18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak działa nabój

Jorgen88 • 2018-05-16, 20:21
jakby ktoś z was nie wiedział to tutaj jest wszystko opisane krótko i na temat

jak się nie podoba to ma problem

krzyks_08.0

2018-05-16, 21:32
Jorgen88 napisał/a:


jak się nie podoba to ma problem



Kto ma problem? :-P

krajsik

2018-05-16, 22:43
I Just Fucking Shot Myself... tak to leci

Jorgen88

2018-05-17, 01:55
matisadi napisał/a:



Kto ma problem? :-P


ty kszyks chyba masz ze wszystkim :wyj***ne:

OxY

2018-05-17, 05:09
Moja ciekawość i tak nie została wyczerpana :D
Jak wrzucę do ogniska to wiem co się stanie z nabojem ale kiedy spada on swobodnie w dół z wysokości metra to może wystrzelić? Jeśli spadnie na tył na przykład na coś ostrego. Czy mocne pie**olnięcie o glebę (np. takie jak chęć rozwalenia zapalniczki) może odpalić nabój? Nie byłem w wojsku bo tam się nie zabija.

Gymnorhinus

2018-05-17, 08:50
@Up
Tak, był jakiś filmik tutaj jak gościowi nabój z shotgun'a sturlał się ze stołu i wystrzelił. Nic się nikomu niestety nie stało.

wpr

2018-05-17, 18:09
OxY napisał/a:

Moja ciekawość i tak nie została wyczerpana :D
Jak wrzucę do ogniska to wiem co się stanie z nabojem ale kiedy spada on swobodnie w dół z wysokości metra to może wystrzelić? Jeśli spadnie na tył na przykład na coś ostrego. Czy mocne pie**olnięcie o glebę (np. takie jak chęć rozwalenia zapalniczki) może odpalić nabój? Nie byłem w wojsku bo tam się nie zabija.



Nie może. Jestem ekspertem.

A w wojsku owszem, zabija się, głównie czas do przepustki.

woytasw

2018-05-17, 19:07
Geco to moja ulubiona amunicja. 9mm 7,5 grama. Fajny miękki odrzut. Taka sama belotka ostro szarpie. A nabój zrzucony z 1 metra nie odpali - nie bo nie :)

sidian

2018-05-19, 00:03
OxY napisał/a:

Moja ciekawość i tak nie została wyczerpana :D
Jak wrzucę do ogniska to wiem co się stanie z nabojem ale kiedy spada on swobodnie w dół z wysokości metra to może wystrzelić? Jeśli spadnie na tył na przykład na coś ostrego. Czy mocne pie**olnięcie o glebę (np. takie jak chęć rozwalenia zapalniczki) może odpalić nabój? Nie byłem w wojsku bo tam się nie zabija.



Jak wrzucisz do ogniska, to nic się nie stanie.
Jak spadnie z wysokości metra, pięciu, dziesięciu metrów, to nie wystrzeli. Nawet jeśli spadnie na coś ostrego.
Nie, mocne pie**olnięcie o glebę nie odpali naboju.

Jak chcesz chałupniczo odpalić nabój, to potrzebujesz imadła, gwoździa i młotka. Wiadomo, w jakiej kombinacji. Trzymasz nabój młotkiem, gwóźdź wbijasz sobie w oko i napiedalasz imadłem do oporu ;) .

Swoją drogą GECO to bardzo dobra, szwajcarska amunicja. I nawet wcale nie jakaś szczególnie droga. Sam często używam, ma fajny, płynny odrzut, szczególnie w cięższych wariantach. Polecam.