18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak google nas szpieguje.

solltys • 2020-06-14, 10:25
Taką perełeczkę znalazłem na facebooku, na filmiku co prawda widać dane osobowe jednak zdaje się nie jest tu złamane żadne prawo udostępniając ów materiał dalej ponieważ jest to jedynie filmik który ów osoba udostępniła na własną odpowiedzialność a nie celowe udostępnianie jej danych z mojej strony a jak się mylę to ch*j mi w dupę, nie będę instalował programów do obróbki wideo żeby ocenzurować czyjąś głupotę, równie dobrze przedstawiony temat na filmiku mógł być jedynie przykrywką do tego aby udostępnić swoje dane w tym maila co by spermiarze mogły podbijać. Nie znamy intencji autorki, nie oceniajmy.


Halman

2020-06-14, 10:35

całkiem fajna ta Anetka... kichał bym

żmij

2020-06-14, 10:35

Isakpm

2020-06-14, 10:39
Wytargac nokię 3210 z szuflady i po problemie

razak

2020-06-14, 10:41
Nie odkryła Ameryki ale to w końcu tylko kobieta. Każde włączenie lokalizacji pozwala na śledzenie Twojego telefonu w KAŻDEJ aplikacji. Chociaż idę o zakład , że wyłączenie jej też gówno daje :)

Mgmacius

2020-06-14, 10:41
Jak ktoś nie umie czytać to takie skutki.
1) to są dane diagnostyczne typu wykrzaczyla się aplikacja ABC z takim i takim skutkiem, zrzut pamięci albo numery błędów itd. Każdy producent oprogramowania robi to od lat.
2) w trakcie aktualizacji lub pierwszego uruchomienia telefonu musisz wyrazić na to zgodę
3) to wszystko jest tam bardzo wyraźnie opisane.

emperorzbigniew

2020-06-14, 10:48
Ale tak na serio - Android to przecież system należący od kilkunastu lat do Google i na 100% ur*chamiając telefon i tworząc konto user wyraża na to zgodę. Tak więc odkrycie pani Anety jest nic nie warte, bo musiała była sama to wyklikać tudzież tapnąć.

bloodwar

2020-06-14, 11:23
Nic nowego nie odkryła, prawdziwy szok będzie dla niej jak laska wejdzie na wyczyszczoną komórkę, zadzwoni do koleżanki gadając np. o kupnie nowej pralki a po zakończeniu rozmowy na fejsiku wyszkoczą jej reklamy pralek :)

contracts

2020-06-14, 11:23
To apka do powiadamiania o tym że w pobliżu znajduje się osoba zarażona na cvd19 o ile jest włączony bluetooth.

bartekgrobel

2020-06-14, 12:09
wystarczy zauważyć że jest to usługa która musi miec powiązaną inną aplikacje stosującaą przesyłanie informacji-co jest opisane po wejściu w opcję powiadamiania którą pokazano. Tak wilele pracy przy tym trzeba wykonać, ale lepiej zasiać panikę.. płaskoziemcy

petru23

2020-06-14, 12:14
Dupa zajebista, szkoda że tylko na tym zdjęciu. Zobaczcie choćby jej profil na yt... Można się naciąć.
Ale... Na moim fonie ostatnia aktualizacje miałem w zeszłym roku do pie. Tak to mam wyłączone wsyztskie automatyczne aktualizacje.
Skąd na moim u12+ opcje dotyczące covid? :hmm:

Juzwa

2020-06-14, 12:43
~Halman napisał/a:

całkiem fajna ta Anetka... kichał bym



Nie wiadomo, czy nie ma pankracego w gaciach.

jasypan

2020-06-14, 14:50
Bez rządowej aplikacji to nie działa.