18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja nie chciałam

TT4 • 2016-10-20, 02:25
To samo tak jakoś wyszło...


Masterof

2016-10-20, 05:26
Nawet obsrany ruski żul ma lepsze życie erotyczne niż ja

IOI

2016-10-20, 09:15
jakis zazdrosnik to krecil, pewnie sam mu chial pociagnac.

janlew

2016-10-20, 10:13
Ja mam wrażenie że Ukrainki i Rosjanki po prostu tak działają. Skoro ktoś im podaje pałę, to znaczy że może, i trza przyjąć. W sumie to jak dawniej z Chamami, którzy słusznie uważali że jak ktoś dał po mordzie, to widocznie miał prawo.
A jako że bolszewicy wyrznęli na wschodzie wszystkich poza chamami i swoimi, to takie zostało pokraczne społeczeństwo.

nelbox

2016-10-20, 12:20
@up. Polki ci nie dają, to myślisz, że u innych jest inaczej. po prostu ten żul miał więcej klasy niż ty i dlatego wyrwał panienkę :amused:

PA...........SM

2016-10-20, 22:15
Najważniejsze, że zdążyła zjeść ser spod napleta :)

maciuch2

2016-10-20, 22:17
zazdrośnik j***ny, jakby podszedł i podał też by go obsłużyła

pinochett

2016-10-20, 22:56
Milosc jest najwazniejsza, ale jakis zazdrosnik ich rozdzielil.

nano50

2016-10-21, 10:48
#janlew
No chyba coś Ci się pomyliło.
Cała Europa śmieje się z polskich kurew, a Ty się jeszcze przyłączasz i wypowiadasz z identycznym tokiem myślenia tylko o innej nacji. Wstydziłbyś się.
W Anglii, Francji, Norwegii.. Najwięcej jest procentowo właśnie dz**ek polskich i to nie tyczy się nawet tego zawodu. Jak kogoś zapytasz nie zdradzając wcześniej swojej narodowości jaką dziewczynę najłatwiej wyrwać, albo jakie są najbardziej popie**olone i zdolne do wszystkiego to 9/10 chłopa powie Ci, że polki.

W Polsce się tak mówi o ukrainkach, bo dziewczyny bez języka, które jadą za chlebem do Polski zarobić często w ten sposób najszybciej i najłatwiej zarabiają.

Jeżeli chodzi o UK to my jesteśmy dla nich jak Ukraina dla nas i to samo robi masa polskich kobiet tam.
Jedzie taka Karyna do UK, zero języka i znajomości, a może zarobić za lodzika 200-300 zł, a za dobre numerki nawet 500-1000 i dużo więcej. Jeszcze jest r*chana przez murzynów to już całkiem jest w niebie.

Wyśmiewanie innych nacji jest poj***ne, a poglądy z którymi się obnosisz pozwalają na bardzo niekorzystne ocenienie Twojej osoby.
Kurestwo zawsze było i będzie, sam nie skorzystałem z usług tego typu i nie zamierzam z własnych przekonań. A co do mentalności to mamy bardzo podobną do ruskich, tylko u nas się wszyscy tego wstydzą, bo "zachód jest wielki a wchód zacofany". Jedyna różnica jest taka, że ruscy są z tego dumni, a u nas walczymy z tym od wielu lat.
A wszystko przez j***ną komunę. Zacieramy korzenie i gonimy ku multi kulti i ciągniemy lachę wszystkim krajom dookoła.

KlinikaAborcyjna

2016-10-21, 10:58
Masterof napisał/a:

Nawet obsrany ruski żul ma lepsze życie erotyczne niż ja



Poproś mamę w tym miesiącu o podwójne kieszonkowe, powinno starczyć na bzykanie w burdelu.

RT...........32

2016-10-21, 16:32
Masterof napisał/a:

Nawet obsrany ruski żul ma lepsze życie erotyczne niż ja



To zostań obsranym ruskim żulem :blowjob:

Masterof

2016-10-23, 03:36
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Poproś mamę w tym miesiącu o podwójne kieszonkowe, powinno starczyć na bzykanie w burdelu.



Jak będę chciał iść na dz**ki to pójdę do twojej żony i da mi za darmo jak reszcie osiedla.

Tak bym napisał, gdybym chciał prowadzić z kimś twojego pokroju konwersację, ale jesteś zbyt nieśmieszny, więc nie napiszę nic.