18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jabłonka Kościelna: Gwałt na 15-latce

voidinfinity • 2017-03-23, 18:26
To jeszcze nie pierwszy kwietnia, ale aż kalendarz sprawdziłem :krejzi: Akcja jak z dobrego filmu sensacyjnego.

Cytat:

W m. Jabłonka Kościelna prawdopodobnie doszło do gwałtu na 15-letniej dziewczynie. Dwóch mężczyzn wywiozło ją do lasu. Za nimi ruszyła wieś. Podejrzewani potrącili też myśliwego, który później do nich strzelił.





Cytat:

Wszystko zaczęło się w środę po godzinie 14 w Jabłonce Kościelnej (pow. wysokomazowiecki). 15-letnia dziewczyna została wciągnięta przez dwóch mężczyzn do samochodu osobowego. - 30- i 24-latek zawieźli nastolatkę do lasu, gdzie najprawdopodobniej doszło do jej zgwałcenia - mówi kom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.



Cytat:

Na poszukiwania 15-latki ruszyli zaalarmowani, prawdopodobnie przez świadka, mieszkańcy Jabłonki Kościelnej. Zawiadomiona została także policja, która ruszyła w pościg. W pewnej chwili, w trakcie ucieczki, mężczyźni potrącili myśliwego, który chwilę po tym strzelił w koło uciekającego auta. 30- i 24-latek uciekali dalej, ale uderzyli w drzewo. 15-latka ciągle była w samochodzie, a sprawcy zaczęli uciekać pieszo. Chwilę po tym, około godziny 16:30, zatrzymali ich policjanci. Była wyczuwalna od nich woń alkoholu. Ich krew zostanie zbadana na zawartość jego oraz środków odurzających.

Poszkodowana dziewczyna trafiła do szpitala. Trwają badania, które pozwolą ustalić jej obrażenia.



Tu przeczytasz "wincyj", ale nie jakoś bardzo.

uho82

2017-03-23, 18:37
Gdzie wideo z gwałtu?

Sabajone

2017-03-23, 19:10
Ja tak w ogóle nie kumam tego całego procederu zwanego gwałtem... Przecież można iść na k***y i legalnie za parę papierków sobie por*chać... No nie wiem po co. Gwałcicielom bym ch*ja odcinał!

cola1111

2017-03-23, 19:31
Up. Gwałcicielom powinno się ucinać ch*ja razem z jajami, to wszystko oczywiście w warunkach podobnych do tych na wsiach gdzie kastruje się młode świniaki. Czyli żyletka + denaturat + kawałek wygotowanej szmaty. Po takim zabiegu puścić delikwenta wolno (o ile nie narobił jeszcze czegoś innego za co może pójść do pie**al), plus powiadomienie najbliższych szpitali, że jest zakaz udzielania JAKIEJKOLWIEK pomocy medycznej danemu ziewarzakowi. Jeśli kastrat przeżyje najbliższe dni, to pewnie odechce się mu ''brykać'', jeśli to nie poskutkuję to przy następnym złamaniu prawa ołowiana tabletka podawana doczaszkowo. Można zastosować podobne procedury w wypadku kradzieży/łapówkarstwa itp itd, z tą różnicą, że wtedy będzie usuwana inna część ciała. Jestem przekonany, że wprowadzenie takiego prawa diametralnie zmniejszyłoby przestępczość w naszym nieszczęśliwym kraju.

vartal

2017-03-23, 19:38
moje strony zagościły na sadisticu :megalol:

JohnMadafaka

2017-03-23, 20:16
Cytat:

Ja tak w ogóle nie kumam tego całego procederu zwanego gwałtem... Przecież można iść na k***y i legalnie za parę papierków sobie por*chać...


Na k***ach nie ma takiej adrenaliny :amused:

A tak serio to powinna być dla takich kastracja razem z pindolem plus ciężkie roboty.

DavidYi

2017-03-23, 20:17
@cola1111 Najprawdopodobniej popadłby w jakąś depresje, a później zabił jakichś przypadkowych ludzi albo tych, którzy mu to zrobili albo co gorsza chciałby się odgryźć na swojej ofiarze, bo to przez nią tak go potraktowali i w najlepszym przypadku by ją zabił. W gorszych by zgwałcił tym co by miał pod ręką. Zresztą wystarczy choć trochę pomyśleć co by mógł zrobić psychol, któremu odebrano całą godność i chęć do życia i na pewno to nie będzie poprawa swojego życia, skr*cha i świetny start do bycia dobrym obywatelem.

Sabajone

2017-03-23, 20:47
JohnMadafaka napisał/a:


Na k***ach nie ma takiej adrenaliny :amused:

A tak serio to powinna być dla takich kastracja razem z pindolem plus ciężkie roboty.



pie**olenie z tą adrenaliną, zwyczajne sk***ysyny i tyle. Takich razem z pedofilami do rowu i zakopać. Jak się chłopu chce r*chać a nie ma co to ma dwa wyjścia, albo idzie na k***y a jak nie ma za co to rąsia i wio. Innej opcji nie przyjmuję do wiadomości.

Erni90

2017-03-23, 21:46
pie**olenie szmaty same się pchają na ch*ja, do starych cwe*i bo to chcheszki i słit fejm na dzielni.

~Velture

2017-03-23, 22:13
Cytat:

Ja tak w ogóle nie kumam tego całego procederu zwanego gwałtem... Przecież można iść na k***y i legalnie za parę papierków sobie por*chać... No nie wiem po co. Gwałcicielom bym ch*ja odcinał!


Odsetek gwałtów na zasadzie "Nie mam baby aby zar*chać więc biorę jakąś losową zgwałcę sobie" jest marginalny.
Podobnie ma się sprawa do gwałtów typu "Adrenalina suko!" bo to już jest choroba psychiczna.
Najwięcej gwałtów to gwałty na odurzonych (alho, narko itp.) podczas imprez a w większości same się pchały tylko nad ranem się rozmyślały albo gwałcenie jak laska kogoś odrzuci a nasz romantyczny książę z urażoną dumą stwierdzi, że on jej pokaże.

Chociaż w świetle ostatnich doniesień z USA wzrasta odsetek gwałtów na odległość bez uczestnictwa sprawcy ;)

eMJay8086

2017-03-24, 07:56
@cola1111
To dwie cegłówki nie wystarczą?

sezamkowyRozpierdol

2017-03-24, 08:35
Kamilllo1990 napisał/a:

pie**olenie szmaty same się pchają na ch*ja, do starych cwe*i bo to chcheszki i słit fejm na dzielni.



A ch*j to już nie lepszy, nie ma rozumu, głubszy jak c**a - zawsze wsadzi i nie pogardzi a potem jojczenie - "sama chciała!" - no ale k***a ty też chciałeś bo wsadziłeś! :krejzi:

dmesg

2017-03-24, 08:41
k***a, dziennikarzyna chyba po pijaku to pisał.

fabiothethird

2017-03-24, 09:15
W mazowieckim gwałcą 15 latkę. W Lublinie prostytutka nie daje się zgwałcić facetowi bo ten jest zbyt brzydki. W Pile facet rzuca 2 letnią córką o ścianę, bo nie idzie mu w grze. Ale na sadisticu i tak będziecie twierdzić, że to Śląsk jest największą patologią. Słyszeliście kiedyś o drzazdze w cudzym oku i belce w swoim?