18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Jak napaść na państwo"

uyvu • 2012-07-20, 12:24
Natknąłem się na zaskakująco interesujący wykład, bodajże oficera KGB o wywiadzie, służbach, wpływaniu na państwo i społeczeństwo i tym podobnych.
Dla osób interesujących się tymi klimatami, i sytuacją w Polsce w ogóle, będzie to prawdziwa gratka, zapewniam, ale warto, aby każdy z Was to obejrzał i dowiedział się jak działają różne aparaty państwowe i obce służby z pierwszej ręki, bo nie będzie tu mowy o "teoriach spiskowych", czy innych świrach co to wypisują głupstwa w internecie.

Do moderatora wysuwam prośbę, by przed wrzuceniem materiału do "Suchary", albo "Teorie spiskowe", obejrzał choć dwie części ;) Ostatnio jest tutaj dużo tego typu materiałów, a uważam, że ten nie odstępuje, a wręcz bije niektóre z nich na głowę i powinien trafić do większej liczby odbiorców, ot tak.











resztÄ™ dam w komentarzu;

Ra...........or

2012-07-20, 19:38
Cytat:

jeśli jest ch*jowe to czemu sam nie zaczniesz tłumaczyć? to jest tłumaczenie ze słuchu, koles ma ruski akcent więc komus kto to się tym zajął było trudniej niż jakby mówił amerykanin albo anglik...



Ale pie**olisz głupoty. Po pierwsze, koleś ma, przynajmniej wg mnie, praktycznie nierozpoznawalny ten swój akcent - a nawet gdyby miał to Polakowi łatwiej byłoby zrozumieć, bo w identyczny sposób jak Rosjanie wymawiamy spółgłoski. A po angielsku to facet mówi lepiej niż niejeden hamburger czy herbaciarz.
Po drugie - jak tłumaczeniem ze słuchu usprawiedliwisz np. to w pierwszym filmiku około 4 minuty "tell them to get lost" przetłumaczone "oznajmili podróżnikom ,że pobłądzili". Albo 3 filmik około 5:40 "lazy and more greedy" na "leniwy ale bardziej ambitny". Ktoś powinien się chyba na dodatkowe lekcje angielskiego do gimnazjum wybrać.

ozoq

2012-07-20, 19:41
Odnoszę wrażenie, że amerykańskie i niestety powoli nasze społeczeństwo jest bez końca utrzymywane na poziomie zidiocenia i kryzysu bez przechodzenia do normalizacji. Może tak wygodniej? Wyhodować naród kretynów niezdolnych do samostanowienia? Ciekaw jestem tylko komu mogłoby zależeć na tym.

anonymousm

2012-07-20, 21:09
@up
Na twoich zdjęciach Putin z Tuskiem obściskują się po śmierci ś.p. Lecha Kaczyńskiego jak piłkarze po strzeleniu gola!
(Wyborcza i TVN nie zdążyły ukryć tego zdjęcia przed nami, więc usiłowali nam wmówić, że są smutni i że Putin pociesza Tuska po stracie prezydenta, ale jeżeli są smutni, to tylko dlatego że został drugi brat, mroczny rycerz dekomunizacji, z pokolenia bohaterów, urodzony przez Matkę-Polkę-Niepokalaną dziewicę Jarosław Kaczyński. Jeżeli tylko przejmie władzę i weźmie na doradcę Korwina i Cejrowskiego jesteśmy uratowani: dopłaty do leków 100%, sól drogowa tylko na nowych autostradach, w każdym domu plazma a na niej o. Rydzyk w 3D.)

Ra...........or

2012-07-20, 21:11
Up


Masz więcej racji niż ci się wydaje.

JÃ...........ki

2012-07-20, 21:25
anonymousm to chyba pierwsza ofiara demoralizacji, o której mówił ten facet w filmie


anonymousm, no popatrz, zauważyłeś że wcale im nie jest smutno, a tutaj to nawet nie próbują się kryć:





anonymousm

2012-07-20, 21:32
@up
Jak Komorowski śmiał się uśmiechać!
Ja uśmiechnąłem się nawet na pogrzebie mojego ojca. Wiem, pisiory, że wy za bardzo cierpicie za Polskę, żeby się uśmiechać do innych ludzi, ale tak to jest. Kiedy normalny człowiek znajdzie się w towarzystwie ludzi, który lubi, zamieni kilka słów, zaśmieje się. Jest to potrzebna zwłaszcza w ciężkich chwilach.
A donosik TVtrwam żałosny, więcje takiego dociekliwego dziennikarstwa.

JÃ...........ki

2012-07-20, 21:40
anonymousm napisał/a:

@up
Jak Komorowski śmiał się uśmiechać!
Ja uśmiechnąłem się nawet na pogrzebie mojego ojca. Wiem, pisiory, że wy za bardzo cierpicie za Polskę, żeby się uśmiechać do innych ludzi, ale tak to jest. Kiedy normalny człowiek znajdzie się w towarzystwie ludzi, który lubi, zamieni kilka słów, zaśmieje się. Jest to potrzebna zwłaszcza w ciężkich chwilach.
A donosik TVtrwam żałosny, więcje takiego dociekliwego dziennikarstwa.




Jesteś po prostu chory. Wyprany z jakiejkolwiek przyzwoitości, ślepo tkwiący przy tej zgniłej opcji sprzedawczyków, jaką jest platforma. Jakbyś się przyjrzał chociaż to byś zobaczył, że tusk zawołał gajowego tylko po to, żeby opowiedzieć mu jakiś żart. Komu normalnemu przyszłoby coś takiego do głowy w momencie, gdy czeka się na prawie 100 trumien z zwłokami prezydenta, opozycjonistów lat 80., generalicji i szefa IPN. Tylko były ubek miałby nastrój do żartowania w takiej sytuacji. Skoro śmiałeś się na pogrzebie swojego ojca to nie widzę dalszego sensu w rozmowie z kimś takim jak ty

Ra...........or

2012-07-20, 21:41
@anonymousm

Za PiSiora się nie uważam, swojego czasu byłem ogromnym krytykiem PiSu i wciąż go krytykuje jeśli są ku temu podstawy. Ale za ch*j mi nikt nie wmówi ,że to co odpie**alają Tusk i spółka jest lepsze od rządów PiS. No ale ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś zwyczajnie zbyt tępy.

anonymousm

2012-07-20, 21:45
@Józef Piłsudski,

nie jestem zwolennikiem platformy. Jestem przeciwnikiem typów, którzy tak przyglądają się, czy ktoś przypadkiem się nie uśmiechnął, że nawet nie wiedzą, ile trumien akurat przyleciało: osiem.
Ty jesteś chorym typem, chorym na urojenia i żądzę kontroli, wszędzie szukającym sprzedawczyków i zdrajców. To, że masz sp***olone życie, to tylko i wyłącznie twoja wina, a ja będę dalej się uśmiechał w każdych okolicznościach. Wiesz dlaczego? Bo ja nie zatruwam własnego życia, jak ty to robisz.
Ja wygrałem i się śmieję. Ty rycz "Finis Poloniae!"

jerzyjerzy

2012-07-20, 21:46
Cholera, znowu trzeba będzie chodzić do kościoła, dawać na tacę i przyznać babci rację.

anonymousm

2012-07-20, 21:48
@ Józef Piłsudski

Sam byś dobrze zrobił, gdybyś się częściej uśmiechał.

JÃ...........ki

2012-07-20, 21:50
anonymousm napisał/a:

@Józef Piłsudski,

nie jestem zwolennikiem platformy. Jestem przeciwnikiem typów, którzy tak przyglądają się, czy ktoś przypadkiem się nie uśmiechnął, że nawet nie wiedzą, ile trumien akurat przyleciało: osiem.
Ty jesteś chorym typem, chorym na urojenia i żądzę kontroli, wszędzie szukającym sprzedawczyków i zdrajców. To, że masz sp***olone życie, to tylko i wyłącznie twoja wina, a ja będę dalej się uśmiechał w każdych okolicznościach. Wiesz dlaczego? Bo ja nie zatruwam własnego życia, jak ty to robisz.
Ja wygrałem i się śmieję. Ty rycz "Finis Poloniae!"




głupcy zawsze są szczęśliwi. pozdro