18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Izrael vs Palestyna

Hauer88 • 2012-11-19, 21:33



Dla tych którym nie po drodze było z angielskim:

Cytat:

TY!!
Zabrałeś mi wodę!
Spaliłeś moje drzewka oliwne!
Zniszczyłeś mój dom!
Pozbawiłeś mnie pracy!
Ukradłeś moja ziemie!
Uwięziłeś mojego ojca!
Zabiłeś moja matkę!
Bombardujesz mój kraj!
Głodzisz nas wszystkich !
Poniżasz nas wszystkich!

Ale to wszystko MOJA wina bo w odwecie odpaliłem rakietę ...


lapps

2012-11-20, 09:22
Rodzice napisał/a:



Demagogia detected.



co nie

Asteroth

2012-11-20, 10:04
stalowyszczur napisał/a:

A ja mysle, ze jakby wytluc zydow, to araby by sie mocno uspokoili. Wiedzieliby, ze sa nastepni w kolejce jak cos.



Optymista. Araby to zaraza ktora nigdy sie nie uspokoi poki na swiecie nie zapanuje ich plugawa wiara. To zaraza i zagrozenie dla ludzkosci ktore nalezy niszczyc wszelkimi mozliwymi metodami. Jakby na ulicy byla zbiorka na rakiety dla Izraela z zaznaczeniem ze spadna na palestyne, to mozesz byc pewien, ze cos bym wrzucil przechodzac.
Sprawdz sobie historie tych terenow. Nigdy nie bylo czegos takiego jak pansto palestynskie. To wyp***ek powolany w niewiadomym celu przez Brytyjczykow - i koniec koncow sami nasrali sobie w kieszen przyjmujac arabusow do siebie.

Dudeczek napisał/a:

Żydzi też pozwalają na pedofilie...więc nie pie**ol.
I to i to wytępić.



Pokaz mi prosze gdzie. Bo tylko koran daje instrukcje jak r*chac niemowlaka "bo po pierwsze jest zona i to jest najwazniejsze"

ru_ziolo napisał/a:

j***ć żydów - krótko, zwięźle i na temat. Zawsze i wszędzie.


Ja tam wole blondynki, ale spoko

Pater patriae napisał/a:

BongMan, no to chyba lepiej, jak będą siedzieć w swoich krajach, a nie się rozlezą po Europie jak żydzi w średniowieczu? Ja tam jestem za Palestyńczykami, bo oni nam nic nie mogą zrobić, jeżeli po prostu ich nie wpuścimy do kraju. Natomiast żydzi, to już większy problem, to do nich należy większość banków na zachodzie, do nich należą takie kopalnie diamentów w Afryce, to oni są głównymi sponsorami kampanii prezydenckich w USA, przez co USA prowadzi teraz taką idiotyczną politykę i na koniec, choć to jedno z wielu, to oni żądają od nas 65 mld $ za holokaust...

I nie, nie obwiniam Żydów za całe zło świata, ale to co napisałem to same fakty.



Moze i maja banki, ale wystarczy zrobic uchwale o nacjonalizacji majatku i (podobnie jak Islandia - za co im chwala) olaniu absurdalnego dlugu nie wiadomo gdzie. Polityka stanow, niech sobie bedzie jaka chce. Sile oparta na kapitale latwiej jest obalic niz taka oparta na agresji i przewadze liczebnej. Jak zydek zacznie wykupowac dzielnice i zrobi sie zadyma, to wystarczy ja znacjonalizowac i przekazac mieszkancom. Jak araby sie gdzies zagniezdza, to sie ich stamtad nie pozbedziesz - teren stracony. Nie wpuscic ich do siebie,to juz troche za pozno. Sprawdz jaka jest ilosc czlonkow gminy muzulmanskiej w samej warszawie - JUZ jest ich tam horda i bedzie coraz gorzej, bo oni rozmanzaja sie jak szczury.


mdma4871 napisał/a:

JUDE RAUS! j***na zaraza! juz zapomnieli ze w PL jak karaluchy zyly w gettach, a teraz od 2WS, robia to samo Palestynczykom.


Jak juz mowilem - palestyna to wyrob XX wieku. Poki araby bronia od Brytyjczykow nie probowaly robic zadymy bylo tam stosunkowo spokojnie, ale przy ekspansyjnych tendencjach islamu Izrael jest koniecznoscia - wszyscy zydzi niech tam jada biora karabiny i tluka arabow.

mr_9mm

2012-11-20, 10:14
@wypowiedź skierowana do Bongmana, bo troszke za długie mi wyszło :-/
Czy doświadczyłeś jakiegokolwiek aktu terroru od arabów?
Czy był w Polsce jakiś zamach terrorystyczny do którego przyznali się turbanogłowi?
Czy arabusy mają jakieś pretensje do Polski, sprawy roszczeniowe, wracają do Polski i machając podejrzanymi aktami własności wykopują starszych ludzi z kamienic?
Czy arab zna historie Polski? Nie.
Czy żyd zna historie Polski? Tak. Ale zmienioną wersje. Gdzie on jest pokrzywdzony.
Kiedyś w szkole, z niemiec przyjeżdżali do nas na miesiac na wymiane uczniowie, to gadaliśmy z kumplami z kilkoma arabusami, niemcami i żydami. Kiedy zeszliśmy na tematy 2wś, to najbardziej wk***iali nas żydzi. Niemcowi było głupio że tak wyszło, arab miał wyj***ne, ale ci co wyznawali judaizm to napie**alali "polskie obozy".
Czy arab wypie**oli ciebie na bruk z mieszkania? Nie. Ale żyd tak, w moim mieście i sąsiednim sporo było takich akcji. Nagle po tych 70latach zjawia się pejsaty z papierami z adwokatem i każe wypie**alać staruszkowi na bruk, co chronił żydowską rodzine przed gestapo.
Bongman, dlaczego my Polacy, którzy pomagamy ameryce, giną polscy żołnierze w tej bezsensownej zagranicznej wojnie, to nadal nie mamy wiz, a ci z izraela sobie jadą do usa kiedy chcą? Wytłumaczysz mi to, dlaczego tak jest? Nie. Nie dasz rady.

A to że słyszałeś w wiadomościach w TVN , że w Iraku lub w Afganie zginął polski żołnierz z ręki araba, to tak samo można porównać do śmierci niemca który zginął od kuli AK-owca. Jesteśmy tam okupantami, nieproszonymi gośćmi i tyle. Jak ktoś nadal twierdzi, że Polska musi brać udział w tej wojnie, to sry ale niech lepiej od razu wyskoczy przez okno. Dlaczego przyjęto dzielić, że ci to terroryści, a ci to partyzanci? Ach no tak, bo terroryści wysadzają w powietrze niewinnych ludzi.
Nie dawno na sadolu był opis akcji, w której polski partyzant wszedł do restauracji pełnej niemców w okupowanej (chyba to miasto) Warszawie, i zaczął strzelać jak Breivik. Cóż za szlachetny akt walki partyzanckiej.
Nie zrozum mnie źle, nie potępiam polskich partyzantów, każdy prawdziwy Polak ich szanuje za chęć do walki. Wątpie by w dzisiejszych czasach byśmy dali radę zrobić to samo co oni.
Ale dla niemców to oni byli terrorystami.
Bądźmy konsekwentni w nazewnictwie.
Nie bronie turbanogłowych, tylko wk***iają mnie Bongman już twoje pełne żydowskiego(bo polaczkowatego nie, bo prawdziwy Polak zna historie i wie jacy są żydzi) jadu posty. Polak nienawidzi wszystkich po równo, a nie wybiórczo.
Skończ w końcu pisać jacy to arabowie są źli. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Pewnie ich nie lubisz, bo ci k***a arab zły sos dał do kebaba. Co post pie**olisz na temat arabów i bronisz żydów. I tak w kółko.
Mi nie przeszkadza że się tam wysadzają, zabijają, itd. Robią to u siebie. Tutaj jest Polska i nie widziałem takich rzeczy ze strony arabów.
Jedyne jako takie ostatnie spotkanie wojenne z arabami mieliśmy w XVII wieku i tak spuściliśmy im niezły wpie**ol. Arabowie nie atakowali nas póki nie pomagaliśmy ich wrogom.
Ale żydów nikt nie chciał nigdy w europie. Jak skumali się, że w Polsce jest ta tolerancja religijna, to zaraz przylecieli z sąsiednich państw.
A to że arabowie sp***alają do innych krajów, to tak samo jak Polacy podczas IIwś-ich kraj jest okupowany, życie zagrożone, to uciekają, proste. Jakby się nie mieszaliśmy w ich sprawy, to by nadal siedzieli tam gdzie są.
Niestety mają pełne prawo do mieszkania w obcym państwie, tak samo jak Polacy.
Moja znajoma pojechała z polską wycieczką do Jerozolimy. Przewodnik na wstępie mówił, by nie przyznawać się do bycia Polakiem. Niestety, przy odprawie na lotnisku w drodze powrotnej, jedna Polka przyznała się, to ochrona lotniska wzięła ją na bok i zrobiła dość brutalną rewizje osobistą. Wróciła do wycieczki cała poszarpana.
Także jedź tam śmiało i paraduj w koszulce " I <3 Poland". Na pewno Bongman ciebie tam przywitają. Kamieniami. No chyba, że jednak masz te pejsy.
Mają araby tą swoją popie**oloną kulture. Od początku dziejów tam tak było, że zawsze rządził jakiś pojeb, który mówił do służby "ej ty! skocz przez okno" "-dzięki ci panie" i jeb wyskakiwał. Jakby im to nie pasowało to by to zmienili. Mieli tyle pie**olonych chociażby kilkanaście wieków, by to zmienić. Ale nie zmienili. Czyli im pasuje. Czyli na ch*j się do nich wpie**alamy z butami.
I nagle po tych tysiącach lat, oczy zachodu i europy skierowały się na tą brudasolandie. Bo skumali się, że tam ropa. A po co mają płacić za rope, jak moga mieć za darmo. Arabowie nie ogarniają zasad demokracji, jak od początku istnienia tej hmm "rasy" rządził nimi jakiś przygłup. No i pod pretekstem zaprzestania rządów i by ochronić ludność tam "zachodni" wkroczyli. Jak dalej wierzysz w tą bajke to pozdro. To dlaczego zachodni nie interweniowali tam np w XIX wieku? By ochronić ludność? Czemu? Przecież od zawsze była tam taka zj***na kultura.
Co kraj to obyczaj.
Zamiast naprawiać własne podwórko pełne korupcji, układów, to gapisz się Bongman na arabów. k***a napraw tutaj system i potem interesuj się co oni robią na swoim k***idołku.
Jak dla mnie lepiej by było od początku zostawić w spokoju ten cały burdel związany z arabami. Sami się by powybijali i byłby spokój.
A i na koniec.

Powtarzam, nie bronie arabów, dla mnie niech żyją w tej brudasolandii, bo mamy w Polsce większe zmartwienia. Niech araby nawet i r*chają te kozy, gwałcą swoje dzieci,itd. Robili to od tysięcy lat, takie tam u nich obyczaje. Mnie to nie interesuje (1. zasada życia=miej wyj***ne). Tylko Bongman mnie wk***iasz swoimi postami. Co temat o arabach, niemcach, to wrzuca na nich, ale jak o żydach to jakby mu się matke krzywdziło.
Niemiec, arab, pedał, cygan= dla mnie to niech żyją jak najdalej na jakimś zadupiu. Ba, nawet i niech żyją bliżej, tylko żeby nie mieli k***a pretensji,roszczeń, nie wpie**alali się do naszych spraw, nie szkodzili nam co żydzi teraz. Jak kogoś uraziłem swoją wypowiedzią(po za Bongmanem) to z góry przepraszam, było to niezamierzone.
A ty Bongman, po prostu najlepiej zostań przy pisaniu tych swoich żartów i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia.
p.s.
Po za tym z arabami są śmieszniejsze filmiki na sadolu niż z żydami.
p.s.2
Co do WTC. Oglądnij sobie kilka nagrań jak się wyburza wieżowce przy pomocy ładunków wybuchowych. Następnie porównaj z nagraniem zawalenia się wtc. Nie widać różnic.

człowiek_zły

2012-11-20, 10:23
Żydzy i araby to jedna dzicz bliskowschodnia. Śmierć im za nieczłowieczeństwo.

RybakDziwko

2012-11-20, 10:28
Bongman, pokazales nam wszystkim jak pieknie tv pierze mozg na wlasnym przykladzie, k***a pogratulowac, oby jak najmniej takich przypadkow jak ty, chociaz po ilosci piw jakie dostales zaczynam sie obawiac. Idealnie przedstawiles poglad na temat muzulmanow jaki nam wciskaja media, czyli nienawisc. Szczerze to k***a nie myslalem, ze ktokolwiek jeszcze wierzy, ze 9/11 zniszczyli panowie z recznikami na glowie ale jednak jest sporo ludzi co maja problem z mysleniem. Dzieki takim lemingom jak ty wlasnie jest burdel na bliskim wschodzie bo daja przyzwolenie na wojne z wyimaginowanym wrogiem.
W skrocie: false flag --> media sieja propagande nienawisci --> obama moze wziac karabinek i napie**alac. Dzieje sie to k***a n-ty raz a wy j***ne lemingi nic nie widzicie, na historii pani nie uczyla ze historia lubi sie powtarzac i trzeba sie z niej uczyc i wyciagac wnioski? nie mowili ci tez ze telewizja klamie?
Idealny na to przyklad z ostatnich miesiecy - zamach na ambasadora USA (ZAMACH k***a a nie niby protestujacy go zabili) i pozniej masa protestow, ktore wg mediow kazdy wiek jak wygladaly, a teraz mata troche faktow http://en.avaaz.org/783/muslim-rage-protests-newsweek-salafists?utm_source=avaaz_newsletter&utm_medium=blast&utm_campaign=stop-the-clash

A tu dlaczego Palestyna ma prawo byc wk***iona http://en.avaaz.org/1108/palestine-gaza-statehood-bid-un?utm_campaign=stop-the-clash&utm_medium=blast&utm_source=avaaz_newsletter

Kucikuci

2012-11-20, 10:38
BongMan napisał/a:

Nie rozumiem k***a... WTC, metro w Hiszpanii, przejmowanie siłą dzielnic we Francji, do których teraz boi się nawet policja wjeżdżać, zamieszki w Londynie, zabijanie każdego kto skrytykuje (Theo van Gogh), mordowanie własnych córek za to, że wzięły sobie za faceta Europejczyka, kamienowanie kobiet za to, że zostały zgwałcone i zabijanie za to, że ktoś napił się piwa - to tylko kilka przykładów. I ktoś jeszcze ich k***a broni? Ja pie**olę :facepalm:


WTC to nie terroryści a napewno nie palestyńczycy. Trochę rusz głową i sam to przeanalizuj a nie piszesz co Ci w tv powiedzieli. Francuzi sami są sobie winni na ch*j ich tam zapraszali (bo tak faktycznie było). I ciekawy fakt, przed emigracją żydów z Europy do Izraela była koncepcja aby nowe państwo żydowskie utworzyć nie na bliskim wschodzie a w Europie, co ciekawe na terenach Polski. Ciekawe co byś teraz powiedział jakby Ci wbili na chatę i powiedzieli że to ich ziemia a ty sobie mieszkaj w otoczonym murem więzieniu gdzie gęstość ludności jest tak zajebista że nie masz gdzie się wysrać. Tu nie chodzi o poglądy religijne bo to nie jest wojna religijna. Tu chodzi o zwykłe łupienie terenu innego kraju i co ciekawe obwinianie go że walczy o wolność. Solidarność z uciśnionymi, Polska też kiedyś miała taki problem i też nam nikt nie pomógł.

macu66

2012-11-20, 11:10
wniosek ?--- BongMan jest idiotą!!!

Franko1510

2012-11-20, 11:14
Nie każdy arab ( Czy to Palestyńczyk, Irakijczyk, itd.) to terrorysta, cierpią po prostu często niewinni ludzie. To, że jest tam od ch*ja fanatyków to nie znaczy, że nie ma tam normalnych ludzi. Tak samo jest z żydkami, nie każdy żyd jest za tą wojną. Po prostu tu chodzi o to, że to są normalni ludzie. To tak jakby teraz jakiś Polak na przykład, na podstawie jakiś swoich idiotycznych poglądów, czy fanatyzmu jakiegokolwiek postanowił postanowił zrobić rozpie**ol w jakimś państwie bo mu się tak podoba, a ten kraj w odwecie by zniszczył pół Polski bombardowaniami itp. Chodzi o to, że tam ludzie, którzy nawet nie mają nic wspólnego z żadnymi atakami giną w imię jakiś chorych ideologii. Idiotyzmem jest bronić jednej czy drugiej strony, bo po obu leży wina, ale niech k***a wyrżną się nawzajem, tylko niech nie zabijają każdego kogo się da, bo jeżeli arab to na pewno terrorysta, a żydzi to wszyscy atakują Palestynę. Są ludzie, którzy się temu przeciwstawiają, ale to są ludzie, którzy i tak nie mają wpływu na nic, bo to władza decyduję, ale cóż taką już mamy demokrację na tym świecie.

bz...........ue

2012-11-20, 12:14
BongMan napisał/a:

Nie rozumiem k***a... WTC, metro w Hiszpanii, przejmowanie siłą dzielnic we Francji, do których teraz boi się nawet policja wjeżdżać, zamieszki w Londynie, zabijanie każdego kto skrytykuje (Theo van Gogh), mordowanie własnych córek za to, że wzięły sobie za faceta Europejczyka, kamienowanie kobiet za to, że zostały zgwałcone i zabijanie za to, że ktoś napił się piwa - to tylko kilka przykładów. I ktoś jeszcze ich k***a broni? Ja pie**olę :facepalm:



Pacan!

Co za różnica czy zmiecie Cie z powierzchni ziemi zamachowiec samobójca czy zdechniesz z głodu bo żydzi do tego doprowadzą. Widzę że za dużo TVNu się ogląda. Nie sympatyzuję ani z jedną ani z drugą stroną konfliktu. Mnie najbardziej boli to, że giną tam bogu ducha winne dzieci.

Widać, że co niektórzy na lekcjach historii spali albo konia walili w kiblu. Angole co robili podczas swoich wypraw krzyżowych ? nie mordowali w imię religii ? Gdyby Palestyńczyków zostawić w spokoju to co najwyżej wymordowali się nawzajem. Nie zapominajmy kto rozpoczął ten cały konflikt.

hogg

2012-11-20, 13:08
Pater patriae napisał/a:

Natomiast żydzi, to już większy problem, to do nich należy większość banków na zachodzie, do nich należą takie kopalnie diamentów w Afryce, to oni są głównymi sponsorami kampanii prezydenckich w USA, przez co USA prowadzi teraz taką idiotyczną politykę i na koniec, choć to jedno z wielu, to oni żądają od nas 65 mld $ za holokaust...

I nie, nie obwiniam Żydów za całe zło świata, ale to co napisałem to same fakty.



Ty, ale skąd oni mają te banki? Taki dziadzio Mosze, wszedł do banku z magnum, wyj***ł zarząd obecny i powiedział "Tera bank będzie mój!" i się osiedlił? ;)
A z tymi kopalniami, to co? Też tak było, że zajęli je siłą?

A dlaczego banki, kopalnie diamentów, złota, ch*j wie czego nie należą do Albańczyków, Cyganów czy Polaków?

Ty, a skąd jest kasa w tych bankach? Może sam tam k***a zaniosłeś wspierając jakiegoś Ibrachima? ;) Zweryfikowałeś kto zarządza twoim kontem oszczędnościowym? Może jakiś Żyd!? Czy jak prezes Jarosław nie masz konta w banku w ogóle? ;)

Jaką idiotyczną politykę prowadzą teraz USA? Rzuć więcej światła ;)

Kiedyś Erica Steinbach żądała zwrotu ziem utraconych po II wojnie.
Nijaki przygłup Żyrinowski zaznaczył granicę przyszłej Rosji gdzieś w okolicy Wisły. Lobby żydowskie czegoś tam sobie żąda.. Dymać ich wszystkich

Kutarate-Miszcz

2012-11-20, 13:25
Jak miło ostatnio poczytać wiadomości... :)

mniej pejsów = bardzo dobrze
mniej brudasów = jeszcze lepiej (choć nawet mi ich trochę szkoda)

brakuje tylko trzeciej strony w tym konflikcie - cyganów :amused:

hogg

2012-11-20, 13:30
Asteroth napisał/a:



Moze i maja banki, ale wystarczy zrobic uchwale o nacjonalizacji majatku i (podobnie jak Islandia - za co im chwala) olaniu absurdalnego dlugu nie wiadomo gdzie. Polityka stanow, niech sobie bedzie jaka chce. Sile oparta na kapitale latwiej jest obalic niz taka oparta na agresji i przewadze liczebnej. Jak zydek zacznie wykupowac dzielnice i zrobi sie zadyma, to wystarczy ja znacjonalizowac i przekazac mieszkancom. Jak araby sie gdzies zagniezdza, to sie ich stamtad nie pozbedziesz - teren stracony. Nie wpuscic ich do siebie,to juz troche za pozno. Sprawdz jaka jest ilosc czlonkow gminy muzulmanskiej w samej warszawie - JUZ jest ich tam horda i bedzie coraz gorzej, bo oni rozmanzaja sie jak szczury.

.



Ty weź przemyśl lepiej to co napisałeś ze 4x.
Do tej pory nacjonalizacją majątku zajmowali się przede wszystkim wszelkiej maści komuchy. Bolszewicy skasowali własności prywatne, Chinole po rewolucji i przede wszystkim Kubańczycy podpie**olili cały majątek USA znajdujący się na Kubie. Za co dostali embargo i różne sankcje.

I jaki z tego efekt? Kubanki mają po 2 pary staników na rok, podobnie z butami. sp***alają w łódkach zjadani przez rekiny na Florydę. Podobnie rewelacyjnie żyje się w każdym z tych "dzikich" krajów.

Myślisz, że Polska to jakaś samotna wyspa w kosmosie, że można na każdego ch*j kłaść i że jest taka samowystarczalna?

Nie wiem gdzie jesteś w tym momencie, ani ludzie którzy to czytają, ale założę się, że prawie wszystko co widzisz obecnie, na czym siedzisz, czym jeździsz na co dzień, co jesz i pijesz, w co się ubierasz itd. nie pochodzi i nie było zrobione w Polsce. I pewnie wielu Żydów jest właścicielami fabryk w których powstało 95% rzeczy które widziałeś w ciągu ostatniej doby ;)

Kupujesz je, i korzystasz z nich, więc wspierasz ich fabryki ;)

Pitbull91

2012-11-20, 15:35
No według mnie najpierw wybić żydków, później hamerykanów o poglądach żydowskich, później arabów. I to byłby według mnie dobry świat.

@Edit Jakże mógłbym zapomnieć o cyganach

erni13

2012-11-20, 15:51
Jakim pojebem trzeba być, by bronić allahów akbarów?! NIKT kto zna więcej niż 2 brudasów, ich nie lubi, bo to zwierzęta. Zauważyliscie to?

Lovelaski arabów nie znają ich, ale idą pod prąd, bo są przecież INTELIGĘTNIEJSI NISZ TE GŁÓPKI OGLONDAJONCY TVN! Wydaje im się, że są inteligentni, bo obejrzeli filmik na jutubie, zapominając, że internet to takie samo narzędzie do manipulacji jak telewizja. Ale oni są przecież inni niż cała reszta durnego społeczeństwa.

I nie uważam, że wszyscy Muzułmanie są źli. Bo nie są, sam znam wielu, których lubię. Ale wiem, że dla swojego Boga, potrafiliby sciąć mi łeb.

"Nie wszyscy muzułmanie to terrorysci, ale wszyscy terrorysci to muzułmanie"

Din

2012-11-20, 16:06
BongMan napisał/a:

Nie rozumiem k***a... WTC, metro w Hiszpanii, przejmowanie siłą dzielnic we Francji, do których teraz boi się nawet policja wjeżdżać, zamieszki w Londynie, zabijanie każdego kto skrytykuje (Theo van Gogh), mordowanie własnych córek za to, że wzięły sobie za faceta Europejczyka, kamienowanie kobiet za to, że zostały zgwałcone i zabijanie za to, że ktoś napił się piwa - to tylko kilka przykładów. I ktoś jeszcze ich k***a broni? Ja pie**olę :facepalm:


Hmmm, żydzi albo araby.
Opcje jak na wyborach.