania świata. Ty w odpowiedzi sypiesz inwektywami i raz jeszcze jedziesz z argumentami rasowymi, mimo że nic ci przecież nie zrobiłem. A nie, czekaj, oprócz bycia Żydem. To kto tu w większym stopniu daje się poznać wyłącznie z negatywnej strony?

kevlarx napisał/a:

jestes narcystycznym typem manipulatora, masz w głowie gnój a twoim jedynym celem jest mieszać w głowach innym



Po raz drugi mnie obrażasz i oceniasz przez pryzmat tylko i wyłącznie twoich negatywnych poglądów. Gdybyś wyjrzał poza swoje płytkie animozje i poszukał dokładniej, albo zwyczajnie zapytał, dowiedziałbyś się że mam wiele pasji i celów. Tworzę i pomagam w tworzeniu muzyki młodym twórcom, którzy dopiero zaczynają się rozwijać w tym temacie. Posiadam też własny kanał na YouTube, gdzie nagrywam filmy o zróżnicowanej tematyce, tak jak szeroki jest wachlarz moich zainteresowań. Mój kanał ma już ponad 30 000 subskrypcji, więc można śmiało powiedzieć, że to co robię jest ciekawe, nie tylko dla mnie ale i dla moich fanów, dla których najwyraźniej jestem interesującą osobą. W kontraście mamy ciebie - typa, który siedzi na sadolu być może za często i wścieka się że Żydzi się tu wypowiadają, a następnie oskarża innych o bycie idiotami i brzydalami z Pudelka. No chyba nie wygranko dla ciebie.

kevlarx napisał/a:

charakterystyczna cecha żydowsta



I znowu rasowe wyjazdy, na potwierdzenie wszystkiego co wyżej napisałem.

No ale...

kevlarx napisał/a:

na droge krzyż bo nie chce sie zarazić, żegnam



... no spoko, przecież nie będę cię zmuszał do rozmawiania ze mną, ale jakbyś coś kiedyś zmienił zdanie to okej, ja jestem otwarty na dyskusję i innych ludzi. Szalomka.

kevlarx

2017-12-16, 00:20
o k***a widze komus pekla dupa nawet tego gowna nie czytam

KarelGoldbaum

2017-12-16, 13:26
1) Przeczytaj.
2) Z braku argumentów napisz, że nawet tego gówna nie czytasz.
3) ???
4) WYGRANKO (tak naprawdę to nie)

:mrgreen: