18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak komuś spierdolić życie...

Halman • 2021-06-17, 01:04

właśnie tak... :-D

sothis

2021-06-17, 01:21
I takich debili wszyscy mamy w otoczeniu :/ często myślę, że kiedyś taki przygłup pojawi się w moim życiu w złym momencie, a ja nawet nie będę mógł tej k***ie odpowiednio podziękować...

CzerstWybut

2021-06-17, 01:38
To chyba araby, bo widać że ko palą ręce do pomocy jej

KaprysLosu

2021-06-17, 01:52
ja tam mam spaczony umysł, gówno widzę, ale sobie wyobrażam, że tam jest jakaś mała paleta alkoholu bliżej nieokreślonego jechała z pierwszeństwem :)

DarkLord

2021-06-17, 04:53
Gościu wyglądał i machał rękoma jak by gadał kobicie coś w tylu "I po ch*j tam byłaś? Tam jest kuchnia tam powinnaś być a nie się jak małpa wspinasz. Weź ta małpę małpo opatrz bo mi zwierząt szkoda"

jimiq

2021-06-17, 06:18
Jakby miała szelki i kask to nic by się nie stalo

Juzwa

2021-06-17, 07:05
@up Jakby założyła taśmy blokujące wejście i wjazd do tej alejki (tak się robi w normalnych, cywilizowanych krajach) to by ten przygłup nie zrobił jej krzywdy, ani przedmiot, który może jej wypaść z rąk nie zrobiłby krzywdy innym. Jej wina w 99%%. 1% to ten jełop.

Bravik

2021-06-17, 08:04
Juzwa napisał/a:

@up Jakby założyła taśmy blokujące wejście i wjazd do tej alejki (tak się robi w normalnych, cywilizowanych krajach) to by ten przygłup nie zrobił jej krzywdy, ani przedmiot, który może jej wypaść z rąk nie zrobiłby krzywdy innym. Jej wina w 99%%. 1% to ten jełop.




I po jaki ch*j motasz. Taśmy blokujące zakładasz, żeby klient nie właził w aleję. A przypie**olił jej pajac z personelu. Logika nie jest twoją dominującą cechą.

kawior2007

2021-06-17, 08:11
Ale po co ona skoczyła na ryj?

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-06-17, 08:17
Juzwa napisał/a:

@up Jakby założyła taśmy blokujące wejście i wjazd do tej alejki (tak się robi w normalnych, cywilizowanych krajach) to by ten przygłup nie zrobił jej krzywdy, ani przedmiot, który może jej wypaść z rąk nie zrobiłby krzywdy innym. Jej wina w 99%%. 1% to ten jełop.



Typowe zj***ne lewackie myślenie. Zostaw auto niezamknięte na klucz z telefonem na siedzeniu. I broń złodzieja, że zaj***ł Ci telefon bo to Twoja wina, że samochód nie zamknąłeś na klucz. Dramat.

sereja3

2021-06-17, 08:51
Aż mi się przypomniało jak kiedyś w TESCO montowalem kamerę podczas liczenia towarów przez ludzi z grupą inwalidzka. Goście co rusz mi paleciakiem w drabinę pizgali.

Novik

2021-06-17, 08:56
Max ręką złamana

debolek

2021-06-17, 08:57
Już myślałem, że ktoś ślub bierze

NafazowanyKoleś

2021-06-17, 09:33
A nikt nie zwrócił uwagi na k***ę ze zwykłym wózkiem? Musiała postawić wózek równolegle do balkonika mimo że widziało tępe k***isko że gość jedzie paleciakiem i zawęziła mu drogę. BO ONA SOBIE MUSI COŚ POOGLĄDAĆ.

Myślałem że zostawianie wózków na środku i robienie problemów z ruchem w markecie to domena głównie tego sp***olonego społeczeństwa polskiego a tu się okazuje, że to po prostu ogólna wina kobiecej głupoty która jak wiadomo nie ma narodowości :amused:

Nie jestem pracownikiem marketu, ale jak prowadzę swój wózek i widzę że taki śmietnik ludzki swój zostawia na środku bo ona jest panią najważniejszą w świecie to po prostu po chamsku odpycham go żeby pojechał w p*zdu. Zwracanie uwagi nic nie daje.

A co dopiero taki pracownik z paleciakiem.. Stalowe nerwy nawet jak nie siedzisz na kasie to się musisz mielić z tym bydłem.