18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak czarni pracują...

Agre • 2017-09-01, 15:47

Od 1994 roku z przerwami w środkowej afryce trwa wieczny konflikt o występujące tam surowce, głównie potrzebne do wytwarzania urządzeń elektronicznych laptopów i telefonów tabletów itd.
Jeśli jakiś polak kiedyś zechce narzekać jak jest u nas to niech spojrzy na to jak oni fajnie sobie żyją. :ok***a:
A na koniec najlepsze podsumowanie :)
Nie dziwi mnie że sp***alają do europy hurtem z drugiej strony Polacy którzy decydują się imigrować mają z pewnością porównywalne doświadczenia do czoko loko obecnych na filmie.
Ahh biedni ci Polacy co zmuszeni zostali do emigracji... :loldev:

somet

2017-09-01, 18:55
Gdzie Ty k***a w europie widziałeś pracującego murzyna?

qwerq123

2017-09-02, 09:24
Tyle że z afryki sp***alają ci ze średniej klasy, ci tu przedstawieni naprawdę zapie**alają i są biedni, nie mają szans na zapłacenie za transport do europy i muszą dalej zapie**alać.

qwerty1234567890

2017-09-02, 21:07
Gdzieś oglądałem film, jak wydobywają surowce na srajfony w Afryce przy stawce chyba 50 centów za dzień, a wygląda to gorzej niż biedaszyby w Polsce. Ludziom płacą 50centów ~2zł dziennie, a cena tantalu w polskim skupie to 590zł za kg, a u nich to workami wywożą. Pomijam już śmieszkowanie o Afryce, ale k***a uważam iż kraje rozwinięte specjalnie blokują rozwój tego kontynentu, aby móc nawpie**alać się ile wlezie kasą z surowców. W Polsce ile ludzi zapie**ala po 12h dziennie lub na 2 etaty, a kadrowe, których jedynym zmartwieniem jest zakalec w cieście z borówkami i dlaczego tamte borówki są lepsze od innych, wymaże z systemu z tych 12 czy 15h na 8, bo normy były by przekroczone.

AdamBrown

2019-03-21, 22:30
Północ walczyła z południem bo potępiali ich system wykorzystywania niewolników, a tu proszę, można? można !