18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak baba chłopa do szału doprowadziła...

Halman • 2023-02-26, 07:36

a ten rzucił czym miał pod ręką...


yarekkk

2023-02-26, 07:44
Powinno to się wyświetlać przed wejściem do Lidla

silwerbalk

2023-02-26, 07:48
Też bym się wk***ił jakby mi suka wjeżdżała w nogi wózkiem bo jej się nudzi ....

Zulu-Gula

2023-02-26, 08:36
Najlepsze są suki z gówniakami, zadowolone, że bąbelek nak***ia cię wózkiem po nogach.


achimos1985

2023-02-26, 08:38
Dobrze k***ie, powinni te leżące truchło zapiąć do maszyny myjącej podłogę, na sucho szmatą od razu wycierać

Zbysław

2023-02-26, 08:51
Jak się zaczyna to ma

pipa-z-bułą

2023-02-26, 08:54
yarekkk napisał/a:

Powinno to się wyświetlać przed wejściem do Lidla



Nie wystarczy, że w Lidlach z głośników lecą komunikaty w 'ukraińsku mowu'? :-x

smc

2023-02-26, 10:36
Jeśli to żona, to się nie liczy :-o

pankruk

2023-02-26, 11:36
Zulu-Gula napisał/a:

Najlepsze są suki z gówniakami, zadowolone, że bąbelek nak***ia cię wózkiem po nogach.



Stare prukwy z dziadami nosaczami robią tak samo dlatego polecam zacząć się po prostu krzątać w miejscu, schylić się gwałtownie po jednorazówkę powodując odpychanie. Przeważnie zdają sobie sprawę, że stoją Ci dosłownie na plecach. Nie polecam zwracać uwagi w sposób "przepraszam, czy mogłaby mnie pani nie popychać tym wózkiem?" bo ludzie to kretyni z mentalnością chłopa małorolnego i te dyskusje są z reguły bezowocne.

patmon

2023-02-26, 12:38
Miód na moje oczy! Ale jej zaj***ł! Wstałem i biłem brawo :mrgreen:

Quassar

2023-02-26, 13:30
Szczerze powiedziawszy zdaje sobie sprawe z tego że cześć ludzie jest totalnie sp***olona ale paradoksalnie z wózkami i dzieciakami walącymi po nagach nie miałem jeszcze styczności..

Ale zawsze wtedy można zrobić gwałtowny ruch i popchać wózek w drugą stronę po czym przeprosić że nie zauważyło się drugiej osoby co stała zaraz za plecami szturchając sie wózkiem.

Jedynie z czym miałem styczność to z paroma debilami na ulicy, którzy dosłownie stoją ci na zderzaku i to jeszcze k***a z tymi 4 letnimi łysymi oponami w zimie:/
Kolejna sprawa że ostatnio staram sie mniej jeździć i chodzę pieszo i od razu co minie zaczęło wk***iać to te j***ne kopciuchy co dosłownie palą na przystankach z powrotem jak 10-15 lat temu.. widać po covidzie i zakazie wychodzenia zapomnieli że k***a jest zakaz publicznego palenia..
I o dziwi większość osób to stare baby nawet nie dziadkowie tylko baby....

Geraldinio

2023-02-26, 15:10
Quassar napisał/a:


(...)
Kolejna sprawa że ostatnio staram sie mniej jeździć i chodzę pieszo i od razu co minie zaczęło wk***iać to te j***ne kopciuchy co dosłownie palą na przystankach z powrotem jak 10-15 lat temu.. widać po covidzie i zakazie wychodzenia zapomnieli że k***a jest zakaz publicznego palenia..



To się ciesz, że jesteś młody, bo za moich czasów palili w biurach, restauracjach, domach, tramwajach, autobusach, praktycznie wszędzie. Teoretycznie powinienem już mieć ze 5 rodzajów raka i 3 razy umrzeć.

MichalED

2023-02-26, 15:43
To i to jak ktoś stoi tuż obok przy kasowaniu... k***a.. Za jebac w ryja to malo :evil:

Skuba

2023-02-26, 16:28
Zulu-Gula napisał/a:

Najlepsze są suki z gówniakami, zadowolone, że bąbelek nak***ia cię wózkiem po nogach.



Wystarczy energicznie odepchnąć wózek do tyły razem z gówniakiem, nie pytaj skąd wiem :) ))

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-26, 16:32
powinno się tak robić ze wszyskimi samicami spermiarzami i gówniakami świat byłby lepszy :)