topic

Jak działa nabój

269
piwo
Jorgen88  @ 2018-05-16, 20:21
jakby ktoś z was nie wiedział to tutaj jest wszystko opisane krótko i na temat

jak się nie podoba to ma problem

krzyks_08.0 

2018-05-16, 21:32 [link]
Jorgen88 napisał/a:

jak się nie podoba to ma problem

Kto ma problem? :-P

krajsik 

1
2018-05-16, 22:43 [link]
I Just Fucking Shot Myself... tak to leci

Jorgen88 

2018-05-17, 01:55 [link]
matisadi napisał/a:

Kto ma problem? :-P

ty kszyks chyba masz ze wszystkim :wyj***ne:

OxY 

2
2018-05-17, 05:09 [link]
Moja ciekawość i tak nie została wyczerpana :D
Jak wrzucę do ogniska to wiem co się stanie z nabojem ale kiedy spada on swobodnie w dół z wysokości metra to może wystrzelić? Jeśli spadnie na tył na przykład na coś ostrego. Czy mocne pie**olnięcie o glebę (np. takie jak chęć rozwalenia zapalniczki) może odpalić nabój? Nie byłem w wojsku bo tam się nie zabija.

Gymnorhinus 

2
2018-05-17, 08:50 [link]
@Up
Tak, był jakiś filmik tutaj jak gościowi nabój z shotgun'a sturlał się ze stołu i wystrzelił. Nic się nikomu niestety nie stało.

wpr 

2018-05-17, 18:09 [link]
OxY napisał/a:
Jak wrzucę do ogniska to wiem co się stanie z nabojem ale kiedy spada on swobodnie w dół z wysokości metra to może wystrzelić? Jeśli spadnie na tył na przykład na coś ostrego. Czy mocne pie**olnięcie o glebę (np. takie jak chęć rozwalenia zapalniczki) może odpalić nabój? Nie byłem w wojsku bo tam się nie zabija.

Nie może. Jestem ekspertem.

A w wojsku owszem, zabija się, głównie czas do przepustki.

woytasw 

2018-05-17, 19:07 [link]
Geco to moja ulubiona amunicja. 9mm 7,5 grama. Fajny miękki odrzut. Taka sama belotka ostro szarpie. A nabój zrzucony z 1 metra nie odpali - nie bo nie :)

sidian 

2018-05-19, 00:03 [link]
OxY napisał/a:

Jak wrzucisz do ogniska, to nic się nie stanie.
Jak spadnie z wysokości metra, pięciu, dziesięciu metrów, to nie wystrzeli. Nawet jeśli spadnie na coś ostrego.
Nie, mocne pie**olnięcie o glebę nie odpali naboju.

Jak chcesz chałupniczo odpalić nabój, to potrzebujesz imadła, gwoździa i młotka. Wiadomo, w jakiej kombinacji. Trzymasz nabój młotkiem, gwóźdź wbijasz sobie w oko i napiedalasz imadłem do oporu ;) .

Swoją drogą GECO to bardzo dobra, szwajcarska amunicja. I nawet wcale nie jakaś szczególnie droga. Sam często używam, ma fajny, płynny odrzut, szczególnie w cięższych wariantach. Polecam.
   Popularne tagi
majdan  chuj  platforma obywatelska  prawo jazdy  rzym  na żywo  granie  baza  noe  mikrofalówka  rada  kulki  natura  szczecin  torebka  kolej  szczotka  bikini  pisuar  zez  palce  architektura  bimber  rybak  plucie  korupcja  tankowanie  gitara  muzyka  bazar  dół  tłumaczenie  gimbus  samobójstwo  zepsuty  jaś  brutalność  obrzezanie  shit  korki  texas  anoreksja  chłopaki  tabletka  johny  katowice
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]