18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jabłonka Kościelna: Gwałt na 15-latce

voidinfinity • 2017-03-23, 18:26
To jeszcze nie pierwszy kwietnia, ale aż kalendarz sprawdziłem :krejzi: Akcja jak z dobrego filmu sensacyjnego.

Cytat:

W m. Jabłonka Kościelna prawdopodobnie doszło do gwałtu na 15-letniej dziewczynie. Dwóch mężczyzn wywiozło ją do lasu. Za nimi ruszyła wieś. Podejrzewani potrącili też myśliwego, który później do nich strzelił.





Cytat:

Wszystko zaczęło się w środę po godzinie 14 w Jabłonce Kościelnej (pow. wysokomazowiecki). 15-letnia dziewczyna została wciągnięta przez dwóch mężczyzn do samochodu osobowego. - 30- i 24-latek zawieźli nastolatkę do lasu, gdzie najprawdopodobniej doszło do jej zgwałcenia - mówi kom. Tomasz Krupa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.



Cytat:

Na poszukiwania 15-latki ruszyli zaalarmowani, prawdopodobnie przez świadka, mieszkańcy Jabłonki Kościelnej. Zawiadomiona została także policja, która ruszyła w pościg. W pewnej chwili, w trakcie ucieczki, mężczyźni potrącili myśliwego, który chwilę po tym strzelił w koło uciekającego auta. 30- i 24-latek uciekali dalej, ale uderzyli w drzewo. 15-latka ciągle była w samochodzie, a sprawcy zaczęli uciekać pieszo. Chwilę po tym, około godziny 16:30, zatrzymali ich policjanci. Była wyczuwalna od nich woń alkoholu. Ich krew zostanie zbadana na zawartość jego oraz środków odurzających.

Poszkodowana dziewczyna trafiła do szpitala. Trwają badania, które pozwolą ustalić jej obrażenia.



Tu przeczytasz "wincyj", ale nie jakoś bardzo.

taigatrommel

2017-03-24, 09:29
A szkoda, że sk***ieli j***nych nie dorwali przed policją! Nie jestem zwolennikiem samosądów, chociaż w tym przypadku, gdzie sprawcy byli wiadomi, a przestępstwo dotyczyło młodej nieletniej, to i ja bym się nie zawahał.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-24, 09:38
Niektóre polaczki tutaj wypowiadające się zachowują się jak typowe bezmózgie muzułmańskie dzikusy z gównem w czaszce twierdząc, że to "kobieta zawsze jest winna no bo sama na ku*asa wskakuje" i "prowokuje mężczyzn swoją obecnością" no ja pie**ole, samozaoranie :krejzi:

spinaczel

2017-03-24, 09:58
Powinni ich wysłać do Brazylii z informacją o tym co zrobili

DarthMoon

2017-03-24, 11:00
Uchodźcy i do tego muzułmanie!!

voidinfinity

2017-03-24, 11:10
@up

Żeby tylko :amused: Obawiam się że w najlepsze na co możemy liczyć to na gruzojadów :krejzi:

Kluseczek

2017-03-24, 12:35
i co k***a sąd ich uniewinni bo taki popie**olony system mamy na miejscu tego myśliwego to bym wyżej strzelał

MrBanankiewicz

2017-03-24, 15:05
cola1111 napisał/a:

Up. Gwałcicielom powinno się ucinać ch*ja razem z jajami, to wszystko oczywiście w warunkach podobnych do tych na wsiach gdzie kastruje się młode świniaki. Czyli żyletka + denaturat + kawałek wygotowanej szmaty. Po takim zabiegu puścić delikwenta wolno (o ile nie narobił jeszcze czegoś innego za co może pójść do pie**al), plus powiadomienie najbliższych szpitali, że jest zakaz udzielania JAKIEJKOLWIEK pomocy medycznej danemu ziewarzakowi. Jeśli kastrat przeżyje najbliższe dni, to pewnie odechce się mu ''brykać'', jeśli to nie poskutkuję to przy następnym złamaniu prawa ołowiana tabletka podawana doczaszkowo. Można zastosować podobne procedury w wypadku kradzieży/łapówkarstwa itp itd, z tą różnicą, że wtedy będzie usuwana inna część ciała. Jestem przekonany, że wprowadzenie takiego prawa diametralnie zmniejszyłoby przestępczość w naszym nieszczęśliwym kraju.



dobre, popieram. chociaż jaja to bym im zostawił. Dlaczego spytacie, proste, testosteron i spyrma dalej beda produkowane , rura bedzie swędzić że ch*j. i nawet gruchy sobie delikwent nie zwali. nie mowiąc już o krzywdzeniu kogo lub czegokolwiek

korinogaro

2017-03-24, 17:20
@cola1111 a kobieyom gwałcicielkom co ucinać?

*kobietom

TB303

2017-03-24, 17:27
korinogaro napisał/a:

@cola1111 a kobieyom gwałcicielkom co ucinać?

*kobietom


To nie jest już gwałt, tylko seks niespodzianka :amused:

BTW Co to ma być za pie**olona gwiazda i poprawnie napisane słowo po niej? To już ciężko po prostu poprawić słowo samo w sobie? Masz 14 lat? :homer:

zbijok

2017-03-24, 18:26
@cola wybacz, przez przypadek postawiłem Ci piwo
Takie pie**olando, jakby świat był czarno biały, jest całkowicie bez sensu.

Litt

2017-03-24, 22:08
@fabiothethird

Powiat wysokomazowiecki akurat nie jest w woj. mazowieckim tylko podlaskim.

sebolek

2017-03-27, 14:09
Niestety moje okolice :( Mężczyźni już są znani w okolicy, mają żółte papiery. Ludzie od razu wiedzieli kto ją porwał. Podobno mieli szczęście że to własnie policja ich zatrzymała, bo ludzie by ich zaj***li.