18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Islam w medycynie - niewierni na narządy.

Halman • 2015-12-26, 14:46
Kozojebcze sk***ysyny poszli krok dalej: upie**oli mu łapę ładunek? Jest szansa że przyszyją mu twoją. W skrócie:

Cytat:

Odnaleziono dokumenty które zawierają fatwę - rodzaj religijnego zalecenia, w którym napisano, że Allah dopuszcza pobranie organu od żywego więźnia, o ile pomoże to uratować życie wyznawcy islamu. Wyraźnie podkreślono, że takie działanie dozwolone jest także w wypadku, gdy spowoduje śmierć przymusowego dawcy.



Pełen artykuł tutaj

~Velture

2015-12-26, 15:03
Z chęcią oddam im swój mózg do przeszczepu. Może w końcu ich IQ wzrośnie.

mi...........80

2015-12-26, 15:20
@up Wysoko cenisz swoje możliwości.

swoją drogą jestem ciekawy skąd WP bierze swoje wiadomości, trochę takie fejkowe, ale kłócił się nie będę

Pobieranie organów np. niewiernego dla dzielnego bojownika Islamu...

Troszkę to naciągane.

Kriski

2015-12-26, 15:47
Że niby przestaną wybuchać, topić, palić etc. pojmanych?










rz...........ch

2015-12-26, 16:26
tak na pohybel gimbazie i innemu boiskowemu hejterstwu: arabowie przenieśli do europy medycynę, matematykę, filozofię w czasach kiedy herbowy rycerz pluł na ranę i odmawiał trzy zdrowaśki... taki kebab ma większy rodowód niż potencjalny seba, janusz albo mariolka

Halman

2015-12-26, 16:28
rzepich napisał/a:

tak na pohybel gimbazie i innemu boiskowemu hejterstwu: arabowie przenieśli do europy medycynę, matematykę, filozofię w czasach kiedy herbowy rycerz pluł na ranę i odmawiał trzy zdrowaśki... taki kebab ma większy rodowód niż potencjalny seba, janusz albo mariolka



kolego - niczego nowego nie odkryłeś. Islam zrobił z nich degeneratów

aq...........qk

2015-12-26, 16:56
@rzepich

Co z tego, skoro świat poszedł naprzód, pojawiły się odkrycia geograficzne i technologiczne, a oni trwali w swoim pie**olonym zaścianku. Gdyby nie ropa, kraje arabskie zasobne w ten surowiec wcale by się tak nie rozwinęły i gdyby nie siłowe wprowadzanie demokracji przez Amerykańców w tamtych terenach, nie byłoby żadnych fal uchodźców i wojen domowych, bo całe to towarzycho byłoby trzymane krótko za mordę przez jednego przywódcę i odechciałoby się im jakichś dżihadów czy innego gówna.

br...........or

2015-12-26, 17:10
@rzepich

Z taką różnicą, że oni zatrzymali się na XVI wieku a już jest XXI. Więc o co te stękanie? To tak jak wytyka się wyprawy krzyżowe które były odwetem za kilka wieków rzezi jaką przynosił pokojowy islam. Więc? Wybiórczość? I jeszcze taki szczególik, to dotyczy kultury środkowo-wschodniej a nie islamistów bo to całkowicie dwie oddzielne sprawy. Tak samo jest z Chrześcijanami z tych tamtych regionów, dla nich nie ma nic złego w kamieniowaniu za zdradę (co czasem można się zastanowić czy to k***a nie jest coś naprawdę złego w swym przesłaniu) a jednocześnie porównać do Europejskich Chrześcijan.
Sorry, ale te Twoje argumenty są inwalidami (w dzisiejszych czasach, bo ch*j obchodzą argumenty dotyczące poprzedniej ery)

6T...........ak

2015-12-26, 17:32
Dawno nie było tak wiele zbędnego pie**olenia jak to o islamie. Slepi jesteśmy na to co tak naprawdę się dzieje.

krzysztof6666

2015-12-26, 17:36
Araby przynieśli do europy wiedze z podbitych krain, sami za dużo nie wymyślili ja im mogę zawdzięczać jedynie cyfry.

HO...........OR

2015-12-26, 17:47
@up I tu zj***łeś nieuku ponieważ cyfry arabskie pochodzą z Indii.

Sz...........an

2015-12-27, 00:03
Czytałem dziś o tym artykuł, że ISIS ma pobierać organy od niewiernych, jednak na moje oko nie chodzi tutaj o to, że będą je pobierać dla siebie, a raczej na handel, tak samo jak handlują ropą.

voidinfinity

2015-12-27, 16:53
rzepich napisał/a:

tak na pohybel gimbazie i innemu boiskowemu hejterstwu: arabowie przenieśli do europy medycynę, matematykę, filozofię w czasach kiedy herbowy rycerz pluł na ranę i odmawiał trzy zdrowaśki... taki kebab ma większy rodowód niż potencjalny seba, janusz albo mariolka



Niezły bait :krejzi:

!Timon

2015-12-27, 20:20
Lubię czytać te bzdury o medycynie arabskiej w średniowieczu. Mądrości rodem z bravo. ;)

qulanogilewej

2015-12-27, 21:01
rzepich

nie przynieśli ani medycyny bo medycyna europejska roziwjała się w odosobnieniu - ani matematyki - bo liczby ukradli brudasy od hindusów ani filozofii - bo islam trudno nazwać jakąkolwiek filozofie - zmiłuj sie nad nami takie bzdety dzieciom na dobranoc...

jedyne co nam przyeniśli dosłownie to kawa - tak kawa jak chcieli podbić nas za Jana Sobieskiego to pod wiedeń przynieśli tyle kawy bo k***y były pewne zwycięstwa - a tu taki ch*j i jak uciekali to zostało po nich co ? gówno .. no i kawa

dziękuję i dobranoc