18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jak bardzo szkodzą nam antyszczepionkowcy?

wszystkoousa • 2019-07-12, 22:30
Od kiedy w roku 2000 wyeliminowano Odrę w Stanach Zjednoczonych nie prowadzono żadnych badań nad tą chorobą. Dzisiaj przez antyszczepionkowców choroba powraca i zbiera ogromne żniwa.


Mietek7567

2019-07-14, 22:13
A na Ukrainie zadnych szczepień niema i zgonów z powodu odry praktycznie też nie.

Ti...........ch

2019-07-15, 00:16
Sebsa napisał/a:

A na Ukrainie zadnych szczepień niema i zgonów z powodu odry praktycznie też nie.



Ty tak serio? To kiedy powrót gruźlicy?

Wiewór

2019-07-15, 09:51
Sebsa napisał/a:

A na Ukrainie zadnych szczepień niema i zgonów z powodu odry praktycznie też nie.



Eeeee co ty pie**olisz imbecylu kabotynie. Na Ukrainie jest epidemia odry.
Jakiś czas temu przywieźli ją do Polski.
W przedszkolu gdzie chodzi moje dziecię odra dotarła właśnie dzięki imigrantom z Ukrainy.
Ileś dzieci zachorowało i całe przedszkole były poddane dekontaminacji.
Przez dwa tygodnie dziecka nie posłałem do przedszkola, żeby syfa nie złapało.

TB303

2019-07-15, 12:53
Antyszczepionkowcy to takie niedorozwoje, pokroju kreacjonistów i płaskoziemców. Jakakolwiek dyskusja z nimi, to syzyfowa praca.

Wiewór

2019-07-15, 12:56
@up nie do końca się zgadzam. Płaskoziemcy to nieszkodliwi idioci. Banda dziwaków.
Kreacjoniści mogą stanowić zagrożenie bo jak wiadomo religia czyni czuba.
Jednak antyszczepionkowcy to realne zagrożenie. Ci idioci doprowadzili do powrotu chorób, które były uznane za pokonane.
Przez tych kretynów giną ludzie.

Powinni zostać wpisani na listę organizacji terrorystycznych i zamykani w Guantanamo.

TB303

2019-07-15, 13:05
W sumie, masz rację. Te sk***ysyny swoja podatnością na manipulację przez swoich guru i nikłą wiedzę, stanowią zagrożenia dla normalnych ludzi - zwłaszcza dzieci.

petru23

2019-07-16, 07:16
Moja córka po serii szczepień m. in. na Odrę zachorowała na MIZS (zgooglajcie sobie) mając około roku.
Nie jestem antyszczepionkowcem ale k***a... Drugi raz bym nie zaszczepił

TB303

2019-07-16, 10:25
petru23 napisał/a:

Moja córka po serii szczepień m. in. na Odrę zachorowała na MIZS (zgooglajcie sobie) mając około roku.
Nie jestem antyszczepionkowcem ale k***a... Drugi raz bym nie zaszczepił


Czytałem i wnioskuję, że to ewentualny efekt uboczny, nie mający żadnych konsekwencji w przyszłość. Także, nie wyszło Ci :kawa:
Poza tym, dlaczego wnioskujesz, że to przez szczepienia? Nie widzę jakiegokolwiek związku.

Wiewór

2019-07-16, 10:58
petru23 napisał/a:

MIZS



Dostałą choroby autoimmunologicznej od szczepienia na odrę?
k***a to chyba będzie pierwszy przypadek w historii świata. Weź to opisz to może dostaniesz Nobla. Tego dla retardów ale jednak nobel. :lol:

foxwhitee

2019-08-25, 01:31
Trend zachorowań na odrę jest rosnący.