18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

izraelski cyrk zawita do Krakowa 27 stycznia.

Szron • 2014-01-10, 18:15
Słyszeliście o czymś takim?
Czy telewizory Wam o tym nie powiedziały?
Tego jeszcze nie grali.

Posiedzenie izraelskiego Knesetu w Polsce.

Sesja wyjazdowa żydowskiego parlamentu odbędzie się w 69 rocznicę wyzwolenia terenu obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Z okazji kolejnej rocznicy politycy izraelscy upamiętnią ofiary niemieckich zbrodni.

Żydzi podkreślają, że będzie podjęta specjalna rezolucja potępiająca wykorzystanie zwrotu "polskie obozy śmierci". Zamiast tego zaproponowane zostanie, aby używać zwrotu "niemieckie nazistowskie obozy na terytorium Polski". Na spotkanie w Krakowie przybędzie największa w historii delegacja członków izraelskiego.

Oprócz tego podczas spotkania będzie omawiana kwestia antysemityzmu w Europie. Zwraca się uwagę przede wszystkim na komentarze na forach i portalach społecznościowych, na których przeważają opinie, że „Izraelczycy zachowują się jak naziści wobec Palestyńczyków”, czy też, że „Żydzi mają zbyt wiele władzy w gospodarce, polityce i mediach”.

Żydowscy aktywiści zauważają, że tego typu przejawy antysemityzmu w Internecie są powszechne. Politycy izraelscy zaproponują specjalne prawo, aby „rozszerzyć podstawę prawną do ścigania przestępstw z nienawiści i przestępstw popełnionych z pobudek antysemickich w Internecie”.

Oczywiście wyjazdowe spotkanie Knesetu to też problem dla mieszkańców Krakowa. Można się spodziewać paraliżu kilku newralgicznych punktów miasta. Po ulicach może przechadzać się wielu agentów służb w tym agenci izraelscy z karabinami maszynowymi gotowymi do strzału.





Bardzo bobry komentarz:
Cytat:


kbk napisał:

A ilu to Polaków zginęło na ziemiach Izraela? Ilu z nich zostało wypędzonych przez hitlerowców, a później komunistów z własnych domów i biznesów w Izraelu za to tylko, że byli Polakami? A może się boisz, jak w filmie Pokłosie, że Cię wypędzą z nielegalnie zajmowanej posesji, którą Twój ojciec lub dziadek otrzymał za wydanie jakichś Żydów Niemcom?
Czego się boisz AMR? Wycieczki do Krakowa 60 osób?

Angelus Maximus Rex odpisał:

Ty ośmielasz się zadawać takie pytanie ilu Polaków zginęło na ziemiach Izraela?
Po pierwsze nie ma ziemi Izraela, tylko są ziemie zagarnięte Arabom.
Po drugie my Polacy nie zagnieżdżamy się jak wszy na obcej głowie, by ją wyzyskiwać...
Po trzecie nie pitol mi tu o zamordowanych żydach w Polsce, bo całą ta krew żydowską splamione są ręce niby żydów
- czcicieli faszystowskiego Talmudu, który nie jest religią tylko faszystowską szkoła dla niby- żydów
Kto finansował fabryki śmierci to wie cały świat.. starsi bracia w wierze? Nie, to ateistyczne szczury Rockeffelerowie i Rotschildy.
Obecnie te syjonistyczne kreatury, grupa Bilderberg szykuje armagedon. Ale nie uda jej się.
Kto was kuźwa tu zapraszał? Trzeba było zostać w swojej ojczyźnie.... Ziemi Egipskiej...
A już jeżeli nie mieliście swojego Państwa to kupić ziemię od Arabów a nie kreować fikcję po II wojnie "powrót do swej Ziemi Obiecanej"
Jesteście ogniem zapalnym tej planety co widać po reportażach i wiadomościach "sportowych" Nawet wasi "bracia" zza oceanu nawołują do opuszczenia Palestyny zgodnie z obietnica dana Panu...
Ty mi mówisz o wydawaniu Żydów Niemcom? Może i zdarzyło się.
Była wojna i strach o życie i społeczne kreatury i w naszym narodzie, ale ile Polaków ocaliło was przed Niemcami?
Może ci co zostali wydani zasłużyli na zemstę za powiedzenie "nasze kamienice wasze ulice"?
Może odmówili głodującym jałmużny mając bogaty sklepik, lub prowadząc lichwę? A co jest teraz?
Czyje są banki odzierające rzesze naiwnych Polaków podstępnymi lichwiarskimi kredytami? Polskie one są? A te wszystkie towarzystwa finansowe i leasingowe... Polskie są?
Możesz być pewny, że gdyby sytuacja się powtórzyła... ich właściciele byliby wydani...bo są krwiopijcami przyczyniającymi się do wielkich ludzkich dramatów obywateli polskich
Ale są i Żydzi, których nie wydałbym za cenę swojego życia bo mi bezinteresownie pomogli... i nie zdążyłem spłacić mu długu...
Sami "swoim" zgotowaliście holokaust. Żydowskie nazwiska oprawców w czasie II wojny Światowej nie są tajemnicą. Opublikować?



Opublikował.

Dodam że to już nie są przelewki judeopolonia pełną mordą.

judeopolonia coraz bliżej...
Ale co Wy drogie dzieci możecie o tym wiedzieć.
Lepiej nie widzieć, lepiej nie wiedzieć, lepiej nie myśleć.
Bo to tylko teoria spiskowa... .

Tak teoria!
W praktyce.

Źródło

FrasQs

2014-01-10, 19:08
Już jeden taki cyrk kiedyś mieliśmy. do dziś stoi pusty i czeka na brodatych kolegów.

ProVVe

2014-01-10, 19:16
Proszę mnie nawet nie wk***iać... Muslimy meczety, robactwo zjazdy, lewactwo u władzy... CO to k***a jest planeta małp? Wypie**alać. A te ich służby winne nosic gaz maksymalnie, a nie "w każdej chwili gotowi strzelić....". No k***a. Ide sobie setke strzelic i na cmika

Nameless

2014-01-10, 19:33
Bardziej powytłuszczaj i powiększ ten tekst :roll:

Marxe

2014-01-10, 20:23
"Politycy izraelscy zaproponują specjalne prawo, aby „rozszerzyć podstawę prawną do ścigania przestępstw z nienawiści i przestępstw popełnionych z pobudek antysemickich w Internecie”."
o k***a,Sadistic długo nie pożyje :krejzi:

htr83

2014-01-10, 20:25
cyrk to my mamy codziennie na wiejskiej

bravoteampolska

2014-01-10, 21:45
Już sk***ysynów pejsatych palą Krakowskie kamienice .
Żydowscy agenci , a niech sp***alają do siebie co to k***a , jakim prawem k***a będą uzbrojeni łazić po nieswojej ziemi .\
Sk***ysyny złodzieje

Na szybko trzeba by jakiś piec wybudować .

gr...........og

2014-01-10, 21:48


:mrgreen:

Kuriki

2014-01-10, 21:49
Ale problem iksDE Randomy na internetach wypisujo kalumnie i potwarze i tak nie może być i antysemityzm i łokuwacojeshcze :amused:
Bilderbergi zrobio armagedony, reptilianie przyleco i wszystkich wyr*chajo, a żydy zapie**olo cało kasę wszechświata i sobie dodrukujo i w ogóle będą dolary jeść na kolacje. :amused:

A ja już kładę ch*ja na świat. Może będzie super kryzys, może poprawność polityczna sparaliżuje mowę, może ludzie wreszcie się dokształcą i zmądrzeją i nie będzie rozpie**olu na planecie- ch*j mnie to obchodzi. Innych też zachęcam do olania świata :krejzi:
Daję 20 piwo i niech temat sp***ala na główną :amused:


Ps
Nie neguję teorii spiskowych. Po prostu się śmieję :amused:

Kiciok

2014-01-10, 21:52
Ciekawe ile jest w tym prawdy, a ile to podkoloryzowane i dodane fakty, w celu większego podniecenia u fanów teorii spiskowych.

stery_srh

2014-01-10, 21:52
Kuriki - weź się rzuć w gówno, to również inni się pośmieją. :kupa:

Mutarito

2014-01-10, 21:53
k***a, co tak późno wrzucasz temat? Mało czasu zostało na zrobienie porządnej bomby :D

Wayas

2014-01-10, 21:54

Jadę! Kto z sadoli ze mną?