18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak naprawdę wyglądała kolonizacja Ameryki przez Europę

wickedSo • 2013-02-11, 15:18
A wszystko to zawarte jest w jednym kawałku Amerykańskiego rapera Włoskiego pochodzenia Vinniego Paz'a. Gościu w swoich kawałkach nie jednokrotnie opisywał m.in wojnę w Wietnamie czy działania armii Amerykańskiej na bliskim wschodzie
Wystawiam jako dokument myślę że Admini będą wyrozumiali bo inaczej nie widać napisów ponieważ są wystawione w formie adnotacji, jeśli nie jest to zgodne z regulaminem wiadomo gdzie to umieścić :)



CockSparrer

2013-02-11, 19:51
My też mieliścmy raperów piszących teksty o historii.


kufel01

2013-02-11, 20:16
Vinniego Paz'a słyszałem w Army of the Pharaohs. Przej***na nuta tylko trzeba rozumieć dlatego gimbazjon słucha tylko Libera.

wickedSo

2013-02-11, 21:16
Jest nielicznym raperem z pie**olnięciem i jednocześnie pie**olnikiem w głowie
Styl nawijki Vinniego to głównie bragga wywyższa się przed wszystkich nie omijając
Boga , polityków i wszystkiego co nas otacza . W wielu jego kawałkach
da się wyczuć wręcz mistyczny klimat przeplatany takimi samymi tekstami to samo można powiedzieć o niesamowitych bitach za które głownie odpowiedzialny był Stoupe
Znany jest z tego że uwielbia chlać wódę palić zielsko i dużo jeść przy czym sam przeszedł
na islam i jest muzułmaninem przy czym ma bardzo ciekawe poglądy o których Twój ulubiony raper nie ma zielonego pojęcia :)
Kto zna ten lubi i słucha a kto nie zna to polecam się zapoznać , zdecydowanie rap z wyższej półki wykluczając jakimkolwiek komerche

Sz...........ol

2013-02-11, 23:58
Vinnie Paz totalna miazga polecam kawałki - Same Story (Opowieść o ojczymie) , keep movin on (nie wiem co tu wpisać , kawałek o życiu) , the end of days (kawałek o spiskach i manipulacji rządu i telewizji) , cheesesteaks (tutaj nawijka o sobie).

CockSparrer

2013-02-19, 17:46
Szmigol napisał/a:

Vinnie Paz totalna miazga polecam kawałki - Same Story (Opowieść o ojczymie) , keep movin on (nie wiem co tu wpisać , kawałek o życiu) , the end of days (kawałek o spiskach i manipulacji rządu i telewizji) , cheesesteaks (tutaj nawijka o sobie).



Dzięki, przesłuchałem dopeiro pierwszy kawałek z tych co wymieniłeś i już się zakochałem w jego muzyce.

wickedSo

2013-02-20, 00:42
CockSparrer, jak Ci się spodobało sprawdz /watch?v=GRKb2-Cgzq0
Nie ma innego bardziej refleksyjnego kawałku od tego :)

CockSparrer

2013-02-21, 04:30
wickedSo napisał/a:

CockSparrer, jak Ci się spodobało sprawdz /watch?v=GRKb2-Cgzq0
Nie ma innego bardziej refleksyjnego kawałku od tego :)