18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak biały z czarnym.

zwierzak30 • 2020-06-30, 11:38
Ustawka.
Black&White robią se jaja z dostawców.
W rolach komediowych,czarni są naprawdę nieźli. :)




Halman

2020-06-30, 11:43
Arab jak sie j***ny zaciekawił... pewnie mu coś niechcący zasugerowali..

Kepeszek

2020-06-30, 14:12
dennissliwa napisał/a:

Zrobili mi dzień



Nie nie nie. Kalka z angielskiego "made my day" ma zerowe poparcie gramatyczne (w angielskim jest wiele frazesów gdzie 'made' ma różne funkcje i zwrot ten ma jakikolwiek sens)
Po polsku brzmi ch*jowo i pretensjonalnie. Obrzydliwy zwrot używany przez 'wanna be americans'

wilkoala

2020-06-30, 14:30
Kepeszek napisał/a:

Nie nie nie. Kalka z angielskiego "made my day" ma zerowe poparcie gramatyczne (w angielskim jest wiele frazesów gdzie 'made' ma różne funkcje i zwrot ten ma jakikolwiek sens)
Po polsku brzmi ch*jowo i pretensjonalnie. Obrzydliwy zwrot używany przez 'wanna be americans'



Chciałeś powiedzieć że jego komentarz ssie?
Nie bondz taki mondry, bo cie pajonki za pikczer wciongnom.

HammerAmarth

2020-06-30, 19:39
ch*jowe, pretensjonalne, oczywiste i ch*jowy śmiech ma ten biały, bardzo sadystyczne, nie pozdrawiam.

Aureora

2020-06-30, 20:40
- This is how you met your end.
- Thats it. (na totalnej wyjebce, j***ć życie :D )

BundyR

2020-06-30, 20:51
I od tego murzyni są, żeby bawić ludzi, tak jak psy, koty, rybki i inne zwierzęta, ale... pod kontrolą!

psycholll

2020-07-01, 02:49
Kepeszek napisał/a:

Nie nie nie. Kalka z angielskiego "made my day" ma zerowe poparcie gramatyczne (w angielskim jest wiele frazesów gdzie 'made' ma różne funkcje i zwrot ten ma jakikolwiek sens)
Po polsku brzmi ch*jowo i pretensjonalnie. Obrzydliwy zwrot używany przez 'wanna be americans'



kapelusz, otrząśnij sie gagatku

Ja...........ro

2020-07-02, 11:35
Musze przyznac, ze akcja z ciapatym dobra. Stoicki spokoj nagrywajacego, "widziales za duzo, ale spokojnie, wejdz, porozmawiamy, wszystko dobrze...no, to jest Twoj koniec" xD musze lrzyznac, ze jak na pranka to ladnie to wyszlo