18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak kogoś zabić, nie zostawiająć śladu?

da...........rx • 2016-04-15, 22:04
To macie jakieś porady?

Masterof

2016-05-30, 00:32
Zadźgaj kogoś soplem lodu, a dowód sam się rozpłynie.

Un_Nem

2016-06-01, 19:37
najlepiej u niego w mieszkaniu. pukasz, on otwiera, ty mu wbijasz noz w gardlo i idziesz sobie.
Oczywiscie taki nozyk pozniej warto zakopac gdzies w lesie czy cóś.

SaveTheTrees

2016-06-01, 21:32
1. Tlenkiem węgla (czad), potem jakoś zwalić winę na instalację.
2. Jak masz możliwość założyć mu maseczkę, to hel zamiast tlenu - człowiek nawet nie wie że się dusi
3. Jakiś tradycyjny sposób, a ciało do roztworu pirania (H2SO4+H2O2) - ciało w większości powinno zmienić się w gazy (tylko trzeba uważać żeby przypadkiem kolesia w bombę nie zmienić z nadtlenkami organicznymi :-) ), na resztki może jakiś inny kwas
4. Elaborować nabój z pociskiem z zamarzniętego mięsa (podobno ktoś tak kiedyś zrobił)
5. Jak nie zależy na czasie, to jakaś długo działająca, egzotyczna trutka, której nikt nie będzie szukał (najlepiej na grypopodobne objawy). Trzeba uważać żeby się nie otruć (wbrew pozorom jest to bardzo łatwe).

@up
Nożyk bym w czymś rozpuścił

A tak btw, po co ci? :-)

Un_Nem

2016-06-02, 08:52
SaveTheTrees napisał/a:


@up
Nożyk bym w czymś rozpuścił



Tez mozna. Twoje pomysly sa pracochlonne i niektore nawet glosne.
Jezeli pukasz do kogos on ci otworzy drzwi w zaufaniu, a ty mu jeb w gardlo noz. Swiadkow raczej nie bedzie, bo kto ci patrzy 24/7 przez judasza? Czasami nawet nie widac jak na srodku osiedla ktos kogos pobije, a co dopiero w budynku.

SaveTheTrees

2016-06-02, 15:01
Un_Nem napisał/a:

Twoje pomysly sa pracochlonne


No cóż, myślę że akurat w tej kwestii to warto włożyć trochę wysiłku w przygotowanie całości :-)

Poza tym mówią, że zbrodnia doskonała to zbrodnia bez ciała albo taka, żeby każdy był przekonany o fałszywym sposobie śmierci.

A kolega chciał nie zostawiać śladów, także myślę że bezbarwny, bezwonny, trujący i często spotykany lub trudny do wykrycia gaz byłby najlepszy.

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-06-03, 00:08
dawiorx napisał/a:

To macie jakieś porady?



Otwórz kebab to jeszcze zarobisz