18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja przynajmniej...

~Velture • 2018-02-20, 07:45
Biały tenisista zawieszony po tym jak powiedział do czarnego przeciwnika "Ja przynajmniej znam swojego ojca"
:wyj***ne:



Dobry dzik :amused:

Swoją drogą ciężko mi uwierzyć, że tak z p*zdy wystrzelił takim tekstem a biedny i pokrzywdzony bambo nic wcześniej do niego nie mówił i niczym nie sprowokował a teraz jeszcze płacze, że jako CZARNY tenisista spotyka się z takim zachowaniem od zawsze...

źródło: http://www.complex.com/sports/2018/01/white-tennis-player-suspended-saying-at-least-i-know-my-dad-black-opponent

nowynick

2018-02-20, 08:32
no dobra, tylko czy to jest rasizm? Jeśli się murzyn obraża za takie stwierdzenie to musi w tym coś być, tak? Nie znam statystyk. W dupie to mam, ale przekonanie, że tym tekstem zrobi murzynowi przykrość nie wzięło się z powietrza. On się nie przyjebuje do jego lenistwa, skłonności do kradzieży, kopania leżącego po głowie (czyli rasistowskich stereotypów, bo wiadomo że większość murzynów tak nie robi), tylko o (jak mi się wydaje) w ch*j duży udział procentowy małych murzynów chowanych bez ojców. Problem na tyle widoczny, że każdy nalepił do tego naklejkę "murzyn tak ma". Zajęli by się własnym potomstwem a nie piłowali mordę o rasizm to by nie było jak jest...

janlew

2018-02-20, 09:16
Czarny rasizm w natarciu. Podobnie zresztą jak izraelski rasizm. Dziwne czasy.

poligon6

2018-02-20, 09:51
Wyzywać moga jedynie Żydzi, tak jak siostry radwańskie gdy grały w Izraelu, reszta bubeł w kubeł.

~Velture

2018-02-20, 10:12
Ludzie których zawsze coś obrazi: żydzi, muzułmanie, murzyni, feministki, całe środowisko LGBT razem z chorymi psychicznie na pierdyliard płci.

arekkomp

2018-02-20, 10:42
No dobra, a sprawdził ktoś na twarzoksiążce czy on wychowywał się bez ojca? Bo najlepiej by było, gdyby jego staruszek faktycznie sp***olił z domu :D

~Velture

2018-02-20, 10:46
arekkomp napisał/a:

No dobra, a sprawdził ktoś na twarzoksiążce czy on wychowywał się bez ojca? Bo najlepiej by było, gdyby jego staruszek faktycznie sp***olił z domu :D


W źródle które podałem jest jedynie napisane, że wie kim jest jego ojciec. Nie ma nic o tym czy go wychowywał i czy go zna ale jedynie fakt, że wie kto jest jego ojcem.

Takie dość wymijające ;)

arekkomp

2018-02-20, 12:15
https://www.facebook.com/jwwilsoniii?fref=pb&hc_location=friends_tab

W jego znajomych na fejsie jest ktoś taki John Wesley Wilson III
Zgodnie z numeracją wychodzi że ten model wcześniejszy to chyba jego ojciec.
Czy go wychowywał ciężko stwierdzić (ale to pastor, to pewnie tak) - ale go zna.

A tak swoją drogą - murzyna rasistowskim tekstem obraził biały koleś o nazwisku BROWN :)

janlew

2018-02-20, 12:22
Velture napisał/a:

Ludzie których zawsze coś obrazi: żydzi, muzułmanie, murzyni, feministki, całe środowisko LGBT razem z chorymi psychicznie na pierdyliard płci.


Jest nawet gorzej, ano obrażają się za najzwyklejszą prawdę.

RadziuTYP

2018-02-20, 13:10
było tak, przysięgam:
hey Spencer, do you want lift after match?
No, at least I know my Dad.

normalne jest atakowanie bez powodu, czego przykładem jest Spencer. Na szczęście jest racist alert!

Hi...........po

2018-02-20, 16:42
Teraz na komisariacie jak się spytają kolorowego typa o imię ojca to dopiero będzie rasizm.

Wiewór

2018-02-20, 16:47
Jakim trzeba być niewartościowym człowiekiem, żeby dać się obrazić za taki tekst.
Teksty rasistowskie są po prostu śmieszne.
Jakby mi ktoś powiedział "o k***a polaczek" i chwycił się za portfel i zegarek to bym zaczął się śmiać :D
Tylko miętka p*zda da się tak sprowokować.