18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak nakręcić feministkę...

Owsikowy • 2017-01-22, 21:41
...czyli przyprawić ją o ból dupy. Dyskusją. Czyli żart powiedziany na koniec debaty przez jedną ze stron. Całość w spoilerze.spoiler

Loaloa

2017-01-22, 22:02
Autentycznie się wk***iłem. Te poj***ne feministki zniszczą brytyjską kulturę szybciej i skuteczniej od najbardziej spapranych i agresywnych muzułmańskich kaznodziejów. Od wielu lat wyrażenia takie, jak "my love", " my dear" czy "darling" są częścią codziennych interakcji międzyludzkich i elememtem tzw."small talk" czyli niezobowiązującej wymiany zdań przy robieniu codziennych zakupów. Miło jest usłyszeć od starszej Brytyjki podającej ci siatkę z pomidorami na targu coś w stylu "here you go, my love" czy "have a nice day darling" i iśc z tymi pomidorami do domu majac pozytywne nastawienie do świata.

Ale nie! Te tępe, niedopchane c**y, którym absolutnie wszystko kojarzy się z seksem, muszą sp***olić nawet kilkusetletnie nawyki celebrowane przez miliony ludzi utożsamiających się z kulturą anglosaską i wpychać swoje chore schizy tam, gdzie ich nikt nie potezebuje - do prywatnego życia innych ludzi.

Ledwo sto lat minęło odkąd dostały prawa równe ludziom i już im całkowicie odpie**ala.

miler4403

2017-01-22, 22:02
Poproszę o przetłumaczenie.