18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja już wiem co wy tam lubicie psychole...

Halman • 2021-02-19, 11:47

sprawiedliwość typu "a po co więzienie złodziejowi?"

woytasw

2021-02-19, 11:51
Gość miał pecha, że się dał złapać.

Payan

2021-02-19, 12:07
To mnie nigdy nie znudzi. Deskoterapia już oklepana i nudna stała się.

Lololoney

2021-02-19, 13:17
Nie to, że mi go szkoda, ale zajebista logika... Złapmy gagatka, który kradnie zamiast pracować, przestrzelmy mu łapy, przez co może stać się częściowo niezdolny do pracy... Na pewno już nie będzie kradł...

fengar

2021-02-19, 13:46
Lololoney napisał/a:

Nie to, że mi go szkoda, ale zajebista logika... Złapmy gagatka, który kradnie zamiast pracować, przestrzelmy mu łapy, przez co może stać się częściowo niezdolny do pracy... Na pewno już nie będzie kradł...



jakby miał iść do roboty to dawno by poszedł, a nie kradł jak j***ne ścierwo.

Lololoney

2021-02-19, 14:38
@fengar
No to idąc takim tokiem myślenia, to może należałoby mu od razu łeb przestrzelić, a nie dłonie... k***a genialne!

Autor

2021-02-19, 14:42
Lololoney napisał/a:

Nie to, że mi go szkoda, ale zajebista logika... Złapmy gagatka, który kradnie zamiast pracować, przestrzelmy mu łapy, przez co może stać się częściowo niezdolny do pracy... Na pewno już nie będzie kradł...



Wydaje mi się, że Halman trochę narzucił tok wyobrażenia o przyszłości tego nieszczęśnika, sugerując jednocześnie, że sprawcy mogliby go odstawić do najbliższego komisariatu. Być może Halman rozumie co oni tam pie**olą po portugalsku, stąd też adnotacja do filmu. Ale jak na moje, to oni mają głęboko w dupie czy on będzie pracował, czy nie. On ma nie kraść na ich terenie. Zgodnie z maksymą "kraść to my, a nie nam".

Fooli

2021-02-19, 14:57
nająć murzynów to z tymi stygmatami będzie świętego udawał i w jakiejś sekcie jeszcze pitos zgarniał

nehru

2021-02-19, 15:29
Lololoney napisał/a:

@fengar
No to idąc takim tokiem myślenia, to może należałoby mu od razu łeb przestrzelić, a nie dłonie... k***a genialne!



Widać, że Tobie to nie jedno się przykleiło do rączki.

fengar

2021-02-19, 17:07
to daj mu Twój adres, niech Ci zajebie wszystkie rzeczy, które mają jakąś wartość.Złodzieje to jedno z największych oedpadów. Nie rozumiesz, że taki złodziej roboty się nie podejmie?

DzidaZawodnik

2021-02-19, 17:12
Lololoney napisał/a:

@fengar
No to idąc takim tokiem myślenia, to może należałoby mu od razu łeb przestrzelić, a nie dłonie... k***a genialne!



To ty jesteś tym geniuszem, z którego kpisz.

chodzi o stygmatyzację złodziejskiego gówna, żeby ustrzec innych, a to tylko ty wpadłes na pomysł, że równie dobrze można ich zabijać. Zajebiście rozkminiasz.


Lololoney napisał/a:

Nie to, że mi go szkoda, ale zajebista logika... Złapmy gagatka, który kradnie zamiast pracować, przestrzelmy mu łapy, przez co może stać się częściowo niezdolny do pracy... Na pewno już nie będzie kradł...



Sam wymyśliłeś motyw działania, a potem się z nim nie zgodziłeś. Typowy obalacz teorii spiskowych wymyślający najgłupszy motyw, a potem wyśmiewający ten motyw w który sam, jako jedyny, wierzy.

Pajan napisał/a:

To mnie nigdy nie znudzi. Deskoterapia już oklepana i nudna stała się.



Deskoterapia oklepana, a to zawsze będzie strzał w dziesiątkę.

Lololoney

2021-02-19, 17:36
nehru napisał/a:

Widać, że Tobie to nie jedno się przykleiło do rączki.



Widzę kolega po fachu, że tak bez trudu mnie rozpracował...

DzidaZawodnik napisał/a:

chodzi o stygmatyzację złodziejskiego gówna, żeby ustrzec innych



No to tym bardziej nie znajdzie roboty, ani "dobrego towarzystwa", więc będzie kradł, aż go ktoś odstrzeli... Bo co takiemu pozostaje?
Powtarzam - nie tłumaczę go, ani nie bronię, tylko nie widzę w tym sensu, poza chęcią nagrania filmiku do internetów i może co najwyżej ostrzeżenia... Ale jak widać, gówno to działa skoro tego typu filmów jest od zaj***nia...