18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ISLAMSKI OBYWATEL

spik8 • 2015-07-01, 20:41
VonLubenau o dobrych, miłujących i przyjaznych wyznawcach jedynej religii pokoju.

Ri...........to

2015-07-01, 21:05
Zycie jest za krótkie żeby to całe oglądac.....

AgentGrzesiek

2015-07-01, 21:25
ok sama prawda ale kto jest zaawansowanym sadolem to powinien to wszystko juz od dawna wiedzieć :-D
To są podstawy które każdy świeżak powinien przyswoić, co jest podstawą właściwej formacji osobowści.
Piwko dostaniesz gdyż materiał jest słuszny :-D
Chociaż akurat mi trudno go słuchać bo mówi strasznie powoli i w sposób rozwlekły, no ględzi po prostu :-D

TB303

2015-07-01, 21:27
@Ricalito
No tak, bo 18 minut to bardzo długo a masz ważniejszego sprawy do roboty(np. trzepanie kapucyna) w swoim życiu.
Do tematu: Nie jest to coś, czego bym nie wiedział ale piwko za i tak mądre słowa.

maciek003

2015-07-01, 21:34
Jebac islam zarzynalbym te k***y jak oni zarzynaja ludzi za inna wiare ps planuje spalic jeden z meczetow tych kozojebcow

Sz...........an

2015-07-01, 23:14
"Daj palec, a weźmie całą rękę" - tak to wygląda to przyjmowanie imigrantów z łódek na morzu. Ciekawe kiedy Europa się obudzi i weźmie przykład z Australii, która po prostu kazała imigrantom w łódkach sobie wracać tam skąd przybyli :) .

dhex

2015-07-02, 00:51
cytujac jednego z uzytkownikow..gdy sie europa obudzi bedzie po ptakach i trzeba bedzie uruchomic stara infrastrukture po WWII...

issenpl

2015-07-02, 07:30
Jeśli ktoś jest ciekawy to zrobię temat odnośnie muzułmanów z którymi spędziłem dzień w dzień 5 lat. Niech piwa decydują.

marianxm

2015-07-02, 09:57
Straszny podstęp by stosować wobec nich przemoc ponieważ tylko w ten sposób można do nich dotrzeć, jak na moje używanie ich własnej broni wobec tych ścierw to trochę tak jakby podążać ich "kulturą". Rodzi się wojna w mojej głowie. I serio wydaje mi się że jedynie powrót do pomysłu wuja Adiego o przymusowych obozach pracy coś tu by poskutkowały :D

Zajac666

2015-07-02, 11:07
do doła, warstwa, wapno, warstwa, wapno, warstwa, wapno, warstwa, wapno i następny dół

voidinfinity

2015-07-02, 11:52
AgentGrzesiek napisał/a:

ok sama prawda ale kto jest zaawansowanym sadolem to powinien to wszystko juz od dawna wiedzieć :-D
To są podstawy które każdy świeżak powinien przyswoić, co jest podstawą właściwej formacji osobowści.
Piwko dostaniesz gdyż materiał jest słuszny :-D
Chociaż akurat mi trudno go słuchać bo mówi strasznie powoli i w sposób rozwlekły, no ględzi po prostu :-D



Generalnie facet cytuje słowo w słowo ten raport.

W sumie to dobrze, bo dla wielu ściana tekstu jest nie do ogarnięcia ;-)

ka...........13

2015-07-02, 13:44
@issenpl

wiesz co sie działo z takimi co nie dotrzymali słowa? ;)

szpajder

2015-07-02, 15:57
karkam13 napisał/a:

@issenpl

wiesz co sie działo z takimi co nie dotrzymali słowa? ;)

Nic się nie działo. Swego czasu w tym temacie, kolega BPG zobowiązał się do powtórzenia wyczynu (Jack Daniel's 0,7 na hejnał), jeśli otrzyma ileś tam piwek. Dostał nawet więcej i tematu nigdy nie wrzucił. A zalogowany był wczoraj.

qwerq221

2015-07-02, 17:20
Tak naprawdę to jedna z kilku bardzo nielicznych rzeczy za co kocham nasz kraj właśnie za takie zdanie jak pan z filmu :-)

issenpl

2015-07-03, 00:14
Wychodzi na to, że się wj***łem. Coś naskrobie jak wytrzeźwieje.