18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jak napaść na państwo"

uyvu • 2012-07-20, 12:24
Natknąłem się na zaskakująco interesujący wykład, bodajże oficera KGB o wywiadzie, służbach, wpływaniu na państwo i społeczeństwo i tym podobnych.
Dla osób interesujących się tymi klimatami, i sytuacją w Polsce w ogóle, będzie to prawdziwa gratka, zapewniam, ale warto, aby każdy z Was to obejrzał i dowiedział się jak działają różne aparaty państwowe i obce służby z pierwszej ręki, bo nie będzie tu mowy o "teoriach spiskowych", czy innych świrach co to wypisują głupstwa w internecie.

Do moderatora wysuwam prośbę, by przed wrzuceniem materiału do "Suchary", albo "Teorie spiskowe", obejrzał choć dwie części ;) Ostatnio jest tutaj dużo tego typu materiałów, a uważam, że ten nie odstępuje, a wręcz bije niektóre z nich na głowę i powinien trafić do większej liczby odbiorców, ot tak.











resztę dam w komentarzu;

Kiechu

2012-07-20, 22:48
Niestety, nigdy nie będzie wiadomo które polityczne ścierwo wybrać, żeby było lepiej. Mam tylko nadzieje, że gdy przyjdzie jakiś kryzys nie taki jaki jest teraz, ale niezależnie od tego czy gospodarczy, polityczny, czy nie daj Bóg jakiś gorszy, to jako naród będziemy współpracować. Bo nie wydaje mi się, że wybranie jakichś innych partii da nam Polakom powód do szczęścia (oczywiście platformy trzeba się pozbyć, mam na myśli pozbyć się z sejmu chyba, że komuś chce sobie brudzić ręce) dlatego, że to raczej wybór między większymi złodziejami a mniejszymi, mam nadzieje, że się mylę i jacyś przyzwoici ludzi zostali lub pojawią się na naszej scenie politycznej.

wnk

2012-07-20, 23:27
@ anonymousm
Może się mylę, ale odnoszę wrażenie że w takim razie jesteś zwolennikiem SLD albo Palikota i jego osobliwej trzódki. W takim razie polecam jakże niewygodne publikacje Leszka Żebrowwskiego : m.in. „Ludzie UB - trzy pokolenia” oraz do posłuchania o NSZ, AL., GL na youtubie.
Co do tego, że żadna grupa z dotychczas rządzących w tzw. wolnej Polsce nie miała realnej władzy, a była tylko fasadą nie można mieć złudzeń. To że PiS doszedł to władzy było raczej wypadkiem przy pracy i wypełnieniem politycznej próżni, ale jak widać też ch*ja zrobili, a przy okrągłym stole tak samo jak reszta bandy siedzieli. Jak już ktoś wspominał: doktorat L. Kaczyńskiego był taki, że żaden działacz komunistyczny by się jej nie powstydził.
Także odnoszę wrażenie, że poza garstką wokół JKM ( z którego poglądami może w większości się zgadzam, ale jednak mu nie ufam) i częścią narodowców nie ma siły politycznej, która po rewolucji (a jakże! ale przecież nie wojskowej, bo wojsko się dobrze odnajduje w obecnym systemie) mogłaby doprowadzić do powrotu tej krainy na normalną drogę.
Co do wykładu z tematu – widziałem już parę lat temu – leci piwo.

Ra...........or

2012-07-21, 00:11
Up

Trochę za szybko ci to piwo postawiłem, bo jednak nie ze wszystkim co powiedziałeś się zgadzam, ale generalnie niegłupio gadasz, a za tą publikacje "Ludzie Ub" dzięki.

uyvu

2012-07-21, 00:24
Polecam też 'Syndrom okrągłego stołu'. Wrzucony przeze mnie również tutaj, ale oczywiście jest na youtube. Jak ktoś chce może przejrzeć też moje 'tematy' i 'ulubione'.

Karenz88

2012-07-21, 01:24
Oczywiście trzeba dodać że polska jest w procesie normalizacji
Ponieważ wszystkie aktualne partie polityczne w rządzie siedziały z komuchami przy okrągłym stole
(PO,PiS,PSL)
SLD to nawet te same mordy z PZPR a palikot to pacan
Wszystkie te partie dzielą się wyborcami w społeczeństwie aby żadna grupa z poza układu nie doszła do władzy
PiS obstawia kościół
Po obstawia ludzi z miasta którzy oglądają tylko tv i mają wszyto w dupie
PSL rolników (ogólnie wsie )
SLD cały margines społeczeństwa (pedały i inne zjeby )
Teraz wkradł się palik i walczy z SLD o głosy zdebów i debili ale długo nie pociągnie bo nie ma kasy
Co do palikota to jest on z poza układu i działa na zasadzie przedsiębiorcy którym jest.
znalazł swoich klientów (wyborców ) i zaoferował im produkt (władza)
Powstała duża gruba społeczna młodzieży nastawiona anty katolicko która to właśnie on gospodaruje .
Rydzyk działa na tej same zasadzie obstawia ludzi wywrotowych którzy chcieli by walczyć o wolna polskę i wpaja im ide potulna która jest dla władzy akceptowalna .
Oczywiście poszczególne grupy walczą miedzy sobą , jednak robią to ludzie którzy ślepo wierzą w jakieś fałszywe ide .
Zauważyć można że liderzy tych grup znają sie wszyscy z lat 80 :hitler:

J...........ki

2012-07-21, 02:01
Karenz napisał/a:

Co do palikota to jest on z poza układu i działa na zasadzie przedsiębiorcy którym jest.




hahahahaha toś mnie rozbawił tym tekstem o kukiełce tuska


Karenz napisał/a:

ide .




w sensie, że idziesz? to już idź

kacamai

2012-07-21, 18:50
teraz w Polsce mamy się pozabijać o bezpłodne matki którym do szczęścia potrzeba szklanki


vajron

2012-07-21, 20:44
Widzę, że dużo zmanipulowanych przez rydzyka kaczora i macierewicza h*jków z pisu tu na sadolu. j***ć pis, kaczor leszek miał mniejsze poparcie niż jaruzelski, a leży na wawelu. Żenada.

ccrossfire

2012-07-23, 22:01
Anonymousm, vajron.... naprawde nie wiem co napisac...
Rece mi opadly juz dawno temu, teraz czas na szczeke. Doprawdy myslalem ze granica glupoty to tepe amerykanskie nastolatki, jednak wmawianie sobie waszego swiatopogladu bije na glowe wszystko. Ten temat powinien rozwiac wszelkie watpliwosci dot. naszego ( i oczywiscie nie tylko naszego) panstwa. Jednak do was nie dociera zaden przekaz, nawet pokazany w tak prostej formie, przez takiego czlowieka. Zero logicznego myslenia, sklejania faktow, a do tego ignorancja na skale przemyslowa. Tepe bydlo po lobotomii.
Pomimo ze vajron to poprostu idiota, odnosze wrazenie ze ten drugi pajac moze zarabiac na sianiu propagandy, wkoncu dostal piwa wiec w jakis sposob oddzialuje na ludzi.
Btw, Jaruzelski wogole nie mial poparcia (dopiero Michnik go wylansowal, na generala ktory stanal przed trudna decyzja, tfu dwa smieci, vel "Adas, dostaniesz pare razy po dupie, ale na dluzsza mete ci sie to oplaci"), a autorowi tematu nalezy sie skrzynka wodki.