18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak obronić się przed większym

~Velture • 2019-05-01, 20:28
No to najpierw powoli a potem na szybko :krejzi:



BundyR

2019-05-01, 21:31
wskazówka pokazana przez małpę murzyna jest mi tak przydatna jak wskazówka myszy jak zaj***ć ser, albo pszczoły - jak zbierać pyłek z kwiatów. Inna rasa, inne potrzeby

kickyourheadoff

2019-05-01, 21:45
Samobieżny worek bokserski się zdenerwował.

To charakterystyczne, że istruktorzy/trenerzy sportów walki traktują często pozorantów tak samo brutalnie jak przeciwnika

t0karev

2019-05-01, 22:17
BundyR napisał/a:

wskazówka pokazana przez małpę murzyna jest mi tak przydatna jak wskazówka myszy jak zaj***ć ser, albo pszczoły - jak zbierać pyłek z kwiatów. Inna rasa, inne potrzeby



Czyli to zawsze ty dostajesz wpie**ol?

BundyR

2019-05-01, 22:50
@up
z reguły wygrywam. czy murzyn ma mnie uczyć jak się napie**alać? Biłeś się kiedyś, czy avatar to twój jedyny dowód waleczności (filmowej)? Jeśli wygrałeś to uczył Cię murzyn? Wskazówki murzyna są gwarantem sukcesu?

Aha i myślisz, że w prawidziwej walce ktoś kto nie zada ciosu czeka z wyprostowaną ręką na cios przeciwnika? jedyne co Ty dostałes to wpie**ol od starej chyba

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-01, 22:57
kickyourheadoff napisał/a:

Samobieżny worek bokserski się zdenerwował.
To charakterystyczne, że istruktorzy/trenerzy sportów walki traktują często pozorantów tak samo brutalnie jak przeciwnika



To różnie bywa,bo wielu takich pozorantów czy sparing partnerów,robiło po tym wielkie kariery np w boksie,a potem mieli swoje k***y do prania

kuba1393

2019-05-02, 16:00
@bundyR jestes tak glupi , az przykre. w normalnej walce robisz to samo tylko po prostu szybciej. to, ze wygrales walke ze swoim napie**olonym ojcem to nie znaczy ze jestes kozak i sie bic potrafisz