18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nie dać się zastrzelić podczas kontroli policyjnej w USA

LB...........BZ • 2019-07-01, 19:00
Pomyślałem, że materiał może Was zaciekawić. Pan policjant opowiada jakie niebezpieczeństwa czyhają na Amerykańskiego policjanta i mówi także co robić by nie zostać zastrzelonym. Można zacząć od 1:20. Film po angielsku.

djoshin

2019-07-01, 19:07
przecież do dzikich to i tak nie dotrze bo to tępe

jackalski

2019-07-01, 19:13
Jak nie zostać zastrzelonym przez policjanta w USA:
1) Nie jedź do USA
2) Jeżeli musisz jechać do USA, nie bądź czarny.

longlong7

2019-07-01, 19:34
faajnie, ciekawe czy na "elce" mają szkolenia jak przeżyć ze spotkania policjantem

Arathnmor

2019-07-01, 22:27
jackalski napisał/a:

Jak nie zostać zastrzelonym przez policjanta w USA:
1) Nie jedź do USA
2) Jeżeli musisz jechać do USA, nie bądź czarny.



Jeśli jedziesz do USA nie bądź debilem z IQ poniżej 90. Słuchaj co do ciebie mówi policjant. Nie bądź JP200% lub miej wysokie ubezpieczenie. GLHF.


Majst3rShift

2019-07-01, 22:46
k***a, nawet ja tepy z angielskiego wszystko zrozumialem :O czyli mudzyny z usa tez powinny zalapac

angel_punx

2019-07-01, 23:00
Panowie koleś bardzo prosto wytłumaczył jak się zachowywać podczas spotkania z policją w USJ. Proste zasady, będziesz się ich trzymał to nic się nie wydarzy, będziesz fisiował (zwłaszcza jak jesteś czarny tam) to żegnam (ozięble). W dzisiejszych czasach ludziom się popie**oliło ot tej całej wolności, mam Iphone i cię nagram to nic mi nie zrobisz, nawet jak masz rację. Powinniśmy wrócić do czasów rewolucji francuskiej, wszyscy na gilotynę. ( Wybaczcie mi, jestem trochę na bombie i piszę dziwne rzeczy).

8765tj

2019-07-02, 00:31
dobrze że nasi nie są tacy znerwicowani :-) Inna sprawa że wyszkolenie często kuleje. Np. kwestia wzajemnego ubezpieczenia patrolu. Jeden może stać z boku i w razie czego osłaniać kumpla, tylko po co skoro można prężyć klatę z plakietką w 2 czy 3, stojąc w bliskim dystansie. Potem wielka afera że byle sebie zdarzy się zabić fachowca śrubokrętem z zaskoczenia :roll:

CoJaTamKurwaWiem

2019-07-02, 00:34
longlong7 napisał/a:

faajnie, ciekawe czy na "elce" mają szkolenia jak przeżyć ze spotkania policjantem


Pewnie ciężko ci to będzie ogarnąć, ale w Stanach nie ma "elki"...

nano50

2019-07-02, 07:50
Arathnmor napisał/a:

Jeśli jedziesz do USA nie bądź debilem z IQ poniżej 90. Słuchaj co do ciebie mówi policjant. Nie bądź JP200% lub miej wysokie ubezpieczenie. GLHF.



Tam się wykonuje polecenia ładnie, a u nas przy kontroli jak wszyscy zaczynają na raz z samochodu wychodzić to tylko drą mordy, że gwałco i mordujo, bo bezprawie i państwo w państwie. TFU

Wiewór

2019-07-02, 10:24
Za dużo instrukcji. Murzyn nie zapamięta.

Head93

2019-07-02, 10:24
longlong7 napisał/a:

faajnie, ciekawe czy na "elce" mają szkolenia jak przeżyć ze spotkania policjantem



Nie mieszkaj we Wrocławiu
Nie przypominaj nikogo, kto uciekl policjantom

Rozjebie

2019-07-02, 12:44
Tez film został nakręcony w prostym języku właśnie dla czarnych. Biali przecież nie potrzebują takich instrukcji

killua

2019-07-02, 16:19
8765tj napisał/a:

dobrze że nasi nie są tacy znerwicowani Inna sprawa że wyszkolenie często kuleje. Np. kwestia wzajemnego ubezpieczenia patrolu. Jeden może stać z boku i w razie czego osłaniać kumpla, tylko po co skoro można prężyć klatę z plakietką w 2 czy 3, stojąc w bliskim dystansie. Potem wielka afera że byle sebie zdarzy się zabić fachowca śrubokrętem z zaskoczenia





u nas nieco mnijesza szansa by w aucie był nakoksiony muszyn z gunem.

Hydrargyrum

2019-07-02, 20:13
Oglądnąłem tylko ze względu na BMW <3