18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ja ciebie kszczę... a kurwa... NASTĘPNY!!!

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-10, 15:48
Czasu mało, zadań wiele...


GlassEdi

2018-05-10, 16:03
Poj***ne jest to w każdej religii że się małego ch*jka chrzci żeby wychowywać go w swojej zj***nej wierze. A człowiek powinien decydować o tym czy chce być chrzczony, gdy jest dorosły. Tak to od małego się pierze mózgi i wmawia że istnieje jakieś coś co nas stworzyło i wgle k***a liż mi stopy.

lakeroll

2018-05-10, 17:07
@GlassEdi, gorzej jest gdy człowiek rozwinięty przyjmie jakaś religię niż z niej zrezygnuje gdy jest dorosły ;-)

hellbwoi

2018-05-10, 17:12
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ja ciebie kszczę... a k***a... NASTĘPNY!!!



znaczy ty miałeś "kszest świenty"...

Argeusz

2018-05-10, 17:26
Amisze na przykład chrzczą się po osiągnięciu pełnoletności.

TB303

2018-05-10, 22:20
GlassEdi napisał/a:

wgle k***a liż mi stopy.


Z tego co słyszałem, lepiej się zlizuje śmietanę z kolan księdza :amused:

WeedLover

2018-05-10, 23:26
Święta prawda GlassEdi! Języka również powinniśmy się uczyć dopiero po osiągnięciu dojrzałości! I kultury swojej nacji! j***ć w sumie nację. Narodowość także należy wybierać kiedy będziemy dorośli. I płeć.

MadDave

2018-05-10, 23:28
[quote= "GlassEdi"]Poj***ne jest to w każdej religii że się małego ch*jka chrzci żeby wychowywać go w swojej zj***nej wierze. A człowiek powinien decydować o tym czy chce być chrzczony, gdy jest dorosły. Tak to od małego się pierze mózgi i wmawia że istnieje jakieś coś co nas stworzyło i wgle k***a liż mi stopy [/quote]

Gdyby ludzie mieli decydować o przynależności do określonego kultu religijnego w okresie dojrzałości i wiedzy czym to jest, to większość społeczności religijnych już dawno by wymarła albo stanowiła by jakiś ułamek społeczeństwa. Ponieważ nikt nie brał by takiej szopki na poważnie.

Podejrzewam że ludzie schorowani, starsi i chorzy psychicznie by wstępowali do takich gron religijnych żeby mieć poczucie przynależności do jakiejś grupy. Wtedy to kult mógłby w końcu obracać się wokół swojego docelowego targetu dla którego powstał.

No chyba że wyznajecie Nordyckich bogów.

Grze

2018-05-11, 00:21
Ksiadz sadol ;) )))

beeveer

2018-05-11, 00:30
@Edi
ale w piśmie św tak właśnie jest napisane - warunkiem chrztu jest głęboka i świadoma wiara. ale że katolicy to schizofrenicy - więc wszystko na odwrót

Mors_Nigra

2018-05-11, 02:09
Ale tak był z chrześcijaństwem na początku. Tylko wtedy było dla żydów only. Jakiś zjeb niezwiązany z Jezusem spadł z konia i zaczął głosić inaczej a później i nas, Słowian (i wszystkich innych) zaczęli tak podtapiać, banda popie**olców....