18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak obrażać mUZUŁMANÓW po arabsku?

talos32 • 2015-11-16, 00:25
Odnosząc się do tematu:

krzysztof3011 napisał/a:

Taka mnie dzisiaj naszła w drodze z pracy refleksja:

Wyobraźcie sobie Wasze samopoczucie i Wasze twarze, gdy po raz pierwszy zauważycie w swoim rodzinnym mieście graffiti po arabsku.

spoiler



Oraz do zamachów we Francji, myślę że to jest dobry moment abym pokazał wam kilka praktycznych formułek po arabsku. Uczę się już go ponad 3 lata więc coś tam umiem. Czyta się od prawej do lewej.


اللهُ اِبن كَلبِ


Wymowa: allahu ibn kalbi - oznacza dosłownie allah, syn psa. Słowo "kalbi" można zamienić na "hinziri"

خِنزيرِ

wtedy wyjdzie nam po prostu allah syn świni.



Dam jeszcze może coś takiego:
مُحَمّد مَثلي الجِنس

wymowa: muhammad mathli aldżyns - mahomet pedał. (dosłownie uprawiający seks nie tak jak trzeba, tyle że w arabskim wiadomo od razu o co chodzi)


Co do tematu do którego się odniosłem to słowa na murze znaczą: "Albo assad albo spalimy kraj. Pozdrowienia od przyjaciół assada." Akurat ten wpis raczej nie został zrobiony przez przyszłych terrorystów.

777

2015-11-16, 00:33
Widzę ekspert od języków fekalnoustych :D
Teraz ci w pomarańczowych mundurkach zamiast siedzieć spokojnie i czekać na dekapitacje wiedzieli by co krzyczeć ;)

santaxl

2015-11-16, 00:49
Język wroga trzeba znać, piwko.

Patriota93

2015-11-16, 01:02
Sadol uczy, lec na glowna! Kiedy kolejna częsc?

talos32

2015-11-16, 01:08
Cytat:

Sadol uczy, lec na glowna! Kiedy kolejna częsc?

Jak będę miał czas to zrobię tego więcej, oraz podstawowe zasady gramatyki. Będą potrzebne przy wyzywaniu już KONKRETNYCH muzułmanów :mrgreen:

SKR

2015-11-16, 01:19
coś czuje że niebawem to zobaczę na murach

Patriota93

2015-11-16, 01:25
świetny pomysl, aby takie napisy uwieczniac na murach, szczegolnie przy dzielnicach ''arabskich'' :)