18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak II RP walczyła o prawa zwierząt

Rejti • 2019-03-11, 11:37
Regulamin sejmowy z lat 20. :-D


freaky

2019-03-11, 11:41
Regulamin obowiązuje do tej pory, a nikt się nie okłada pięściami tylko dlatego, że aktualnie zasiadają w Sejmie same komuchy.

poligon6

2019-03-11, 11:55
Paria komunistyczna została z czasem zdelegalizowana, gdyz była uwazana (słusznie) za agenturę ZSRR. Cos jak dzisiaj PO założone za pieniadze niemieckiej CSU/CDU jest reprezentatntem interesów niemiecki.

Zdelegalizowano też ONR, ale raczej z racji ze były to pojeby i zaczeli sie niuchać z innymi socjaliztami, tymi od pana z wasikiem.

A teraz wyobraźmy sobie ze cała antifa, feminqazistki, i reszta lewactwa jest zdelegalizowana razem z ONR-em młodzierzą Wesz-polską.

nowynick

2019-03-11, 12:24
punkt pierwszy też spoko.

FransFr

2019-03-11, 12:34
poligon6 napisał/a:

Paria komunistyczna została z czasem zdelegalizowana, gdyz była uwazana (słusznie) za agenturę ZSRR.Ehem, delegalizacja samej partii dała sama w sobie niewiele, no bo co to za sztuka zdelegalizować zdeklarowanych komunistów. A najgorsi byli ci ukryci, np w MSZ.

poligon6 napisał/a:

A teraz wyobraźmy sobie ze cała antifa, feminqazistki, i reszta lewactwa jest zdelegalizowana razem z ONR-em młodzierzą Wesz-polską.No, wyobraziłem sobie, i w zasadzie nic sie nie zmienia poza wykluczeniem małego promila z dysputy populistycznej.

poligon6

2019-03-11, 12:47
FransFr napisał/a:

No, wyobraziłem sobie, i w zasadzie nic sie nie zmienia poza wykluczeniem małego promila z dysputy populistycznej.Akurat ten najmniejszy procent w dużej czesci odpowiada za zadymy antifa czy kibolstwo. Druga sprawa ze nic madrego nie maja do powiedzenia. Ale problemu by nie było, zrobic jakis plac pod Warszawą niech tam sobie demonstrują, albo niech demonstracje odbywaja sie tylko pod Sejmem i niech tam blokuja p-osłów a nie całe miasto cierpi.

janlew

2019-03-11, 12:50
Kiedyś przynajmniej nazwiska nie były przerobione, a i partie nazywano po imieniu, a nie k***a "nowoczesna", "wiosna", "razem", itd.


Ve...........ek

2019-03-11, 12:56
k***a mówcie co chcecie ale punkty 1 i 2 same w sobie są zajebiste.
Chcecie sobie dać po ryju? Spoko ale tylko w sejmie. Świetna sprawa.
Do tego wyszkolony cieć co z oddechu wyczuje czy możemy pie**olić farmazony na mównicy czy nie.

"kiedyś to było" :krejzi:

janlew

2019-03-11, 14:55
Velture napisał/a:

k***a mówcie co chcecie ale punkty 1 i 2 same w sobie są zajebiste.


Faktycznie też są zajebiste, a pominąłem z początku. Jakby dziś rwanie czubów czy pejsów oraz karczemne burdy w sejmie były dozwolone, to chyba sam bym poszedł w polityki

PieronJasnySzlag

2019-03-11, 16:14
poligon6 napisał/a:

Akurat ten najmniejszy procent w dużej czesci odpowiada za zadymy antifa czy kibolstwo. Druga sprawa ze nic madrego nie maja do powiedzenia. .


Zobacz sobie wywiad czy jakieś dyskusje Bosaka albo Winnickiego. Merytorycznie to potrafią każdego zagiąć przez co nikt ich już prawie nie zaprasza bo po prostu wstyd być zgaszonym jak pet przez młodych narodowsów.

Nutzz

2019-03-11, 17:10
O czym ty pie**olisz. Merytorycznie to taki choćby Zandberg wciąga ich dupą.

poligon6

2019-03-11, 17:27
Spiderowski napisał/a:

Zobacz sobie wywiad czy jakieś dyskusje Bosaka albo Winnickiego. Merytorycznie to potrafią każdego zagiąć przez co nikt ich już prawie nie zaprasza bo po prostu wstyd być zgaszonym jak pet przez młodych narodowsów.Nie watpie na świeczniku lewactwa też jest nawet kilku profesorów i też potrafią mądrze gadać. Jednak tu upatruje raczej zagrożenie że wielu "narodowców" pobierało korepetycje w Moskwie. Zwlaszcza jak opuścił ich "człowiek koń". Dziwnym trafem na facebooku pojawiły się zdjęcia z Rosji. Mówią o tym też byli członkowie Młodzierzy Wszechpolskiej.

stiuardPL

2019-03-11, 17:36
poligon6 napisał/a:

Paria komunistyczna została z czasem zdelegalizowana, gdyz była uwazana (słusznie) za agenturę ZSRR. Cos jak dzisiaj PO założone za pieniadze niemieckiej CSU/CDU jest reprezentatntem interesów niemiecki.
Zdelegalizowano też ONR, ale raczej z racji ze były to pojeby i zaczeli sie niuchać z innymi socjaliztami, tymi od pana z wasikiem.
A teraz wyobraźmy sobie ze cała antifa, feminqazistki, i reszta lewactwa jest zdelegalizowana razem z ONR-em młodzierzą Wesz-polską.I z PiS-em, bo to Psy Rosyjskie.

siwybis

2019-03-11, 17:39
Kiedyś zapytano Rafała Gan-Ganowicza, żołnierza RP na uchodźstwie i najemnika, ilu ludzi w swoim życiu zabił. Odpowiedział że nigdy nie zabił żadnego człowieka, zabijał wyłącznie komunistów. Polecam poniższy materiał bo barwna to postać.


wsp233

2019-03-11, 18:45
siwybis napisał/a:

Kiedyś zapytano Rafała Gan-Ganowicza, żołnierza RP na uchodźstwie i najemnika, ilu ludzi w swoim życiu zabił. Odpowiedział że nigdy nie zabił żadnego człowieka, zabijał wyłącznie komunistów. Polecam poniższy materiał bo barwna to postać.Kurde szczęściarz, też chciałbym rozwalić moździerzami ambasadę radziecką.