18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak brzmi kichnięcie?

~Beny • 2020-01-27, 21:16
W różnych częściach świata



Jak brzmi kot?

erniro20

2020-01-27, 21:47
A Rosjanie robią to tak ... :mrgreen:


C0C0JUMBO

2020-01-27, 22:23
Świetne. Lubię takie szybkie śmiesznostki w tle rozgrywającej się epidemii :lol:

blokern

2020-01-27, 22:59
ale wszyscy sobie zdajecie sprawe, ze jest tragicznie? oczywiscie ktos napisze no ale na grype to wiecej umarlo a poza tym za mojego zycia to byl sars i jakos nic sie nie stalo. za moich czasow to sie nie jadlo i jakos sie zylo. nie janusze, epidomiolodzy samozwaczny jest tragicznie.
odrobcie lekcje i zobaczcie jak wyglada funkcja wykladnicza a potem popatrzcie jak rosnie oficjalna liczba zarazonych (strach pomyslec ile jest nieoficjalnie), co dwa dni liczba ta jest mnozona przez dwa, to mozna sprawdzic., chociaz i to sie nie zgadza bo w piatek mielismt 2500 zarazonych dzisiaj mamy 65 tys zarazonych.
mieszkam w warszawie, do aptek sa kolejki jak juz podejdziesz do okienka to nie dostaniesz raczej takiej ilosci lekow jak chcesz. nie maseczek..., lekow. jak w ogole dostaniesz to co chcesz. ciekawe jest to, ze hurtownie nie maja czego wyslac do aptek ( info od kilku aptek).
dzisiaj wydano tez komunikat, ze wsyscy ktorzy podrozowali ostatnio a maja powyzej 38 powinni stawic sie do szpitala to oznacza, ze czy chory czy nie to pojedzie, szpitale i bez epidemii nie sa wydolne to teraz pomyslcie co bedzie za kilka dni, max tydzien?
w sklepach tez robia sie przeciagi.
a co na swiecie? dzisiaj premier kanaday, kraju w ktorym mamy pierwszy przypadek poza chinami gdzie czlowiek ktory nie podrozowal zachorowal, wychodzi i mowi: nic nie mozemy zrobic.
juz na sam koniec. ziomek pracuje na okeciu, tylko dzisiaj wyladowaly dwa samoloty z pekinu. wiecie jaka byla procedura? personel bez masek, bez kwarantany przyjal podrozujacych oraz dal im ankiety do wypelnienia w ktorych Ci zadeklarowali miejsce pobytu i pa :)

Blantowy

2020-01-27, 23:25
No cóż... jeżeli na 4-milionowym Śląsku nie ma odpowiedniej placówki i trzeba jechać do Krakowa to czego się można spodziewać w razie epidemii...?

Kwasek11

2020-01-27, 23:28
@blokern Dziś zarażonych jest 3-4 tysiące, nie wiem skąd ci się wzięło 65k. Ludzie w Chinach unikają wychodzenia z domu i choroba nie ma jak się rozprzestrzeniać. Ci którzy nie są niemowlętami albo starcami wychodzą z choroby i nie mogą znów zachorować, bo mają przeciwciała, więc choroba naturalnie zacznie znikać. Za kilka tygodni zrobią szczepionkę i po epidemii nie będzie śladu.

blokern

2020-01-27, 23:47
@kwasek11
to nie tylko 20 milionowe wuhan, sory 14 milionowe bo 5 milionow wyparowalo przed kwarantaną. rozjezdzajac sie po calych chinach i swiecie. wiesz, ze pierwszy przypadek to okolice 15 grudnia? wiesz, ze dzisiaj oglosili, ze komisarz miasta wuham umarl? komisarz to taki nasz odpowiednik prezydenta miasta. taki trzaskowski dla warszawy. czujesz jak sa w dupie?
przeciwcial nawet nie bede komentowal bo i tak nie zrozumiesz
unikaja wychodzenia z domu a z kranu plynie im manna, wiesz ze oni tez musza pić i jeść?
mowimy o wuhan a epidemia rozlala sie po calych chinach, hong kongu, japonii. do tego indie, pakistan, ameryka polnocna z kanada, europa w tym francja, anglia.
robcie zapasy bo panika z wawy rozleje sie po wiekszych miastach w Polsce a na koncu wsiach



ePeeL

2020-01-27, 23:51
blokern napisał/a:

ale wszyscy sobie zdajecie sprawe, ze jest tragicznie? oczywiscie ktos napisze no ale na grype to wiecej umarlo a poza tym za mojego zycia to byl sars i jakos nic sie nie stalo. za moich czasow to sie nie jadlo i jakos sie zylo. nie janusze, epidomiolodzy samozwaczny jest tragicznie.
odrobcie lekcje i zobaczcie jak wyglada funkcja wykladnicza a potem popatrzcie jak rosnie oficjalna liczba zarazonych (strach pomyslec ile jest nieoficjalnie), co dwa dni liczba ta jest mnozona przez dwa, to mozna sprawdzic., chociaz i to sie nie zgadza bo w piatek mielismt 2500 zarazonych dzisiaj mamy 65 tys zarazonych.
mieszkam w warszawie, do aptek sa kolejki jak juz podejdziesz do okienka to nie dostaniesz raczej takiej ilosci lekow jak chcesz. nie maseczek..., lekow. jak w ogole dostaniesz to co chcesz. ciekawe jest to, ze hurtownie nie maja czego wyslac do aptek ( info od kilku aptek).
dzisiaj wydano tez komunikat, ze wsyscy ktorzy podrozowali ostatnio a maja powyzej 38 powinni stawic sie do szpitala to oznacza, ze czy chory czy nie to pojedzie, szpitale i bez epidemii nie sa wydolne to teraz pomyslcie co bedzie za kilka dni, max tydzien?
w sklepach tez robia sie przeciagi.
a co na swiecie? dzisiaj premier kanaday, kraju w ktorym mamy pierwszy przypadek poza chinami gdzie czlowiek ktory nie podrozowal zachorowal, wychodzi i mowi: nic nie mozemy zrobic.
juz na sam koniec. ziomek pracuje na okeciu, tylko dzisiaj wyladowaly dwa samoloty z pekinu. wiecie jaka byla procedura? personel bez masek, bez kwarantany przyjal podrozujacych oraz dal im ankiety do wypelnienia w ktorych Ci zadeklarowali miejsce pobytu i pa



Już mnie męczy to pie**olenie o tym na każdym kroku, lament i płacz. Wirusy leczy się objawowo. Jeśli nie zlekceważysz symptomów i odpowiednio szybko udasz się do lekarza to nic Ci się nie stanie, wystarczy że będziesz trochę bardziej uważał. W piździe mam Twoje info od aptek. Jak będzie mnie miało zaj***ć to mnie zajebie. Swoją drogą, SARS, Ptasia grypa, ZikaV, Świńska grypa, Ebola - to wszystko miało nas zaj***ć wcześniej i też było zajebiście ultra niebezpieczne. Zacznij w końcu k***a filtrować informacje, a nie łykasz jak j***ny pelikan. Co z tego, że jest w ch*j zarażonych skoro narazie (wg oficjalnego info) więcej ludzi się wyleczyło niż zmarło. Z resztą, Chin nie biorę pod uwagę. Mam ich w dupie i lekka przesiewka się tam przyda. Jedyne co mnie interesuje to przypadku spoza Azji czyli Kanada, Francja, Australia i USA. Jeśli tam liczba zarażonych rośnie, ale śmiertelność jest na poziomie 0% to mam w piździe całego tego wirusa, bo oznacza to, że wystarczą podstawy zasad sanitarnych, żeby przez to przejść bezboleśnie. Oczywiście, warto sytuację obserwować i objawów nie lekceważyć, ale już błagam - skończcie srać po gaciach.

Kwasek11

2020-01-27, 23:58
Komisarz miasta umarł? Masz na to jakieś źródło? Bo ostatnie newsy mówią, że jeszcze dziś był całkiem zdrowy. Poza tym prawdopodobieństwo, że w 10 milionowym mieście na 80 zmarłych akurat jeden z nich jest burmistrzem miasta to jakieś 0,0008%.

ePeeL

2020-01-28, 00:09
blokern napisał/a:

@kwasek11
to nie tylko 20 milionowe wuhan, sory 14 milionowe bo 5 milionow wyparowalo przed kwarantaną. rozjezdzajac sie po calych chinach i swiecie. wiesz, ze pierwszy przypadek to okolice 15 grudnia? wiesz, ze dzisiaj oglosili, ze komisarz miasta wuham umarl? komisarz to taki nasz odpowiednik prezydenta miasta. taki trzaskowski dla warszawy. czujesz jak sa w dupie?
przeciwcial nawet nie bede komentowal bo i tak nie zrozumiesz
unikaja wychodzenia z domu a z kranu plynie im manna, wiesz ze oni tez musza pić i jeść?
mowimy o wuhan a epidemia rozlala sie po calych chinach, hong kongu, japonii. do tego indie, pakistan, ameryka polnocna z kanada, europa w tym francja, anglia.
robcie zapasy bo panika z wawy rozleje sie po wiekszych miastach w Polsce a na koncu wsiach



Masz k***a. Mapka, która jest aktualizowana regularnie i podaje tylko i wyłącznie potwierdzone przypadki (wyleczonych oficjalnie jest 85 i to jest jedyny błąd). Anglii, Szkocji, Austrii, Białorusi itp itd tam nie ma. Warto zauważyć pewną tendencję, że im dalej od epicentrum tego gówna (nawet w samych Chinach) tym liczba zarażonych spada k***a drastycznie. Nie sądzę, żeby szpitale w tamtych miejscach były przepełnione, więc albo ludzie mają serio w dupie swoje życie albo nie mają objawów (jeszcze). Poczekajmy tak do połowy lutego i wtedy ferujmy wyroki.
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR3fhRMTZn6YDKFyXp3hMDUybZd22aCB9kWKe7zUiNpJoTMb5LtDjvHxbSk#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

CoJaTamKurwaWiem

2020-01-28, 02:17
Kwasek11 napisał/a:

Komisarz miasta umarł? Masz na to jakieś źródło? Bo ostatnie newsy mówią, że jeszcze dziś był całkiem zdrowy. Poza tym prawdopodobieństwo, że w 10 milionowym mieście na 80 zmarłych akurat jeden z nich jest burmistrzem miasta to jakieś 0,0008%.




k***a.... dla takich właśnie debili warto tu zaglądać. Broń Boże cokolwiek wrzucać, ale zobaczyć jak matka Natura w swojej złośliwości pozwoliła takim upośledzonym jednostkom nie zdechnąć za młodu i dożyć okresu, kiedy mogą się nauczyć pisać.... Ja pierdsolę....

Wiewór

2020-01-28, 07:54
Jedno jest pewne. Polska jest krajem teoretycznym nieprzygotowanym na żadną katastrofę.
Jeśli dojdzie do nas epidemia to skończy się dla nas jak epidemia dżumy w średniowieczu.
Brak leków, brak lekarzy, przepełnione szpitale, zwłoki na ulicach, nieczynne urzędy, rząd ucieknie za granicę, puste pułki w sklepach, brak wody i prądu.
Anarchia i przemoc.

doktores

2020-01-28, 15:29
Wiewór napisał/a:

Jedno jest pewne. Polska jest krajem teoretycznym nieprzygotowanym na żadną katastrofę.
Jeśli dojdzie do nas epidemia to skończy się dla nas jak epidemia dżumy w średniowieczu.
Brak leków, brak lekarzy, przepełnione szpitale, zwłoki na ulicach, nieczynne urzędy, rząd ucieknie za granicę, puste pułki w sklepach, brak wody i prądu.
Anarchia i przemoc.



I poligniot6 biegający z pochodnią. I k***a wszystkie psy płonąąąąą, k***A PŁONĄ