18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak na amerykańskim filmie...

Halman • 2021-02-21, 07:55

a to jednak nasze podwórko... :amused:

Przemyslaw_Przemyslawski

2021-02-21, 12:08
Na ch*ja tyle razy w jedną oponę strzelał?
Ma ktoś jakiś artykuł z wyjaśnieniem OCP?

Tom9310

2021-02-21, 12:17
dennissliwa napisał/a:

W Stanach juz dawno by go odj***li a u nas nieudolnie strzelaja w opony bo sie boją konsekwencji za zabicie typa



Nie muszą, ponieważ u Nas nie ma takiej patologii jak w Stanach. A jeśli mamy porównać typowego Sebę który został niesłusznie lub w okrutny sposób zakatowany przez ludzi którzy nie nadają się do zawodu policjantów do jakiegoś czarnego patologicznego złodziejaszka. To w obu kwestiach koledzy seby w odwecie albo żeby pokazać że są razem ze swoim kolegą zrobią zamieszki na komisariat No a koledzy murzyna I reszta murzynów chyba nie musiał powtarzać ale powiem tylko BLM. Więc jeśli kolego chcesz porównywać USA do Polski to wiedz że tam policja nie może się po prostu pie**olić bo patologia już i tak wchodzi im na łeb

;-)

Te...........at

2021-02-21, 12:29
oni z gazowej strzelali...

ra...........n1

2021-02-21, 12:46
gorczański napisał/a:

To jest trochę patola w Polsce, że policjanci nie mogą/ boją się strzelać w trakcie pościgu, za to gonić samochód 150 km/h przez miasto wśród ludzi, to już spoko.
Tutaj i tak o dziwo została użyta broń, skuteczność co prawda marna, ale jednak.



Bo na tym filmie broń została wykorzystana a nie użyta. To się łatwiej tłumaczy. W tej sytuacji nie mogli jej użyć. Art. 45 i 47 prawa użycia broni poczytajcie zanim ktoś pisze głupoty.

Takafura

2021-02-21, 12:54
Kierowca radiowozu powinien bliżej podjechać ściganego aby mu uniemożliwić manewrowanie tył-przód czyli go skutecznie przyblokować.
A strzelanie w opony biegając wokół auta - łatwo o paskudny rykoszet.
Tylko "śrutówka" :)

sjp

2021-02-21, 13:34
Ja pie**ole, co za łajzy j***ne. Was to k***a tylko na strajk kobiet wysłać, albo do restauracji, bo otwarte. Wypie**alać!

Dwa magazynki wystrzelali i jeszcze im zj***ł. Pedały...

I jeszcze ten tekst w artykule: nie mogli go gonić, bo im auto uszkodził.... Móżg rozj***ny...

~mg_schutze

2021-02-21, 15:39
Nie chcę was martwić, ale jak to skomentował polski szeryf co pracuje w juesandej żaden policmajster tam nie strzelałby w kierowcę.
Raz że znali sprawcę, dwa by go nie ganiali za jakieś głupie wykroczenie, a już tym bardziej by do niego nie strzelali.

Ko...........ah

2021-02-21, 16:59
Czemu ten kierowca nie wjechał w te ścierwa? ehh szkoda

~Bambi~

2021-02-21, 17:17
Jeżeli chodzi o strzelanie w naszej Policji, to dochodzi jeszcze jedna kwestia. Policjant oddając strzał musi strzelić tak, żeby nie iść do ciupy :amused: czyli najlepiej albo nie strzelić, albo nie trafić :nazimaja:

Nyrewesa

2021-02-21, 18:17
gorczański napisał/a:

To jest trochę patola w Polsce, że policjanci nie mogą/ boją się strzelać w trakcie pościgu, za to gonić samochód 150 km/h przez miasto wśród ludzi, to już spoko.
Tutaj i tak o dziwo została użyta broń, skuteczność co prawda marna, ale jednak.



Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak trudno jest zastrzelić Mazdę 3 z pistoletu.

juliancarax

2021-02-21, 19:09
Czym oni strzelali?? Kapiszonami?

spoon17

2021-02-21, 19:11
świetny materiał

tigerqaz

2021-02-21, 19:32
Przecież zamiast chłop wyjść z tego auta, zabrać broń temu imbecylowi i odj***ć idiotę w tym złomie, to siedzi jak ta p*zda :D

N

2021-02-21, 19:54
Tak tylko dodam, że mógł strzelać w silnik i daleko by już nie uciekł. Myślę że z odległości pół metra trafiłby w maskę, a tak władował prawie cały magazynek w felgę i ch*j.