18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Izraelskie rakiety w akcji

Flodzia • 2021-05-13, 16:49

Zawalenie budynku w Strefie Gazy

PsikutaBezS

2021-05-13, 18:49
Z gówna i piasku te domy stawiają?
Tu Gdańsk 1995, blok po wybuchu gazu, brak 3 pięter i stoi. :)


Heliar

2021-05-13, 18:59
Syn_Milionera napisał/a:

Pytanie skąd wiedzieli fotografowie w który budynek uderzy. Oraz dlaczego uderzono w budynek który był w trakcie budowy.



Izrael posiada rakiety z opóźnionym zapłonem, wali taka z góry przebija się do parteru i wybucha w określonym czasie. Zawsze gdy ich używają Palestyńczycy są informowani kiedy taka rakietka wybuchnie. Dają im czas na sp***olenie.

Nie zmienia to faktu, że żydy to j***ne sk***esyny, mordercy i terroryści. Zaraz po "odzyskaniu" Izraela, zaczęli wysiedlać i siłą przejmować tereny muzułmanów. Ciągle dalej i dalej. Stawiać płoty, stawiać mury, a jak muzułmanie się odgryzali, to zaraz na cały świat, że to terroryści. Gdyby nie USA w ONZ już dawno by dowalono Izraelowi. Ale wujek Sam cięgle weto zgłaszał. Teraz gdy już nawet muzułmanie z trzeciego świata mają telefony, i wszystko do sieci wrzucają, wychodzi z żyda żyd, a nie niewinna owieczka., jak się malowali. Pejsate nacjonalistyczne h*jki niczym się nie różnią, o muslimskich bojówkarzy. Obecny konflikt to ich wina, chcieli wyj***ć siła ze wschodniej Jerozolimy arabską ludność, weszli do dzielni i zaczęli wywalać całe rodziny z domów. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś zaora cały ten bliski wschód.

Bodziosowy111

2021-05-13, 19:01
Syn_Milionera napisał/a:

Pytanie skąd wiedzieli fotografowie w który budynek uderzy. Oraz dlaczego uderzono w budynek który był w trakcie budowy.



to nie lubią architekta

kigam

2021-05-13, 19:05
w końcu! czekam i czekam na jakieś filmy z wojenki

ruddie

2021-05-13, 19:19
Nie wiem, dlaczego ma nam przeszkadzać, że się napie**alają. Im dłużej, tym lepiej - trzymają przynajmniej na dystans Żymian od naszych majątków.

raistpol

2021-05-13, 19:20
PsikutaBezS napisał/a:

Z gówna i piasku te domy stawiają?
Tu Gdańsk 1995, blok po wybuchu gazu, brak 3 pięter i stoi.



to ten wybuch na który jest teoria spisku i coś z Wałesą?

EvilDog

2021-05-13, 19:33
Izrael odpowiada ogniem w miejsca skąd były wystrzelone rakiety (to są Żydzi , a nie Palestyńczycy , którzy wiedzą do czego strzelają, a nie napie**alają na pałę rakietami) , jeśli był wysadzony ten blok, więc Hamas z tego miejsca prowadził ogień... specjalnie :) ponieważ zostawia do wyboru Izraelowi 2 rzeczy :
- nie robić nic i być obstrzeliwanym
- odpowiedzieć ogniem i słuchać jak to Izrael prześladuje Palestyńczyków

Qrwa tylko po ch*j ja to tu piszę , jak większość ludzi na tym forum , szczerze nienawidzi żydów , a za całe swoje życie żadnego nie zapoznało , ale jednocześnie krzyczy że "jak to tak , że Polacy są antysemitami, przecie tych pejsów podczas wojny ratowaliśmy!"

korowiow777

2021-05-13, 19:53
raistpol napisał/a:

to ten wybuch na który jest teoria spisku i coś z Wałesą?



Tak. Ten właśnie. Bardzo ciekawa historia.


walec34

2021-05-13, 20:01
Heliar napisał/a:

Izrael posiada rakiety z opóźnionym zapłonem, wali taka z góry przebija się do parteru i wybucha w określonym czasie. Zawsze gdy ich używają Palestyńczycy są informowani kiedy taka rakietka wybuchnie. Dają im czas na sp***olenie.
Nie zmienia to faktu, że żydy to j***ne sk***esyny, mordercy i terroryści. Zaraz po "odzyskaniu" Izraela, zaczęli wysiedlać i siłą przejmować tereny muzułmanów. Ciągle dalej i dalej. Stawiać płoty, stawiać mury, a jak muzułmanie się odgryzali, to zaraz na cały świat, że to terroryści. Gdyby nie USA w ONZ już dawno by dowalono Izraelowi. Ale wujek Sam cięgle weto zgłaszał. Teraz gdy już nawet muzułmanie z trzeciego świata mają telefony, i wszystko do sieci wrzucają, wychodzi z żyda żyd, a nie niewinna owieczka., jak się malowali. Pejsate nacjonalistyczne h*jki niczym się nie różnią, o muslimskich bojówkarzy. Obecny konflikt to ich wina, chcieli wyj***ć siła ze wschodniej Jerozolimy arabską ludność, weszli do dzielni i zaczęli wywalać całe rodziny z domów. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś zaora cały ten bliski wschód.



Nie do końca kolego. Izrael stosuje metodę tzw "Roof knocking". Polega to na uderzeniu w dach budynku bardzo małego ładunku, dając cywilom czas na ucieczkę. Właściwy atak następuje po pół godziny.

aGroGanem

2021-05-13, 20:55
Syn_Milionera napisał/a:

Pytanie skąd wiedzieli fotografowie w który budynek uderzy. Oraz dlaczego uderzono w budynek który był w trakcie budowy.



Na IG Konflikty i Katastrofy na Świecie było pisane o zrzuceniu "znacznika" na konkretny budynek, dzięki czemu mieszkańcy mają te 2/3h na ucieczkę.

ptrkmdg

2021-05-13, 20:59
Wojny konflikty wymiany ognia Ginie w mękach kolejna ofiara no to nara Z rąk izraelskiego sadysty trzymam stronę terrorysty A nie twoją żydzie z takich jak ty po prostu szydzę Ja się tego nie wstydzę bo właśnie tak to widzę A chyba dobrze mieć swój punkt widzenia Żyd będzie żydem i to się nie zmienia Więc bierzcie łapy od biednej Palestyny Wypie**alać stamtąd pie**olone sk***ysyny Jestem wulgarny dobrze wiem o tym Ale po prostu nie znoszę głupoty A te izraelskie cioty doprowadzają mnie do furii To tak jak się sprzedać jakiejś wielkiej wytwórni Tak mnie to wnerwia więc jeśli spotkam na ulicy Jakiegoś żyda to z pewnością liść ode mnie mu się przyda To nie żadna zgrywa trzeba chwasta wyrywać Bo inaczej ani się obejrzysz a wejdzie ci na głowę Przejrzyj na oczy wtedy nic cię nie zaskoczy Pomyśl dokąd ten świat kroczy zamiast jednoczyć dzieli A my jak pionki dajemy się przestawiać szkoda gadać,nara.

NAS the best

notak

2021-05-13, 21:07
że też te gierki ktoś łyka, może , stany albo ruskie, ich obywatele

bo pozostali już nie,

oni jeszcze nie wiedzą tak naprawdę co czeka taki gnuśny, podly, roszczeniowy, egoistyczny ,
hemoroid ...na dupie

Zasysacz

2021-05-14, 00:34
Jedno sie nasuwa pytanie po h*j oni om dają znać gdzie jebną przecie to podczas wojny nielogiczne ? Chyba ze to taka woja h*jem po wodzie.

pochminick

2021-05-14, 06:49
EvilDog napisał/a:


Qrwa tylko po ch*j ja to tu piszę , jak większość ludzi na tym forum , szczerze nienawidzi żydów , a za całe swoje życie żadnego nie zapoznało , ale jednocześnie krzyczy że "jak to tak , że Polacy są antysemitami, przecie tych pejsów podczas wojny ratowaliśmy!"



Nie trzeba kogoś znać osobiście, żeby mieć o nim zdanie.
Cywilizacja żydowska i arabska, to dwie skrajności, przy czym z humanizmem w stylu białego człowieka i demokracji więcej ma Izrael. Rzuca się to w oczy szczególnie przy przekraczaniu granicy lądowej Izraela.

Wpie**olenie Żydów Palestyńczykom po II wojnie światowej był sk***ysyństwem. Podobnie jak ich traktowanie reszty świata, a szczególnie Arabów.

Za resztę wypowiedzi dałem Ci piwo.

ZgRyZ

2021-05-14, 10:10
a ten to pewno namierniczy (pozycjoner; english - marker)