18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

It's a boy!

Barnellini • 2020-06-27, 19:59
Tego tu jeszcze nie było, albo było ale ja nie widziałem. Trochę ją brzuch rozbolał.



Kobieta rodzi przed wejściem do szpitala. Na stojąco. Na szybko bez zbędnego "przyj, przyj, jeszcze trochę". Pyk i po sprawie. Wszystkim Sadolkom życzę takiego właśnie przebiegu akcji :)

Barnellini

2020-06-28, 10:57
Velturek napisał/a:

22 lata, 2 dzieci, wielka brytania.
Dobrze, że dziecioroby z zerową wiedzą o antykoncepcji wyjeżdżają z kraju.



Co ty pie**olisz? Gorzej Ci? Jak tylko komuś wystarczy na życie (nie chodzi mi o 500 plus) bo np skończył informatykę albo inny potrzebny dobrze opłacany zawód to chwała mu za to, że jest tzw dzieciorobem. Chłopak, którego obrażasz też nie liczy na zasiłek tylko wyjechał aby te dzieci utrzymać więc możesz mu buty czyścić ze swoim byciem singlem. Jego sprawa ile ma dzieci, za twoje ich nie utrzymuje. Stymulowanie dzietności to olbrzymi problem nie tylko Polski ale większości krajów rozwiniętych. Jak tego nie rozumiesz to znaczy, że ch*ja wiesz o świecie- czas zapie**alać do szkoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

PaniDurst

2020-06-28, 16:12
Velturek napisał/a:

W co urodziłaś? W usa?


ktoś tu nie umie w polski


:-P

~Velture

2020-06-28, 19:47
PaniDurst napisał/a:

ktoś tu nie umie w polski



Ktoś tu nie zna polskiej nazwy święta wszystkich świętych i pie**oli pogańskimi nazwami na prawo i lewo zaciągniętymi z konsumpcyjnego modelu świątecznego ze stanów zjednoczonych a potem nie rozumie nawet o co się dopie**alam.

Brawo ty.

medyklujleczywchuj

2020-06-28, 20:01
Barnellini napisał/a:

Co ty pie**olisz? Gorzej Ci? Jak tylko komuś wystarczy na życie (nie chodzi mi o 500 plus) bo np skończył informatykę albo inny potrzebny dobrze opłacany zawód to chwała mu za to, że jest tzw dzieciorobem. Chłopak, którego obrażasz też nie liczy na zasiłek tylko wyjechał aby te dzieci utrzymać więc możesz mu buty czyścić ze swoim byciem singlem. Jego sprawa ile ma dzieci, za twoje ich nie utrzymuje. Stymulowanie dzietności to olbrzymi problem nie tylko Polski ale większości krajów rozwiniętych. Jak tego nie rozumiesz to znaczy, że ch*ja wiesz o świecie- czas zapie**alać do szkoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.



W sumie racja choć nie popieram wyjazdu polaków za granice(chyba ze to patologia to owszem nawet zachęcam). Jednak polaków powinno być tyle co Hindusów, Chińczyków i Zergów razem wziętych. Pamiętajcie Panowie że biała rasa wymiera.

jagermalibu

2020-06-28, 23:51
Poród wertykalny, takie porody się i zdarzają w szpitalach jeśli sama pacjentka tego chce, często zalecany jest taniec, kucanie, zabawnie to wygląda, ma dużo plusów względem powszechnych horyzontalnych porodów ;)