18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja nie przepłynę ?

carl92 • 2019-06-11, 23:19
Potrzymaj mi piwko..
Naj***ny gościu próbuje przepłynąć staw w Złotym Potoku na jego szczęście dupę ratują mu motocykliści lub jak kto woli motop*zdeczki



Sadic

2019-06-12, 08:52
Szymon86 napisał/a:

katolik to pijany, pijany, bo katolik



A Ty pewnie opie**alasz gałę na marszu pederastów :D

_P...........me

2019-06-12, 09:21
sensualna napisał/a:

a w domu doszło do tzw powtórnego utonięcia?



Owszem, pod kabiną prysznicową.

nano50

2019-06-12, 09:51
poligon6 napisał/a:

Nigdy jak ratujesz człowieka nie skacze się na bańkę tylko nq nogi w lekkim rozkroku w momencie dotkniecia wody odpychajac się rękami by głowa została nad powierzchnia by nie stracić z widoku tonacego. A więc morda, bo mogły byc dwie osoby do ratowania.



Jemu nie chodziło o formę, tylko sam fakt wpie**alania się do nieznanej wody na główkę, gdzie nie wie, czy gość tam nie pływa od dziecka. Więc nie wiem na ch*j się odzywasz. Lepiej wpaść na główkę i uratować, niż siedzieć na dupie i komentować.

Alonso

2019-06-12, 09:55
Ciekawe czy telefon wyjął przed skokiem do wody. Szkoda by było telefonu na takiego pijaka.

poligon6

2019-06-12, 09:55
nano50 napisał/a:

Jemu nie chodziło o formę, tylko sam fakt wpie**alania się do nieznanej wody na główkę, gdzie nie wie, czy gość tam nie pływa od dziecka. Więc nie wiem na ch*j się odzywasz. Lepiej wpaść na główkę i uratować, niż siedzieć na dupie i komentować.



Lepiej się zesrać w komentarzach. Daltego skacze sie w opisany sposób by nie trzeba było ratować drugiego dzbana

Krak

2019-06-12, 10:57
Jaki k***a głupek... do ratowania walnął na głowę z pomostu.
Ma nadzieję, że to nie jakaś patologia, tylko gościa zaskoczyło słonko :) i tak na codzień jest porządny, bo jak nie to motocyklista powinien go utrzymywać do końca życia :)
Tak wiem, jak widzi się to się pomaga a zastanowienie przychodzi później.

SirMajkel

2019-06-12, 11:32
Sezon na napie**olonych Januszy w wodzie widzę już otwarty.

pawlo884

2019-06-12, 12:15
miszla napisał/a:

No no najłatwiej krytykować. Ciekawe jakbyś ty zachował się w takiej sytuacji. A nie, sory. Dupska sprzed monitora nie ruszasz, małe prawdopodobieństwo




nano50 napisał/a:

A skąd Ty p*zdeczko wiesz, że wody nie zna? Może pływają tam co drugi dzień od 5 lat. Boże, skąd się tacy ludzie biorą? Szacun dla gościa i tyle.



do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I ch*j wam w dupę za ignorancję!




poligon6

2019-06-12, 12:22
pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I ch*j wam w dupę za ignorancję!



BRAVVO!

Smokw

2019-06-12, 12:50
Szymon86 napisał/a:

katolik to pijany, pijany, bo katolik



Serio? Nie wierzę, że to co napisałeś to Twoja prawda. nie można być aż tak głupim więc zdradź mi w jakim celu? Brak mi słów.

tarcer123

2019-06-12, 13:49
Naturalna selekcja została zaburzona.

grudzin7

2019-06-12, 16:36
pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I ch*j wam w dupę za ignorancję!



Wyluzuj, oni i tak tego nie zrozumieją.

Jakby uważniej oglądali ten portal to by widzieli już kilka filmików jak świetnie pływający gość próbuje ratować topielca... a potem są dwa topielce :roll:

RandallFLAGG

2019-06-12, 17:25



pawlo884 napisał/a:

do jednego i drugiego idioty napiszę tyle: mam nabytą poprzez praktykę podstawową wiedzę na temat ratownictwa i nigdy się nie ryzykuje zdrowia ani życia dla kogoś innego tak jak w tym wypadku jebiąc na główkę. I ch*j wam w dupę za ignorancję!


pan ratownik urodzony w tym samym dniu i roku co ja ;) ipowodzonka, szanuję jak pojebion


miksuss

2019-06-12, 17:49
@pawlo884 Lepiej nie afiszuj się z tym 88, bo cię zwyzywają od nazistów