18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak jeździć po rondzie?

~Sunday • 2018-06-15, 23:36


Nie tak. :ciasteczkowy:

~Velture

2018-06-15, 23:41
Pfffff... HAhahahahahahhahahahaha...
O k***a no tego to się ni ch*ja nie spodziewałem... HAHAHAHAHahhahahaha
Ja jebię... to GLC projektował chyba ten sam co pierwszą A klasę hahahahaha...

PanZorro

2018-06-15, 23:42
Uwaga zj***na "muzyka".

Kveldulf

2018-06-15, 23:54
Fizyka 1:0 kakaowi najeźdźcy.

SSmołki

2018-06-16, 00:39
co to za ciapackie wycie

Lussy

2018-06-16, 08:24
Fizyki nie oszukasz, ciapatego nie nauczysz.

Belweder

2018-06-16, 10:55
(pod)Ludzie dostali pie**olca na suvy, tylko w 90% to kretyni nie znający podstawowych zasad fizyki. Te auta mają na tyle wysoko położony środek ciężkości, że każdy nagły unik czy to wyskakującego zwierzęcia/dziecka czy próbowania sił w szpanowaniu kończyć się będzie tak... Ludzie nie bądźcie debilami i kupcie sobie wygodne sedany/kombi chyba, że macie takie małe fiutki, że sedan nie jest w stanie go wydłużyć i trzeba kupić suva.

EdmundKemper

2018-06-16, 11:31
Przynajmniej ch*jowe auto rozwalił.

kzf

2018-06-16, 11:54
@Belweder, najlepsze jest to, że SUVami chcą jeździć też baby, które mają problem z zaparkowaniem roweru. Potem w ch*j korek, bo taka istota przez 2h nie jest w stanie ustawić tego syfu na pustym parkingu.

Belweder

2018-06-16, 12:07
kzf napisał/a:

@Belweder, najlepsze jest to, że SUVami chcą jeździć też baby, które mają problem z zaparkowaniem roweru. Potem w ch*j korek, bo taka istota przez 2h nie jest w stanie ustawić tego syfu na pustym parkingu.



O tym już nie wspominałem, bo babie i tak nie wytłumaczysz. Smart to dla niej zbyt wiele na drodze publicznej a co dopiero jakiś suv. Ale może jakiś koleś to weźmie do serca przy wyborze auta :-D

Smir808

2018-06-16, 12:21
A jak już jesteśmy w temacie bab w nowych samochodach to mnie zawsze rozpie**ala widok jak jedzie taka paniusia z telefonem przy uchu -już nie mówię że mandat jakby co murowany, ale walczy z tym telefonem i samochodem, bo ciężko jedną ręką ogarnąć kierownicę, biegi i czasami kierunkowskaz... ale najlepsze jest to że wszystkie nowe samochody mają wbudowanego bluetotha, sterowanie głosowe, zintegrowane z systemem audio, przyciski dedykowane na kierownicy - skonfigurować to trzeba raz - RAZ - a potem pełen automat i gadasz sobie elegancko bez żadnych przeszkód- ale k***a po co? Nakupione dodatkowych systemów multimedialnych za grubą kasiorę i to wszystko jak krew w piach...

kzf

2018-06-16, 12:53
@up, no k***a święta prawda. Ale to nie tylko baby. Chłopy też tak odpie**alają. Nie wiem k***a, czy tacy jeszcze nie przestawili się, bo w passacie tego nie było, czy to jest specjalny zabieg, żeby inni widzieli przez szybę, że ma srajfona, szajsunga, czy inne smartgówno najnowszej generacji.

piotrekt1976

2018-06-16, 18:18
Up
UP,up
UP.up,up
Widze Januszowy bol dupy. Kupuje sie SUV-a np takiego merca GLC-GLE coupe Bo CIE STAC , a swoja droga kupujesz bo inne #rozowepaski tez popie**alaja takimi kolubrynami wiec jak lubisz swojego dzieciaka. dzieci i prywatna cipe to kupujesz tez SUV zeby inny rozowy pasek nie zrobil ci z rodziny mielonych. Proste i logiczne jak budowa cepa. Jak ktos ma stuleje to trzeba zapie**alac do chirurga zeby ogranal a pozniej do roboty a nie z p*zdy strzelac ...
j***ne biedaki... :D

ps. Prosze mi nie pie**olic o gwiazdkach NCAP bo kazdy kto chociaz raz przezyl wypadek wie doskonale ze te sztuczne gwiazdeczki mozna sobie wsadzic kolokwialnie mowiac w dupe. Fizyka to dz**ka ale jej nie oszukasz sztuczna gwiazdka. jak pie**olniesz w osobowy samochod takim suvem to z suva wysiadasz a ludzi z osobowki zabiera karetka.... Tak to wyglada w praktyce. Jest tylko jeden warunek, kupujesz NOWE auto bez przygod... ale z kim ja rozmawiam , tutaj 99% ludzi jara sie starym 5 letnim rzechem z smiglem na masce ...

solltys

2018-06-16, 18:58
@piotrekt1976 Nie ważne czym jeździsz a jak, jeśli jesteś zwykła p*zdą to nie ważne czy masz nowego suva czy 20 letniego fiata, a drodze wk***iasz tak samo.