18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak komuś spierdolić życie...

Halman • 2021-06-17, 01:04

właśnie tak... :-D

agent_kosa

2021-06-17, 10:32
NafazowanyKoleś napisał/a:

A nikt nie zwrócił uwagi na k***ę ze zwykłym wózkiem? Musiała postawić wózek równolegle do balkonika mimo że widziało tępe k***isko że gość jedzie paleciakiem i zawęziła mu drogę. BO ONA SOBIE MUSI COŚ POOGLĄDAĆ.
Myślałem że zostawianie wózków na środku i robienie problemów z ruchem w markecie to domena głównie tego sp***olonego społeczeństwa polskiego a tu się okazuje, że to po prostu ogólna wina kobiecej głupoty która jak wiadomo nie ma narodowości
Nie jestem pracownikiem marketu, ale jak prowadzę swój wózek i widzę że taki śmietnik ludzki swój zostawia na środku bo ona jest panią najważniejszą w świecie to po prostu po chamsku odpycham go żeby pojechał w p*zdu. Zwracanie uwagi nic nie daje.
A co dopiero taki pracownik z paleciakiem.. Stalowe nerwy nawet jak nie siedzisz na kasie to się musisz mielić z tym bydłem.



Jeśli mam wąski przejazd autem bo stoją auta zaparkowane po obu stronach to szacuję czy się zmieszczę i ew. podejmuję próbę przejazdu bacznie obserwując czy nie zachaczę o któreś i nie wnikam w to czy stoją prawidłowo zaparkowane.... coś jeszcze mam tłumaczyć?

Xagor

2021-06-17, 10:35
Chyba ten podest powinien mieć blokowane kółka żeby właśnie w takich sytuacjach nie jebnąć na ryj :-|

sens_

2021-06-17, 12:42
sothis napisał/a:

I takich debili wszyscy mamy w otoczeniu :/ często myślę, że kiedyś taki przygłup pojawi się w moim życiu w złym momencie, a ja nawet nie będę mógł tej k***ie odpowiednio podziękować...



Masz racje ewidentna wina baby.

chitlerowiec

2021-06-17, 13:09
07:29 dzień się pięknie zaczyna, co jeszcze przyniesie los?

Artixxxx

2021-06-17, 14:32
To nie wina gościa . On ma chory kręgosłup bo nawet nie mógł się schylić . Albo to najjaśniejszy jakiś kierownik

Aleo

2021-06-17, 15:16
co za j***ny przygłup

luxpiotr

2021-06-17, 16:55
Xagor napisał/a:

Chyba ten podest powinien mieć blokowane kółka żeby właśnie w takich sytuacjach nie jebnąć na ryj



A co da blokada kół przy p*zdnięciu przez taki ciężar?

Juzwa

2021-06-17, 17:04
Bravik napisał/a:

I po jaki ch*j motasz. Taśmy blokujące zakładasz, żeby klient nie właził w aleję. A przypie**olił jej pajac z personelu. Logika nie jest twoją dominującą cechą.



Co z tobą? Poparzyłeś się gorącym mlekiem z rana? Czy jesteś zawsze taki popie**olony?

Uharibifu

2021-06-17, 17:36
sothis napisał/a:

I takich debili wszyscy mamy w otoczeniu :/ często myślę, że kiedyś taki przygłup pojawi się w moim życiu w złym momencie, a ja nawet nie będę mógł tej k***ie odpowiednio podziękować...



zrób to..podziękuj sobie przy lustrze, zarozumiała zraczała kurewko.

polakwrocek

2021-06-17, 20:37
Btw spadająca też się załatwiła.
Nie postawiła drabiny z kółek na nogi. Dlatego tak łatwo wyskoczyła do przodu.
Współwina.

Xagor

2021-06-17, 21:42
luxpiotr napisał/a:

A co da blokada kół przy p*zdnięciu przez taki ciężar?



No tak paleta z samym browarem ważącą prawie tonę a koleś dzik mistrz magazynu prędkość 10 na godzinę po hali gania, ma babsko szczęście że jej buty nie spadły. Masz rację blokady podestów nie powinny być montowane bo nic nie dają.

Tuco

2021-06-18, 01:24
jimiq napisał/a:

Jakby miała szelki i kask to nic by się nie stalo



Jakbyś miał mózg... itp, itd...

Kaczor_Donald

2021-06-18, 09:06
Halman qrwa jak tym paleciakiem jechałeś ?! :-|

Namex

2021-06-18, 13:37
sothis napisał/a:

I takich debili wszyscy mamy w otoczeniu :/ często myślę, że kiedyś taki przygłup pojawi się w moim życiu w złym momencie, a ja nawet nie będę mógł tej k***ie odpowiednio podziękować...



To raz, a dwa koles to jak widac j***ny czarny, oni maja IQ nizsze od owczarka niemieckiego.

Seligos

2021-06-19, 11:19
sothis napisał/a:

I takich debili wszyscy mamy w otoczeniu :/ często myślę, że kiedyś taki przygłup pojawi się w moim życiu w złym momencie, a ja nawet nie będę mógł tej k***ie odpowiednio podziękować...



Kiedyś dostałem taką radę: To że ty robisz coś poprawnie wcale nie oznacza że będziesz bezpieczny. Zawsze myśl za siebie i inną osobę, bo nigdy nie wiesz czy np: na drodze samochód nie prowadzi pijany, debil, kobieta..."