18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Jahwe coś nie lubi koszernych...

żmij • 2021-05-16, 20:10
Nawet on nie przepada za swoim Narodem Wysranym.
Dwóch na śmietnik, ok. 60 sztuk do lecznicy.



Do zdarzenia doszło w Giwat Zeew na północ od Jerozolimy podczas chasydzkich nabożeństw w wigilię żydowskiego święta Szawuot, nazywanego też żydowskimi Zielonymi Świątkami.

No i takie święta to ja lubię :D

mygyry

2021-05-16, 20:17
Karma to dz**ka i to antysemicka :szydera:

McQurwa

2021-05-16, 20:19
Na końcu i tak będą Polacy temu winni

Zewłok666

2021-05-16, 20:21
Muszą się nauczyć, że jeśli kilkuset chłopa rytmicznie podskakuje w jednym miejscu, to nawet żelbet może nie wytrzymać.

żmij

2021-05-16, 20:24
Zewłok666 napisał/a:

Muszą się nauczyć, że jeśli kilkuset chłopa rytmicznie podskakuje w jednym miejscu, to nawet żelbet może nie wytrzymać.



Cofnij te słowa.
Niech się nie uczą, niech cieszą oczy ;)




mam_racje

2021-05-16, 20:38
Co najmniej 60 osób zostało rannych, w tym część poważnie, po zawaleniu się w niedzielę trybuny w wypełnionej ludźmi synagodze w jednym z żydowskich osiedli na Zachodnim Brzegu Jordanu - podały izraelskie służby medyczne.
Do zdarzenia doszło w Giwat Zeew na północ od Jerozolimy podczas nabożeństw z okazji żydowskiego święta Szawuot. Według służb medycznych ok. 10 osób odniosło poważne obrażenia. Podczas incydentu w syngagodze obecnych było 650 osób.

żmij

2021-05-16, 20:49
mam_racje napisał/a:

Co najmniej 60 osób zostało rannych, w tym część poważnie, po zawaleniu się w niedzielę trybuny w wypełnionej ludźmi synagodze w jednym z żydowskich osiedli na Zachodnim Brzegu Jordanu - podały izraelskie służby medyczne.
Do zdarzenia doszło w Giwat Zeew na północ od Jerozolimy podczas nabożeństw z okazji żydowskiego święta Szawuot. Według służb medycznych ok. 10 osób odniosło poważne obrażenia. Podczas incydentu w syngagodze obecnych było 650 osób.



At least 2 dead, dozens injured in structure collapse at synagogue in West Bank
A large stand inside the synagogue fell in an apparent accident while hundreds were praying in Givat Zeev, according to Israel’s emergency services.

https://www.nbcnews.com/news/world/least-2-dead-dozens-injured-structure-collapse-synagogue-west-bank-n1267531

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-16, 20:57
Oj nie lubisz tego żmij.owatego plemienia...

żmij napisał/a:

Cofnij te słowa.



Posadzka na gruncie, to co innego.

żmij

2021-05-16, 21:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Oj nie lubisz tego żmij.owatego plemienia...



Bardzo źle znoszę wszelki przymus :)


35i

2021-05-16, 21:55
żmij napisał/a:

Bardzo źle znoszę wszelki przymus



A jak sraczka zaatakuje znienacka?

bercisko

2021-05-16, 21:57
Akurat Chasydzi są w miarę spoko.
Nie uznają Izraela, palą jego flagi. Uważają, że prawdziwy Izrael powstanie kiedy przyjdzie prawdziwy Mesjasz a obecne państwo żymskie to jakaś podróbka.
Są też przeciwni bombardowaniu Palestyny i bardzo często międzynarodowy głos rozsądku odnoście np. potępienia wyimaginowanych roszczeń żydowskich to właśnie głos Chasydów.
Ogólnie w Izraelu nie jest tak prosto i klarownie jak to podają media głównego ścieku. Są spore tarcia pomiędzy różnymi frakcjami i całkiem sporo Izraelczyków uważa obecnego premiera Netanjahu za złodzieja i aferzystę, który przed odpowiedzialnością uciekł w mandat dyplomatyczny.
Myślę, że gdyby zostawić w Izraelu tych "normalnych" to powstało by całkiem miłe państwo. Niestety jest ich pewnie mniejszość. I na pewno nie są to złodziejskie i chciwe sk***ysyny rozsiane po całym świecie w największych bankach czy radach nadzorczych. Ci są złem tego świata.

żmij

2021-05-16, 22:03
35i napisał/a:

A jak sraczka zaatakuje znienacka?



Miłość, śmierć i sraczka to inksza inszość.
Miłość, śmierć i sraczka przychodzą znienacka.
:mrgreen:

Iszbierra

2021-05-16, 22:20
bercisko napisał/a:

Akurat Chasydzi są w miarę spoko.
Nie uznają Izraela, palą jego flagi. Uważają, że prawdziwy Izrael powstanie kiedy przyjdzie prawdziwy Mesjasz a obecne państwo żymskie to jakaś podróbka.
Są też przeciwni bombardowaniu Palestyny i bardzo często międzynarodowy głos rozsądku odnoście np. potępienia wyimaginowanych roszczeń żydowskich to właśnie głos Chasydów.
Ogólnie w Izraelu nie jest tak prosto i klarownie jak to podają media głównego ścieku. Są spore tarcia pomiędzy różnymi frakcjami i całkiem sporo Izraelczyków uważa obecnego premiera Netanjahu za złodzieja i aferzystę, który przed odpowiedzialnością uciekł w mandat dyplomatyczny.
Myślę, że gdyby zostawić w Izraelu tych "normalnych" to powstało by całkiem miłe państwo. Niestety jest ich pewnie mniejszość. I na pewno nie są to złodziejskie i chciwe sk***ysyny rozsiane po całym świecie w największych bankach czy radach nadzorczych. Ci są złem tego świata.



Lepiej bym tego nie ujął

kapelan_szturmowy

2021-05-16, 23:23
bercisko napisał/a:

Myślę, że gdyby zostawić w Izraelu tych "normalnych" to powstało by całkiem miłe państwo


to tak jak w u nas. Jak by zostawić normalnych, a wyj***ć wszystkich skrajnych, zarówno z lewa jak i z prawa, złodziei i cwaniaków, to byłby całkiem miłe państwo.