18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Kuba Bogu tak Audi Hondzie

tryitathome • 2017-02-24, 22:30


zdaje się, że na drogach się nigdy nie dogadamy...

Sabajone

2017-02-24, 22:51
No i zaraz pewnie się rozpęta gównoburza że nie mam racji ale w tym przypadku jedynym burakiem jest ten z Audi. Juz spieszę z wyjaśnieniami dlaczego tak sądzę. Po pierwsze na pasie dojazdowym miał za tym z Hondy sporo miejsca mógł zwolnić, dwa, był prawie na równi z tą Hondą, trzy dlaczego ktoś ma gwałtownie hamować aby wpuścić panicza? Z resztą widać że ten z Hondy na hamulec nacisnął ale stwierdził że to chyba za blisko albo że za nim nikogo nie ma itp. A teraz przy drugiej sytuacji mamy bezczelne blokowanie i tamowanie ruchu. Wyjść i zajebac takiemu ch*jowi z Audi w łeb. Tyle się należy.

ZmianaNicka

2017-02-24, 23:06
@up czy wiesz co to jazda na suwak?

tranzystor

2017-02-24, 23:12
Pięknie załatwił prostaka z Hondy.

Henboh

2017-02-25, 00:12
ZmianaNicka napisał/a:

@up czy wiesz co to jazda na suwak?



Po pierwsze jeszcze nie ma obowiązku jazdy na suwak, a po drugie, samosądy są zabronione.

tranzystor napisał/a:

Pięknie załatwił prostaka z Hondy.



I kilku -nastu/-dziesięciu kierowców za nimi, którzy mu niczym nie zawinili. A potem płacz, że się nie da jeździć, bo korki wszędzie.


Tak, Honda mogła się zachować kulturalnie i przepuścić (ale nie miał obowiązku), ale volvo pokazał słomę w butach i postawił na swoim, mając głębokim poważaniu wszystkich kierowców za sobą (na obu pasach).

SQRW3L_ponury

2017-02-25, 00:20
Acord mógł wpuscić ale nie musiał - bo tak jak napisał Sabajone z jakiej paki ma sam hamować tylko dlatego że głąb z a4 miał kaprycho cisnąc do samego konca pasa wymuszajac tym samym pierszenstwo - natomiast nie mogę skumać jak można popierać to co zrobiła ta buraczyna z audi... bo wychodzi na to ze niewpuszczenie pchającego sie na chama cwancyka jest zachowaniem gorszym niż celowe blokowanie przejazdu i wstrzymanie ruchu kilku pojazdów na trzech pasach... a to z lekka trąci hipokryzją...

Sabajone

2017-02-25, 01:39
ZmianaNicka napisał/a:

@up czy wiesz co to jazda na suwak?



k***a jazda na suwak na pasie dojazdowym gdzie nie ma korka obok? Poj***ło?! :wtf: Zwolnił by 10 km/h i by się płynnie wkomponował za tą Hondę!

b0r000

2017-02-25, 02:19
Winne Audi
A Honda szybsza niż wygląda
Tyle w temacie

I tak jak Sabajone napisał, jazda na suwak polega na płynnym wkomponowaniu się w pojazdy jadące na pasie na który chcemy się włączyć, a nie na zapie**alaniu do samego końca pasa żeby jak najwięcej ludzi wyprzedzić.

Ile razy nie jestem na tym kończącym się pasie to jak najszybciej sp***alam z niego szukając przerwy miedzy pojazdami.
Inna sprawa że masz większe szanse, że cię ktoś wpuści jak zaczniesz wykonywać ten manewr z odpowiednim wyprzedzeniem a nie jak kierowca Audi w ostatnim momencie.

U mnie w mieście jest taki suwak po zjechaniu z ronda. Normalni szybko zjeżdżają z kończącego się pasa a cwaniaczki p*zda ile fabryka dała do samego końca a potem czekają aż się ktoś zlituje.
Myślicie że kto szybciej pokonuje ten fragment drogi? Cwaniaczek czy rozsądny kierowca który w miarę możliwości jak najszybciej zjeżdża?

~Velture

2017-02-25, 10:14
Cytat:

ale volvo pokazał słomę w butach i postawił na swoim, mając głębokim poważaniu wszystkich kierowców za sobą (na obu pasach).


Cytat:

ale volvo pokazał słomę w butach i postawił na swoim


Cytat:

ale volvo pokazał


Cytat:

volvo


Kup sobie okulary bo jeszcze rozumiem, że można się nie znać na motoryzacji i nie wiedzieć jakie to auto ale autor tematu napisał jakie to auta...

tarcer123

2017-02-25, 10:19
Ok ale co innego nie wpuścić a co innego jak to zrobił burak z audi tamować ruch.Gość z OOOO ma zapewne kompleksy i poczuł się urażony jak ktoś śmiał nie wpuścić go kiedy on jedzie taką marką.

Henboh

2017-02-25, 11:42
Velture napisał/a:





Kup sobie okulary bo jeszcze rozumiem, że można się nie znać na motoryzacji i nie wiedzieć jakie to auto ale autor tematu napisał jakie to auta...



No racja, tydzień temu kompakty zgubiłem i krecika udaję.

Sonal

2017-02-25, 18:07
ZmianaNicka napisał/a:

@up czy wiesz co to jazda na suwak?



To oświeć nas tutaj wszystkich.
Tiaaaa.... bo chyba nie to, że ten z prawej z pierwszeństwem miał zwolnić by wpuścić tego próbującego się wj***ć na jego pas?...

Stajan

2017-02-25, 18:14
b0r000 napisał/a:



I tak jak Sabajone napisał, jazda na suwak polega na płynnym wkomponowaniu się w pojazdy jadące na pasie na który chcemy się włączyć, a nie na zapie**alaniu do samego końca pasa żeby jak najwięcej ludzi wyprzedzić.



"Jazda na suwak - metoda dojazdu do zwężenia jezdni, polegająca na kontynuowaniu ruchu na obu pasach do samego momentu zwężenia, a następnie przepuszczaniu przez każdy pojazd jednego pojazdu z pasa, który się kończy."

Ta metoda ma skrócić korek przez zapełnienie samochodami obu dostępnych pasów. Twoje rozumowanie w pełni jej przeczy. Mam nadzieję, że chociaż nie bawisz się w szeryfa, bo przez takich debili jak ty, którzy nie mają pojęcia o czym piszą tylko tworzą własne definicje i prawo drogowe, w tym kraju nigdy nie będzie dało się normalnie poruszać. Oddaj prawo jazdy albo przeczytaj kodeks drogowy jeszcze z 50x uzupełniając go jakimś książkowym poradnikiem wzorowego kierowcy.

PS: Nie urwał, nie bronię Audi. Bronię tylko zasady, którą ludzie wypaczają przez własną głupotę.

Belweder

2017-02-25, 18:15
Audi jak zwykle w formie budowania swojej opinii bycia bucem i debilem :-D