18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

islam jako religia pokoju i koran jako najlepszy tego dowod.

kwiatusheck • 2013-06-03, 00:32
Ponizej opisuje kilka wersetow z tej gownianej ksiazki. Jakby ktos kiedys (jakims cudem) mial zamiar podwazac fakty, ze to niby nie jest religia nienawisci, to prosze zacytowac. Nie wprowadzalem zadnej manipulacji, sa to teksty zywo wyciagniete z ich pok***ionej ksiazki. Cytuje te, ktore uwazam za najwazniejsze, ale przejawow nienawisci jest w koranie od zaj***nia.

Cytat:

2:191

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!

3:28

Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

3:56

Tych, którzy nie uwierzyli, ukarzę karą straszną na tym świecie i w życiu ostatecznym; i oni nie będą mieli pomocników."

4:74

Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.


4:76

Ci, którzy wierzą, walczą na drodze Boga, a ci, którzy nie wierzą, walczą na drodze Saguta. Walczcie więc z poplecznikami szatana! Zaprawdę, podstęp szatana jest słaby!

4:89

Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. A jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie! I nie bierzcie sobie spośród nich ani opiekuna, ani pomocnika!


8:12

Twój Pan objawił aniołom: "Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!"

8:39

Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Boga." A jeśli oni się powstrzymają... to, zaprawdę, Bóg widzi jasno, co czynicie!

8:67

Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi. Wy pragniecie tego, co przypadkowe na tym świecie, a Bóg chce życia ostatecznego. Bóg jest potężny, mądry!


9:5

A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!


9:29

Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy - spośród tych, którym została dana Księga - dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.

9:73

O Proroku! Walcz przeciwko niewiernym i przeciwko obłudnikom i bądź dla nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. Jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!

9:111

Zaprawdę, Bóg kupił u wiernych ich dusze i ich majątki, w zamian za co otrzymają Ogród. Oni walczą na drodze Boga i zabijają, i są zabijani, zgodnie z Jego prawdziwą obietnicą w Torze, Ewangelii i w Koranie. A kto wierniej wypełnia swoje przymierze aniżeli Bóg? Cieszcie się więc z handlu, jaki z Nim zrobiliście! To jest osiągnięcie ogromne!

9:123

O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.



Malo? Zrodlo: http://www.poznajkoran.pl/koran/niewierni

Btw, szukam obrazka, na ktorym mohamet przygotowuje koran i islam, wrzuca do kociolka odpowiednie skladniki, jak ktos ma to niech zapoda.

Wszystkie nazwy wlasne zwiazane z islamem i kozojebcami umyslnie z malej litery.

Za Polske! Co by te k***y nigdy tutaj nie zagrzaly miejsca.

Sz...........an

2013-06-03, 00:39
Koran podobnie jak Biblia dzieli się na jakby to powiedzieć...
W naszym języku jest to stary i nowy testament. Zanim Mahomet uciekł z Mekki do Medyny Koran był religią pokoju. Jednak gdy ucieczka nastąpiła w życie Koranu wchodzi jakby "nowy testament" czyli zbiór nowych nakazów i praw.

Ogólnie to polecam film na yt pt. "Co zachód powinien wiedzieć o Islamie".

krfc

2013-06-03, 00:41



Widać pióro sadola ;D

kwiatusheck

2013-06-03, 00:41
Nie wiem dlaczego ktos to wpakowal do religia i polityka. Dobrze, aby ludzie to przeczytali. Nie chodzi mi o binarne piwa, mozecie mi je wszystkie usunac, chodzi o to, zeby ludzie wiedzieli dokladnie co w trawie piszczy.

Sz...........an

2013-06-03, 10:41
@up obawiam się właśnie, że mało osób to przeczyta bo normalnie powinieneś mieć to na głównej i powinno wrzeć od dyskusji.

kwiatusheck

2013-06-04, 00:30
Da sie komus zglosic, zeby wrocilo do poczekalni? Takie tematy raczej powinny ladowac na glownej :/

ni...........¼a

2013-06-04, 15:57
ADMIN na główną to daj !