18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie strzelac fajerwerkami

qwertex • 2017-01-02, 18:08
-sąsiad co robisz w sylwka?
-siedzę w domu
-to wpadamy co ciebie z fajerwerkami




Świzdu gwizdu pól pokoju poszło w p*zdu :bomba: :loldev: :ok***a: :terror: :sparta:

Moby_Dick

2017-01-02, 18:53
Sąsiad oglądając Sylwka w tv pomyślał, że te 3D jest zajebiste.

novy__

2017-01-02, 19:15
@up zwłaszcza w kineskopowym telewizorze

masonski-cyklista

2017-01-02, 19:32
Kolego w tytule masz błąd powinno być "jak strzelać fajerwerkami".

MiotaczBobruf

2017-01-02, 20:13
O k***a! Aż się portal do świata równoległego otworzył :amused:

DużyKutas

2017-01-02, 20:21
Miałem podobną sytuację. Jak byłem dzieciak pojechaliśmy do siostry ojca na sylwka. Ciotka mieszkała w kamienicy na pierwszym piętrze od ulicy, wiadomo o północy strzały przed blokiem, ojciec naj***ny zabiera mi rakietę ze złamanym kijem wciska w butelkę, ogień i szruuuu, poleciała wprost w uchył okna sąsiadów z ostatniego chyba 3 piętra. Co jak co, ale w luft trafić to nie ma co. Tam impreza na chacie, a tu jeb. Sąsiad po chwili przychodzi i mówi zę firany mu się spaliły. Ojciec się z nim dogadał, tam odpalił mu jakieś kwoty wolne od podatku i było git. Jedynie wujas tam jeszcze coś mu chyba ogarniał, ale nie wiem co czy mu sufit malował czy jak, no bo jak firany się jarały no to mogło zasmolić podłogę strychu od spodu. Wiadomo.

łączemetale

2017-01-02, 20:42
To siostra ma innego ojca powiadasz

Ozajasz

2017-01-02, 20:43
Dużyku*as napisał/a:

Miałem podobną sytuację. Jak byłem dzieciak pojechaliśmy do siostry ojca na sylwka. Ciotka mieszkała w kamienicy na pierwszym piętrze od ulicy, wiadomo o północy strzały przed blokiem, ojciec naj***ny zabiera mi rakietę ze złamanym kijem wciska w butelkę, ogień i szruuuu, poleciała wprost w uchył okna sąsiadów z ostatniego chyba 3 piętra. Co jak co, ale w luft trafić to nie ma co. Tam impreza na chacie, a tu jeb. Sąsiad po chwili przychodzi i mówi zę firany mu się spaliły. Ojciec się z nim dogadał, tam odpalił mu jakieś kwoty wolne od podatku i było git. Jedynie wujas tam jeszcze coś mu chyba ogarniał, ale nie wiem co czy mu sufit malował czy jak, no bo jak firany się jarały no to mogło zasmolić podłogę strychu od spodu. Wiadomo.




BadDream

2017-01-02, 20:43
Raszowanie w p*zdu :D w skrócie sąsiad pizgnął " flesza " przypomniały się czasy grania w cs'a 1.6

kothletino

2017-01-02, 23:11
Ja dałem podobnie w tym roku ale to wina producenta. Rakieta wystartowała a na wysokości około metra zawisła w powietrzu przechylając się i na pełnej k***ie wyj***ła w stado małych tureckich dzieci na końcu ulicy. Rezultat był taki, że gdy podbiegłem zapytać czy wszystko z nimi dobrze to wyglądali jak by dopiero co wrócili z Iraku, osmolone twarze a szmaty podarte i potopione.

pi...........ja

2017-01-03, 11:34
Póki nie pojawią się wreszcie rakiety z kijkami zamontowanymi w środku a nie z boku, to tak będzie. Można wystrzelić idealnie pionowo w butelki a potem i tak zejdzie w bok.